Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

2x01 - The Return » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 8 wrz 2010, o 01:04

2x01 - The Return

Spoiler:


Data emisji: 09.09.2010
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 wrz 2010, o 22:49

Odp: 2x01 - The Return


Świetny powrót. Stęskniłem się za tym serialem. Jest tajemniczo, historia jest kontynuowana i pojawiają się nowe wątki, a końcówka mocna jak zwykle w tym serialu. Zdesperowany Damon zabija Jeremego, który ma na palcu pierścień nieśmiertelności, a Katherine zabija Caroline, która ma w organizmie rew Damona. Mam tylko nadzieje, że nowa wampirzyca zadomowi się na dłużnej w Mystic Falls.
Damon jak zwykle zabawny, ironiczny i kłóci się z Stefanem. Świetne sceny między nimi. Jednak jeszcze lepsze między nim i Boonie. Uwielbiam tą parę i chcę ich jak najczęściej oglądać razem :D
Stefan groził Jonhowi. Ładnie go załatwił. Szkoda tylko, że Elena tego nie widziała.
Ciekae, który wampir przejdzie na stronę Katherine. Liczę, że będzie to Stefan bo mnie strasznie denerwuję i z chęcią pooglądałbym sobie Damona walczącego z Kat.
Wątek Lockwoodow się ładnie rozwija. Czekam aż wujek zdradzi wielki sekret przekleństwa.
Katherina jest świetna. Manipulatorka i socjopatka. Mam nadzieje, że będzie się w każdym odcinku pojawiać, a jej wątek będzie miał drugie dno. No i Nina świetnie ją gra.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 10 wrz 2010, o 22:58

Odp: 2x01 - The Return


a ja nie chcę zobaczyć Damon/ Bonnie razem, bo ja jej po prostu nie lubięęęęęę. miny zawsze robi jakby ją coś bolało...
i jejku, Damon <3 tak mi go szkodaaaa. no i nic więcej nie powiem, bo wszystko o czym teraz myślę opiera się właściwie na Damonie.
aaa. i muzyka jak zwykle świetna. Hurts mi się najbardziej w słuch rzucił d;
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 11 wrz 2010, o 18:48

Odp: 2x01 - The Return


O! Jak świetnie. Jedyny serial tej stacji, który mnie tak wciągnął, że nie mogę się następnego odcinka doczekać. Aż sobie książki kupiłem :P

Nina bardzo dobrze sobie radzi granie dwóch przeciwieństw. Słodką Elenę i socjopatkę Kathrine ;)

To się porobiło... Damon chciał zabić Jeremiego, by ten przemienił się w wampira. I coś mu się nie udało xD Za to udało się Kathrine. Nigdy nie przepadałem za Caroline, ale jestem ciekawy jak sprawdzi się w roli wampirzycy :D
trust him... he's a doctor!
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 11 wrz 2010, o 19:00

Odp: 2x01 - The Return


Caroline wampirem? średnio mi się to podoba.
Szkoda mi Damona było, najpierw Katherine cios prosto w serce, a potem Elena :(
Stefan mnie zaskoczył tym grożeniem Johnowi :D
Mason wydaje się bardzo interesującą postacią i widać, że wie co nieco na temat ich "przekleństwa".
Podobała mi się też rozmowa Jeremy/Tyler :)
Ale nr 1 odcinka to Katherine! świetna jest, taka bitch.
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 11 wrz 2010, o 19:03

Odp: 2x01 - The Return


A mi jakoś ten cały wujaszek Mason nie pasuje :P
trust him... he's a doctor!
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 11 wrz 2010, o 20:03

Odp: 2x01 - The Return


Biedny Damonek <3 żadna go nie kocha :( a wujaszek Manson jest całkiem całkiem :)

Odcinek w ogóle świetny :) Katherine najlepsza!! :)
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 14 wrz 2010, o 22:18

