Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

2x01 - Summer, Kind of Wonderful » Zakończone Seriale » Gossip Girl • seriale forumtv.pl

2008

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 24 sie 2008, o 19:01

2x01 - Summer, Kind of Wonderful

Spoiler:


Data emisji: 1 września 2008
See you in another life, brother...
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 29 sie 2008, o 22:10

Re: 2x01 - Summer, Kind of Wonderful


Ciekawe co to za steamy relationship...mam nadzieję, że nie S. :P

Ale i tak najbadziej mnie interesują C/B...ich sceny dopiero będą steamy. :hihi:

Chce zobaczyć zazdrosnego Chucka i bojowo nastowioną bitchy Blair. :D
<<

biskupk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 78

Postdodano 31 sie 2008, o 09:08

Re: 2x01 - Summer, Kind of Wonderful


OJJJJJJ już nie mogę się doczekać :D
Poznając Sekret, zrozumiesz, jak mieć wszystko, być wszystkim albo robić wszystko, czego tylko pragniesz. Dowiesz się, kim naprawdę jesteś.
<<

serialnik

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 102

Postdodano 2 wrz 2008, o 10:52

Re: 2x01 - Summer, Kind of Wonderful


Świetny odcinek.
Dan - Playboy, niestety nie udało mu się dogadać z tym pisarzem.
Jenny nieźle zaskoczyła tą projektantkę mody. "Wreszcie wie jak mam na imię" :D
Szkoda trochę Chuck'a... Blair Bitch.
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 2 wrz 2008, o 13:10

Re: 2x01 - Summer, Kind of Wonderful


Ta ostatnia scena z Chuckiem i Blair była najlepsza. To, że Chuck nie mógł powiedzieć tych trzech słów bolało, ale z drugiej strony... niech powie kiedy naprawdę będę chciał. Wtedy kiedy absolutnie nie będzie to na nim wymuszone.
A Blair jest cudowna, bitchy, ale cudowna :P

D/S - kjut :P (tyle mam do napisania bo właściwie nic więcej tam z nimi nie było :P)

no i Jenny, nie denerwowała mnie, łicz is gud :P
sam odcinek był dość przyjemny i fajnie wiedzieć, że klimat GG się nie zmienił.
Want your bad romance.
<<

Cya

Przyjaciel forum

Posty: 1126

Lokalizacja: Święty gród lub DC

Postdodano 2 wrz 2008, o 15:35

Re: 2x01 - Summer, Kind of Wonderful


ha ha D jaki lovelas :P

B byla za malo bitchy w tym odcinku jak dla mnie :( a tak w niej to lubilem

S jakas taka dziwna, lipa :( zawsze sa jakies z nia problemy lub nieporozumienia [nie wiem czemu ale przypomina mi za bardzo M z OC]

C ha ha chlopak chcial zagiaz ze nowy 'przyjaciel' B nie chodzi do Georgtown, a tu lipa bo to wyszlo ze facet jest lordem!

N ciekawe czy zwiazek sie rozwinie, najciekawszy watek w tym odcinku byl zwiazany wlasnie z nim ;)

J ta to zawsze umie sie wkrecic :D Zastanawiam sie czy ona sie zmienila, ale wydaje mi sie ze jeszcze kilka odcinkow i znowu bedzie bitchy :P

E ciekawe co bedzie z nim w tym epizodzie ;)

serialnik napisał(a):Jenny nieźle zaskoczyła tą projektantkę mody. "Wreszcie wie jak mam na imię" :D
Projektantke mody? z tego co pamietam to ta laska pracuje dla matki B, i to matka B jest projektantka, a ona jest jej asystentka czy czyms w tym stylu... no chyba ze piszesz tutaj o tej ktora poznala na przyjeciu to nawet nie myslalem ze tam ja pozna taki watek znikąd

serialnik napisał(a):Szkoda trochę Chuck'a... Blair Bitch.
gdzie Blair byla Bitch? sorry ale to ze Chuck nie mogl powiedziec glopich trzech slow lub jak kto woli 8 liter to juz nie ejst jej wina, tylko idiota postwail na cos niepewnego jak Chuck zamiast zdecydowac sie na 'zlotego' wrobla w garsci jakim byl [jest] lord. Chuck dostal za swoje i jestem zdania ze nalezalo mu sie
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 3 wrz 2008, o 12:07

Re: 2x01 - Summer, Kind of Wonderful


Odcienk bardzo mi się podobał.
Cała sprawa między B a C wypasik. Nie mogę sie doczekać ich dalszych potyczek. Chociaż może trochę szkoda, że C nie powiedział 3 magicznych słów.

