Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

2x01 - The Curse of Cornelius Sigan » Zakończone Seriale » Merlin • seriale forumtv.pl

2009

Informacja
Merlin - odcinki
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 16 wrz 2009, o 18:05

2x01 - The Curse of Cornelius Sigan

Spoiler:


Data emisji: 19.09.2009r.
TRAILER
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 22 wrz 2009, o 16:40

Re: 2x01 - The Curse of Cornelius Sigan


No i drugi sezon się zaczął i nikt nic nie komentuje :P
znowu było dobrze widzieć Merlina i Artura, chociaż ten drugi trochę mnie zdenerwował tym, że ot tak mógłby pozbyć się Merlina na rzecz kogoś innego.
Gwen/Artur - no jak już muszą to niech będą razem xD chociaż nadal wolałabym go z Morganą but whatever :P

a zapowiedź była fajna! dużo się będzie działo, co bardzo mnie cieszy :)
Want your bad romance.
<<

tric

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 89

Ulubiony serial:
Chuck, VM, Doctor Who,

Postdodano 22 wrz 2009, o 19:59

Re: 2x01 - The Curse of Cornelius Sigan


Ja już komentuje :D

Artur to Artur troche głupkowaty ale całkiem to by się Merlina nie pozbył :P
Gwen i Artur - kto wie czy będą razem - tu maja swoje interpretacje legend :D
Ciekawe rozpoczęcie nowego sezonu , myślę ze ten będzie równie dobry jak poprzedni :D
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 22 wrz 2009, o 23:42

Re: 2x01 - The Curse of Cornelius Sigan


Nawet ciekawy odcinek, tylko wqrza mnie, że Merlin zawsze tak samo pokonuje kolejnych wrogów, jedno zaklęcie, którego się nie spodziewają i koniec. Zobaczymy jak będzie dalej,
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 22 wrz 2009, o 23:59

Re: 2x01 - The Curse of Cornelius Sigan


Ja jestem najbardziej ciekawa kiedy smok zażąda uwolnienia. No i Morgana i jej sny...
czy ona stanie się zła? :P
Want your bad romance.
<<

tric

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 89

Ulubiony serial:
Chuck, VM, Doctor Who,

Postdodano 23 wrz 2009, o 10:36

Re: 2x01 - The Curse of Cornelius Sigan


Ona zła ? Ona pa po prostu wizje co się ma zdarzyć :P
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 23 wrz 2009, o 10:51

Re: 2x01 - The Curse of Cornelius Sigan


No ale, ogólnie to w legendzie Morgana była zła, nie? dlatego zastanawiam się czy w serialu też zrobią ją złą :P
Want your bad romance.
<<

Dave.23

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 23 wrz 2009, o 13:43

Re: 2x01 - The Curse of Cornelius Sigan


Są różne wersje, jednak mi się wydaje, że jak Artur zwiąże się z Ginewrą to Morgana może to przyjąć źle.
Ja lubię Morganę w tym serialu i chciałbym, by jej wizje szybciej się rozwinęły, jak i zdolności magiczne, które posiada (choć to zależy co zrobią w serialu). Fajnie by było, gdyby uczyła się wspólnie w Marlinem.

Odcinek był fajny, lecz jak na premierę sezonu to nic szczególnego, taki zwyczajny odcinek Merlina. Oczyścicie bardzo dobry. No i czekamy na Smoka. Bardziej zastanawiam się co zrobi jak zostanie uwolniony niż to kiedy.

Obrazek

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 26 wrz 2009, o 21:26

Re: 2x01 - The Curse of Cornelius Sigan


Fajnie było móc znów zobaczyć Merlina. :D Cała sprawa z Corneliusem fajna, tylko szkoda, że zabił go jednym zaklęciem. Gwen i Artur? No nie wiem... Jakoś mi sie to nie widzi. :P

Zapowiedź była świetna!

Mi sie znudziły zwykłe związki w serialach historycznych, więc chce Artur/Merlin, dla odmiany. xD :D :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 paź 2009, o 20:15

Re: 2x01 - The Curse of Cornelius Sigan


Merlin to doskonały serial na poprawienie humoru :) nowy sezon rozpoczął się całkiem nieźle - Merlin musiał zmierzyć się z potężnym czarownikiem którego dusza powróciła do życia. Wypadło to całkiem mrocznie, sen Morgany również. Szkoda tylko że nie było jakiegoś efektownego pojedynku, ale rozmowa interesująca. Morgana znowu ma sny, ja wciąż czekam aż zbliży się do Merlina albo chociaż spotka smoka. Uther wydaję wojnę magii, znowu. Chociaż mogłoby się zacząć polowanie na czarowników a w międzyczasie Artur by poznał prawdę o Merlinie.

 


  • Podobne tematy do 2x01 - The Curse of Cornelius Sigan
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.