Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

2x01 - It's Alive! » Dexter » Odcinki • seriale forumtv.pl

2007

Opiekun: Czesiek_PL

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 1 lip 2007, o 00:23

2x01 - It's Alive!

38 dni, 16 godzin i 12 minut od momentu, w którym zabił własnego brata, Dexter powraca!

Wraz ze śmiercią Rudy'ego, jedynej osoby, która go rozumiała i rzeczywiście tolerowała Dexter stracił to, co wyróżniało go od innych, zabójczą precyzję. W dodatku każdy jego ruch obserwuje Doakes...

Pierwsze niedopatrzenia, pierwsze błędy i pierwsze konsekwencje...

Znalezione na wybrzeżu ciało prowadzi jednostkę do Chino, mordercy wielkich gabarytów. Po nieudanej próbie zabicia handlarza klątw i kurczaków, Dexter właśnie jego wybiera na kolejną ofiarę...

Tymczasem Debra wraca do pracy w policji, a LaGuerta mimo degradacji stara sie zachować profesjonalizm. Rita zaczyna odbierać telefony od byłego męża, który siedząc w więzieniu prosi ją o odnalezienie zgubionego buta, jedynej szansy na jego wyjście z zakładu.

Kiedy kolejna próba oczyszczenia ulic Miami z bandytów nie powodzi się, Dexter doświadcza czegoś, czego nigdy wcześniej nie odczuwał. Pierwszy raz jego serce zaczyna bić intensywnie i w przyspieszonym tempie. Wszystko na skutek ogłoszonego w telewizji znaleziska, na które natknęli się podwodni poszukiwacze skarbów...

Data premiery: 30 Wrzesień 2007
Ostatnio edytowano 31 lip 2007, o 10:24 przez tlen.exe, łącznie edytowano 2 razy
We Are The World haiti
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 18 lip 2007, o 19:23


widział już ktoś ten odcinek? do internetu wyciekł już 1 i 2 :P ale mi się nie chce jeszcze ściągać :P
<<

Puc3k

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 18 lip 2007, o 21:24


Ja wlasnie jestem w trakcie sciagania;). Ale mam watpliwosci, bo jak obejrze to ze swym glodem bede musial do pazdziernika czekac... EEEh;p
<<

Gość

Postdodano 18 lip 2007, o 21:53


właśnie także jestem w trakcie ściągania , torrent pojawił się na eztvefnet więc myślę , że to nie jest jakiś fake. Już nie mogę się doczekać :D
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 21 lip 2007, o 00:41


A ja jestem już po odcinku i nie jest to żaden fake.

Nie dość, że z Dextera zrobił się mięczak to na dodatek może mieć teraz nieźle przesrane. Nie dość, że cały czas śledzi go James, to nie zdołał zabić dwóch gości z czego jeden go widział, a co najlepsze to znaleźli wszystkie ciała, które wrzucał do wody. Ten sezon będzie super emocjonujący!
See you in another life, brother...
<<

Teeta

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 21 lip 2007, o 01:29


Na podstawie drugiej książki?
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 22 lip 2007, o 21:40


Teeta napisał(a):Na podstawie drugiej książki?


pisze w napisach poczatkowych ze na podstawie "Darkly dreaming Dexter" by Jeff Lindsey...


normalnie jestem zmieszana pierwszym odcinkiem poprostu kosmos wszystko zaczelo sie walić naraz... ten sezon bedzie gorący... :viva:
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 24 lip 2007, o 02:07


nie podoba mi się ten Dexter :P Wolę starego :)
Obrazek
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 24 lip 2007, o 12:59


Taifun napisał(a):nie podoba mi się ten Dexter Wolę starego


ja tez wole zdecydowanych mężczyzn :P ale Dexter jeszcze sie naprostuje i bedzie dobrym starym Dexem albo odkryje wiecej ludzkich uczuc i wtedy bedzie przecietny :razz: poczekamy zobaczymy...
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 25 lip 2007, o 11:41


tak dziwnie mi sie oglądało ten 1 odcinek... chyba jestem po prostu wytrącona z klimatu :P końcówka z tymi ciałami dobra :D
Ostatnio edytowano 25 lip 2007, o 11:44 przez 0lina, łącznie edytowano 2 razy
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 25 lip 2007, o 15:10


