Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x01 - Sadie, Sadie » Gilmore Girls » Odcinki • seriale forumtv.pl

2001-2002

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 21 lis 2006, o 20:23

2x01 - Sadie, Sadie

Lorelai (Lauren Graham) accepts Max's (Scott Cohen) proposal, but when Emily (Kelly Bishop) hears about the upcoming wedding from Sookie (Melissa McCarthy), she is hurt and angry that Lorelai didn't bother to tell her. Meanwhile, Rory (Alexis Bledel) brings Dean (Jared Padalecki) to dinner at her grandparents' house and Richard's (Edward Herrmann) obvious disapproval of Dean leads to the first fight between Rory and her grandfather.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 2 mar 2007, o 19:36


Rory i Dean of course sweet i nawet przez przerwę międzyseriową Jared zdążył nieco wyprzystojnieć ;) Ale kolacja była okropna, dziadek paskudnie go potraktował, oni chyba zbyt wiele nadziei pokładaja w Rory, to tak jakby zakładali, że jeśli jej nie wyjdzie to świat sią zawali...
No a zaręczyny Lor, takie w jej stylu, raczej długo nie potrwają.
Ostatnio edytowano 2 mar 2007, o 19:44 przez Trish, łącznie edytowano 1 raz
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 2 mar 2007, o 19:51


yup, Richard potraktował Deana okropnie.
Mi się podobała scena jak Lorelai i Rory idą do Luke'a i za nimi całe miasteczko :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 2 mar 2007, o 20:14


Arrow napisał(a):Mi się podobała scena jak Lorelai i Rory idą do Luke'a i za nimi całe miasteczko :D

To było dobre :D Ci ludzie są naprawdę walnięci...
Ostatnio edytowano 2 mar 2007, o 20:15 przez Trish, łącznie edytowano 1 raz
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 21 cze 2007, o 02:35


Arrow napisał(a):Mi się podobała scena jak Lorelai i Rory idą do Luke'a i za nimi całe miasteczko


To mi się podobało najbardziej:D

Potem jeszcze panika Lane i Dean który się tłumaczy że nie pije piwa. :D Ale Richard naprawdę nieładnie potraktował go na samym wstępie... Potem jaki był speszony Dean jak i Richard, hahaha. A potem zachował się naprawdę już jak totalna świnia, szkoda mi było Rory i Deana, czy ten "dziadek" nie widzi że Rory też obraził?? Ogólnie Odcinek zaliczam do średnio podobających mi się. :P
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 21 cze 2007, o 02:55


Dlaczego właściwie całe SH szło za Gilmorkami, bo już nie pamiętam ?
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 21 cze 2007, o 03:24


Lorelai szła powiedzieć Luke'owi o tym że jest zaręczona i oczywiście miss Paty zwołała całe miasteczko, szli za nimi, to było.. dość śmieszne. Ale troszkę też przesadzone. :P
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 21 cze 2007, o 03:55


A właśnie, dzięki.
W SH wszystko jest przesadzone, to właśnie jego urok :D

 


  • Podobne tematy do 2x01 - Sadie, Sadie
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.