Brawa dla J za wkręcenie się na imprezkę:D

Nowa ksywka D mnie rozwaliła - Playboy
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 wrz 2008, o 14:04

Re: 2x01 - Summer, Kind of Wonderful


Bardzo dobrze, że C nie powiedział I love you bo to wszystko działoby się za szybko - lubię jak C i B się kłócą więc może jej to powiedzieć później :P Troche 'za szybko' też wszystko wydarzyło się pomiędzy D i S - całe wakacje nie odzywali się do siebie a tu szast prast i sa razem. Jeszcze na wielka metamorfoza babci S też mnie nie przekonała.

Wątek Jenny w ogóle mnie nie interesuje, ale przynajmniej nie jest wkurzająca, a co do Nate'a to trochę oklepany wątek starszej kobiety, ale już w ostateczności może być :P

Generalnie b. fajny odcinek :)

A, i najlepszy był oczywiście tekst Blair:
Damn than mother-Chucker!
:P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 3 wrz 2008, o 15:53

Re: 2x01 - Summer, Kind of Wonderful


zapowiada sie dobry sezon :)
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 5 wrz 2008, o 10:13

Re: 2x01 - Summer, Kind of Wonderful


Dan w tym odcinku mnie totalnie zaskoczył taki mały playboy się z niego zrobił, ale było oczywiste że Wrócą do siebie z S. Natomiast z Chucka takiego romantyka zrobili
<<

wolnaamerykanka

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 64

Postdodano 5 wrz 2008, o 16:24

Re: 2x01 - Summer, Kind of Wonderful


hehe takie romantyka ze wszystko zwalil....;p
po tym odcinku juz wiem ze Blair jest moja 100% idolka:)
Aktualnie ogladam: Desperate housewives (s.5), Gossip girl (s.2), Grey's anatomy (s.5), 90210 (s.1), Prison break (s.4), Lost(czekam)
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 5 wrz 2008, o 19:22

Re: 2x01 - Summer, Kind of Wonderful


C/B - ich sceny były cudowne. Spojrzeniami przekazali wszystko. Chuck zachował się jak kretyn przed wakacjami, ale bardzo mi go było żal w tym odcinku. Jestem zadowolona z tego, że C/B jeszcze nie są razem...dostałam tak naprawdę tego, czego oczekiwała, czego chciałam. :)

D/S - za szybko, zdecydowanie za szybko. Wolałabym zobaczyć powrót do związku po jakimś czasie, żeby to miało porządny rozwój. I jeszcze ta nawrócona babcia była dziwna. :P

N/S - jako przyjaciele zdecydowanie, jako para wg mnie nie, brakuje mi chemii. A wątek Nate'a z tą mężatką...ło ludzie...co za głupota.

Jenny się zmieniła, w końcu coś chyba do niej dotarło.

Brakowało mi Lily i R/L, ale jestem pewna, że niedługo dostanę jakąś dawkę

Pierwszy raz od dawna miałam tak, że po odcinku chciałam mieć kolejny odcinek natychmiast. :D
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 6 wrz 2008, o 10:31

Re: 2x01 - Summer, Kind of Wonderful


jakby Chuck powiedzial magiczne słowa to byłoby za proste i za nudne musi być klimacik do tego jeszcze pare odcinków wojny i może być sielanka :)

S. miała sliczną sukienkę na białym przyjeciu troche szybko polaczyli Dana i S. ale zobaczymy co bedzie dalej :)
<<

sylwix_0

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 21

Postdodano 8 wrz 2008, o 16:04

Re: 2x01 - Summer, Kind of Wonderful


zoey napisał(a): troche szybko polaczyli Dana i S. ale zobaczymy co bedzie dalej :)


Za łatwo by było gdyby byli razem. Znając serialowe pary to pewnie dojda do wniosku ze nie ma sensu drugi raz probowac :P
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 8 wrz 2008, o 21:16

Re: 2x01 - Summer, Kind of Wonderful


Chyba właśnie znając serialowe pary, to dojdą do wniosku, że można by spróbować. Ryan i Marissa z OC, Peyton i Lucas z OTH.
See you in another life, brother...
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 8 wrz 2008, o 23:23

Re: 2x01 - Summer, Kind of Wonderful


wymieniłeś dwie najgorsze pary serialowe ever jak dla mnie XD i mam nadzieje, że z DS tak się nie stanie :D
Want your bad romance.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 9 wrz 2008, o 00:01

Re: 2x01 - Summer, Kind of Wonderful


Ale oni chyba już doszli do takiego wniosku? :P
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 9 wrz 2008, o 08:19

Re: 2x01 - Summer, Kind of Wonderful

Aha xD
w każdym razie ja ich tak nie postrzegam xD :P
for now :D
Want your bad romance.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 2x01 - Summer, Kind of Wonderful
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.