Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

2x01 - Nothing But the Blood » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2009

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 11 maja 2009, o 11:38

2x01 - Nothing But the Blood

Spoiler:


Premiera - 15 czerwca 2009
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 15 cze 2009, o 20:57

Re: 2x01 - Nothing But the Blood


I zaczynamy drugi sezon. W sumie w odcinku wiele się nie działo, ale był w klimacie pierwszego sezonu, dlatego nawet mi się podobał. Nowe wątki ciekawie rozwinięte, szczególnie ten związek Jason'a z kościołem. Okłamał Sookie. Strasznie mi się podobała scena końcowa pomiędzy Sookie a Bill'em. Już miała wychodzić, a ten ją zatrzymał. ^^ Wogóle Sook jest świetną postacią. Troche więcej o Sam'ie i Maryann - wątek nawet dobry, kim ona jest? I co chce od Tary? Poza tym nie widze tego gościa z nią. Andy się rozpił. :D Laffayette żyje z czego się bardzo cieszę. Fajny był jego 'współlokator'. :P Końcowa scena z Ericiem... ciekawa. Mogli pokazać co się działo, ale krew na twarzy Laffayett'a mówi sama za siebie.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 17 cze 2009, o 14:16

Re: 2x01 - Nothing But the Blood


Nienawidzę HBO za to, że nie dali na początku odcinka czegoś w stylu "w poprzednim odcinku/sezonie" bo oglądałam to tak dawno, że nie pamiętałam dokładnie co się działo, zwłaszcza z Lafayettem :(. Chyba będę musiała jeszcze raz obejrzeć finał 1 sezonu. I nie było w tym odcinku fragmentu ze sneak peeka na który najbardziej czekałam :/

Ale sam odcinek był całkiem całkiem. Coraz bardziej lubię podopieczną Billa ^^

To całe nawracanie się Jasona mnie nudzi, niech się chłopak w końcu ogarnie :p

Maryann to obecnie najbardziej intrygująca postać. Czego chce od Tary i jaki to ma związek z Samem?

Ciekawe czy zostanie jakoś rozwinięty wątek nowej kelnerki.

Końcówka była dość hardkorowa :p
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 18 cze 2009, o 09:38

Re: 2x01 - Nothing But the Blood


juliee napisał(a):Nienawidzę HBO za to, że nie dali na początku odcinka czegoś w stylu "w poprzednim odcinku/sezonie" bo oglądałam to tak dawno, że nie pamiętałam dokładnie co się działo, zwłaszcza z Lafayettem :(. Chyba będę musiała jeszcze raz obejrzeć finał 1 sezonu.

Pod koniec pierwszego sezonu była scena jak Lafayette mówi "To ty!", robi wielkie oczy i zostaje porwany, resztę już znasz. ;p

Odcinek był dobry, ale nie dość dobry żeby był zachwycający. Chociaż ostatnia scena Sookie i Billa była hot, no i scena w piwnicy z Ericem była krwiożercza, ale boska. ;pp W ogóle podobał mi się klop jaki mieli w piwnicy i jak z niego korzystali. :D
"Wiadro!" hehe
We Are The World haiti
<<

Kamil220

Użytkownik

Posty: 25

Postdodano 18 cze 2009, o 14:47

Re: 2x01 - Nothing But the Blood


Odcinek bardzo mi się podobał(Tak jak zresztą wszystkie True Blood). Jestem ciekaw kto wyrwał serce tej oszustce.. hmm
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 18 cze 2009, o 14:52

Re: 2x01 - Nothing But the Blood


tak jak napisał tlen odcinek był dobry ale nie zachwycający. Brakuje wampirów i ich mrocznej strony ;)
Obrazek
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 cze 2009, o 23:35

Re: 2x01 - Nothing But the Blood


I nie było w tym odcinku fragmentu ze sneak peeka na który najbardziej czekałam :/


O który chodzi? Bo ja miałem nadzieje na ten fragment jak Bill rozmawia z dzieckiem :]

Mówcie co chcecie, że odcinek był nudny, przeciągany i mało wampirów, ale przecież taki był cały pierwszy sezon i nie wiadomo kiedy zleciał i został wg. mnie najlepszym serialem poprzedniego sezonu. Ja się za TB strasznie stęskniłem i dlatego odcinek bardzo mi się podobał.

Szkoda tylko że Erik pojawił się tylko na końcu, ale za to miał mocne wejście :]

Laffayet żyję! I bardzo dobrze bo to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci tego serialu. Tylko co oni robią, po co kręcą tym kołem? Chyba nie chodzi tylko o to by zmiękli. Jednak klimacik w tych lochach jest.

