Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2x01 - Marked » Zakończone Seriale » Legend of the Seeker / Miecz Prawdy • seriale forumtv.pl

2009

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 lis 2009, o 20:24

2x01 - Marked

Spoiler:
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 11 lis 2009, o 13:59

Odp.: 2x01 - Marked


łee, ale zrobili mu brzydką bliznę ;P
Richard bratem Rahla Posępnego ;P nice xD
i Mord Sith u boku, fajnie :D
Ale Charisma miala role... :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tadzik

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 14 lis 2009, o 01:36

Odp.: 2x01 - Marked


Trzeba przyznać, że nowy sezon został zaczęty z wielkim hukiem ;) Odcinek świetny, co tu dużo mówić :P
A to, że Poszukiwacz jest bratem Rahla nie zostało powiedziane na końcu pierwszego sezonu? :P Zdawało mi się, że ktoś o tym napomknął w ostatnim odcinku... Albo ja mam jakieś prorocze sny i mi się przyśniło, że są braćmi, co okazało się prawdą :P
Zastanawiam się, czy Zedd wyznaczy nowego Poszukiwacza.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 14 lis 2009, o 10:12

Odp.: 2x01 - Marked


haha, możliwe, że było a ja nie pamiętam :P
Pewnie będzie chciał kogoś nowego wyznaczyć :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 14 lis 2009, o 20:24

Odp.: 2x01 - Marked


No odcinek fajny, po całym pierwszym sezonie tak naprawdę dopiero teraz coś się zaczęło dziać :P
No właśnie też nie wiem czy nie było powiedziane to kiedyś, że Richard jest bratem Rahla, ale ja byłem tego pewny od początku, w końcu prawie zawsze w takich historiach to są takie walki rodzinne, czasami o tym wszyscy wiedzą, czasami nie :D
Bałem się, że teraz jakiś wróg się ujawni co się ukrywał w tym świecie( jakiś mag czy wojownik), na szczęście silniejszy wróg jest po prostu po drugiej stronie.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

cedrom

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 22 lis 2009, o 22:42

Odp.: 2x01 - Marked


W książce Richard był synem Rahla Posępnego nie bratem. Bo zabiciu Rahla Richard zostal nowym Lordem Rahlem(Richard wywodzi się z dwóch lini czarodziejów Jest synem Rahla i wnukiem Zeda.
Jeśli drugi sezon bedzie adaptacją drugiego tomu to Richard bedzie musiał uniemozliwić przedostanie sie do świata ludzi Opiekuna - władcę zaświatów.

A co do potężnego wroga to nadciąga Imperator Jagang - nawiedzający sny. W porównaniu z nim Rahl to betka.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 30 lis 2009, o 14:17

Odp.: 2x01 - Marked


Richard jest synem jakiegoś Rahla i bratem tego Rahla którego zabił, przynajmniej w serialu.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

cedrom

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 1 gru 2009, o 03:42

Odp.: 2x01 - Marked


Fabuła w serialu odbiega dość znacznie od książki, choć główne wątki sa zachowane( walka z Rahlem, związek Richarda i Kahlan itp). Wymieszane są też wątki z różnych tomów:
- siostra Richarda niewrażliwa na magię, która pojawiła się w sezonie 1, w powieści pojawia się dopiero w tomie siódmym "Filary świata".
- dziewczynka z krukiem - "zsyłajaca sny" ,ktora pojawila sie w odcinku 3 sezonu drugiego, w książce pojawia się w tomie 9

Jest też wiele wątków które w książce sa rozwiązane o wiele ciekawiej. Jednym z nich jest pojmanie Richarda przez Denne.

Bardzo zdziwiło mnie to, że w nowym sezonie Richard zabija tych których do niedawna bronił przed Rhalem Posępnym.

 


  • Podobne tematy do 2x01 - Marked
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.