Odp: 2x01 - The Return


Bardzo dobry powrót! :P
Katherine to zła suka! :D Tekst, że wróciła tylko dla Stefana, jest bardzo podejrzliwy. Moim zdaniem ona manipuluje i się nimi bawi.
Sceny Bonnie/Damon, Damon/Stefan i Jeremy/Tyler świetne! :D
Wątek "przekleństwa" Lockwood'ów mnie bardzo ciekawi, ciekawe co nam to Mason wyjawi.
Jeremy zabity, Caroline zabita. Tylko szkoda, że to Caroline będzie wampirem. Wolałbym w tej roli Jeremiego.
W ogóle przy tej ostatniej scenie zapomniałem, że Caroline miała w obiegu krew Damona i myślałem, że Katherine ją zabiła na zawsze. Prawie płakałem. :P
Podobała mi się jeszcze scena grożenia Johnowi przez Stefana, nie spodziewałem się tego. :P Ale fajnie to wyszło.
Aktorka grająca Elenę/Katherine ma teraz duże pole do popisu i póki co, podoba mi się co z tym robi.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 25 wrz 2010, o 20:17

Odp: 2x01 - The Return


no to od początku
Zachowanie, mina i teksty Damona jak się skapował, ze to nie Elena, a Kath
Namiętna scena Damona i Kath - Nina musiała być w 7 niebie
Co do ogółu odcinka to Damon - kurcze no żal go jest i nie chciałem żeby niszczyli postać, a jednak to zrobili Cały 1 sezon był ikoną serialu, rewelacyjna postać, a dzisiaj Dwie laski, które kochał/kocha powiedziały, mu że wolą jego brata. Już wiem o co chodziło krytykom serialu, że tak wychwalali jego grę, bo pokazał uczucia zranione, ale wg. mnie Nina zagrała nawet lepiej w dwóch osobach i dopiero teraz mogę powiedzieć, że ma talent, nie tylko wygląd słodkiej dziewczynki

Stefan - scena z kath, Johnem - pewnie Paul się cieszy, że w ciągu 1 odcinka tak pozwolili mu poprawiać swoją postać
Tyler - sądziłem, że ta furia z załamania po śmierci starego, ale nie wkurzony był, że go nienawidził jak się wkurzył, a potem Mason go połozył na ziemie myślałem, że pokaże przemiane w oczach, ale jednak A ten go rzucił na ziemie zamiast tylko odepchnąć

Bonnie - heh pewna sb jest silna Nie wiem czy to tylko moje spotrzeżenie, bo nie czytałem wcześniejszych komentów, ale czy ona z Damonem coś nie kręciła dzisiaj przy tych przekąskach ? No i widok jak Damon nie jest już nasilniejszy w miasteczku i jest ktoś kto może go skrzywdzić na śmierć - w ciągu 1 odcinka popsuli jego postać Nie wiem co teraz. Zabił Jeremiego (on tak nadal myśli, nie wie, że on zyje), więc wie napewno, że Elena go nienawidzi już, Kath go nie kochała nigdy, a jego powrót do miasteczka był dla niej i co teraz ? Jak już nie ma nic w sumie po za stefanem z którym i tak bedzie cały czas rywalizował, bo on ma Elene, a on nie, a ona kocha Stefana, a jego nie..

Caroline wampirem krew miała w obiegu, Kath ją zabiła, więc Widziałem promo do 2x02 heh bedzie sie działo z nią
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 27 wrz 2010, o 09:18

Odp: 2x01 - The Return


Świetny powrót! Pierwszy odcinek nowego sezonu bardzo mi się podobał. Katherine wraca, pytanie tylko po co tak naprawdę, bo coś nie chce mi się wierzyć, że tylko dla Stefana (lub tylko dla niego).

Obrazek

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 gru 2010, o 18:43

Odp: 2x01 - The Return


Dobre otwarcie nowego sezonu. Pierwszy odcinek rozpoczął sie tak jak myslałem, czyli kontynuacja akcji w chwili, w której zakończył się pierwszy sezon.

I na tym nam się zakońćzy wątek ojczulka Eleny. Dobrze, bo go nie trawiłem.

Damon kiedy wpada w furie jest naprawdę nieobliczalny. Dobrze, że wujek zadbał o Jeremiego i zabiezpieczył go pierścieniem.

Caroline będzie wampirem - to mi się podoba. Uwielbiam tą ślicznotkę i liczę na dużą ilość wątków z nia w roli głównej w tym sezonie.

Wątek Lockwoodów jest też świetny. Aktor grający Tylera grał też w 90210, stąd mały sentyment do niego. Bardzo lubię jego postać. Na pewno o wiele bardziej interesujący niż przymulony Matt.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 2x01 - The Return
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.