Jason jest świetny, podoba mi się jego nowa ścieżka ku słońcu i oświeceniu xD przez to wplącze się w jeszcze większe kłopoty.

Pojawiła się nowa kelnerka, oby jakoś ciekawie rozwineli jej wątek.

Maryann to niezła intrygantka, ciekawe o co jej chodzi, czemu przesladuje Sama i co od niego chcę jeśli nie chodzi o pieniądze. I czemu aż tak bardzo jej zależy żeby połączyć Tare z tym drugim.

Ofiarą(bez serca xD) okazała się szamanka, szkoda bo lubiłem tą postać. Tylko kto chciał jej śmierci? Raczej nie wampiry bo inaczej by ją potraktowali. Pozostaje tylko Maryann albo ktoś zupełnie obcy.

Podopieczna Billa jest świetna, uwielbiam ją. Te jej uwagi i bezczelne zachowanie. Bill mówił do niej jak ojciec próbujący wychować dziecko, a o Sookie już lepiej nie będę mówił - plotki z wampirem xD

Bill i segregowanie śmieci xD

Na koniec zostawie sobie wątek Bill-Sookie - głupie to... Tamten zabija jej wuja, a tamta rzuca się mu w ramiona poprzedzona tradycyjną gadką że ona go kocha, ale nie może z nim być, a on nie może bez niej żyć... bla bla bla ... prawie jak Zmierzch. Przynajmniej skończyło się ciekawiej ^^

Oczekiwania co do następnego odcinka? Więcej Erica, Jessicy, Daphne ma jakąś tajemnicę, dowiadujemy się czegoś szokującego o Maryann i pojawia się kolejny trup. Jednak chyba trochę tego za dużo :D
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 24 cze 2009, o 20:36

Re: 2x01 - Nothing But the Blood


Czesiek_PL napisał(a):O który chodzi? Bo ja miałem nadzieje na ten fragment jak Bill rozmawia z dzieckiem

O ten w którym Sookie goni jakiś schizowaty potwór xD
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 31 lip 2009, o 22:13

Re: 2x01 - Nothing But the Blood


Eric w sreberku na włosach rządzi LOL, czyżby farbował? xD
to była zdecydowanie najlepsza część odcinka :D
Maryann jest ciekawą postacią, to co robiła z Samem i to czego chce od Tary... tych wątków nie mogę się doczekać :D
Mam nadzieję, że będzie też dużo Jessici, bo wydaje mi się, że ją polubię.

A Jason to niech idzie i nie wraca z tego...tego...gdziekolwiek on tam jedzie xD
serio, jemu to wszystko można wmówić, jest zmienny jak chorągiewka i mnie strasznie wkurza.
Want your bad romance.
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 26 maja 2010, o 18:49

Odp: 2x01 - Nothing But the Blood


wreszcie zabieram się za sezon 2 :>

Jessica ma duży potencjał, mam nadzieję, że będzie ciekawą postacią, taka zwariowana.

Jason loool on to ma pomysły, jak ta laska do niego w barze podeszła a on ani nie pali ani nie dyma (sorki:P) :D albo jaki zaaferowany był jak poznał tego gostka z tv.. pewnie w końcu wyląduje z jego żonką :D

Szamanka nie żyje, ogólnie nie lubiłam tego wątku z nią i w ogóle Tara ani jej matka mnie nie interesują

Maryann, interesująca postać, póki co nie wiadomo o co jej chodzi

Sam się ściekł na Sook nie wiadomo w sumie czemu. Sookie/Bill najpierw jest na niego wściekła a za 5 minut już są w łóżku :P typowe

Eryś :D chyba sobie włoski tlenił xD fajny kontrast do tego co zrobił temu kolesiowi ;P
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 maja 2011, o 10:06

Odp: 2x01 - Nothing But the Blood


Jednak pomyliłem się co do ciała w samochodzie. To była kobieta, która przerprowadzałą egzorcyzmy nad Tarą i jej matką...

Tara, Maryann i ten murzynek mnie nudzą i jednocześnie denerwują.

Za to Eric jest świetny! To, jak się zemścił na kolesiu było mocne! W ogóle to całe przytrzymywanie w lochu ma na celu wymierzenie kary tym wszystkim, co w jakiś sposób skrzywdzili wampiry. Szkoda, że tak mało było Erica...

Polubiłem również Jessicę. Świetna scena, kiedy razem z Billem dopierają odpowiednią "Tru Blood". Potem wparowuje Sookie, która wie, że Bill zabił jej wujka, po czym lądują w łóżku. Kocham tę parę! :D

Jason to kolejna genialna postać! Ciekawy jestem jak rozwinie się jego związek z kościołem.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 2x01 - Nothing But the Blood
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.