0lina napisał(a):tak dziwnie mi sie oglądało ten 1 odcinek... chyba jestem po prostu wytrącona z klimatu końcówka z tymi ciałami dobra


obejrzyj drugi moze pomoze :)
<<

HeroSHI

Postdodano 25 lip 2007, o 20:01


Nie sądziłam, że zabicie Bryana aż tak się na nim odbije...
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 26 lip 2007, o 01:08


HeroSHI napisał(a):Nie sądziłam, że zabicie Bryana aż tak się na nim odbije...


chociaz na mnie zrobiło wrażenie że Dex był taki nie poradny w pierwszym odcinku to nie mniej sie ciesze ze scenarzysci nie pozwolili przejsc mu nad tym do porządku dziennego... i fajnie w drugim odcinku sie z nim pozegnal... ale nie wiadomo czy nawiedzanie przez Briana sie zakonczy.. przekonamy sie w dalszych odcinkach... :/
<<

Kwas

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 27 lip 2007, o 14:06


zoey napisał(a):Teeta napisał/a:
Na podstawie drugiej książki?


pisze w napisach poczatkowych ze na podstawie "Darkly dreaming Dexter" by Jeff Lindsey...


No ale druga ksiązka ma tytuł "Dearly Devoted Dexter" więc...

Druga ksiązkę czytałem i muszę powiedzieć że póki co to nic nie jest tu wspólnego, oprócz tego że Doakes go śledzi. Cały odcinek jest w pełni wymyślony przez scenarzystów. Może potem wezmą coś z książki, jednak póki co nic na to nie wskazuje.
<<

Vilandra

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 27 lip 2007, o 23:35


Pierwsza seria była zarąbista, ale wiecie co? Śniło mi się wczoraj że jestem seryjnym mordercą, a właściwie... Dexterem :roll: mam się bać? Mam nadzieję, że serial nie zrypie mojej krzywej już psychiki :]

Co zaś się tyczy drugiej serii, to oglądałam już 1 i 2 odcinek. No nieźle przerypane będzie miał teraz. Nie tylko Doakes siedzi mu teraz na tyłku, ale i FBI! :D

Chciałam żeby Dex był bardziej "ludzki", ale teraz wolę chyba popszedniego Dexa :( Tęsknie.................... :x
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 28 lip 2007, o 00:02


Kwas napisał(a):No ale druga ksiązka ma tytuł "Dearly Devoted Dexter" więc...


niestety nie masz racji tytuł drugiej książki "Darkly Dreaming Dexter" przetłumaczony na polski tytuł "Dekalog Drobrego Dextera"

na potwierdzenie możesz sprawdzic na stronach Emipku...

http://www.empik.com/showobject.jsp?obj ... ry=1020200

http://www.empik.com/showobject.jsp?obj ... y=21010000


http://www.empik.com/showobject.jsp?obj ... ry=1020200
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 28 lip 2007, o 00:06


Obrazek

Obrazek
<<

Kwas

Użytkownik

Posty: 46

Postdodano 28 lip 2007, o 00:32

Oj oj. Nie radze ufać Empikowi ;) Zdecydowanie nie radze.

Oto link do Demonów, widzimy tytuł "Darkly Dreaming Dexter"
http://www.empik.com/showobject.jsp?obj ... lAoddHOc6w

Tu link do Dekalogu. Cóż i znów mamy doczynienia z tytułem "Darkly Dreaming Dexter". Coś nie gra? http://www.empik.com/showobject.jsp?obj ... ry=1020200

Cytat z angielskiej wikipedii:
Dearly Devoted Dexter is a 2005 novel written by Jeff Lindsay. It is a sequel to the 2004 novel Darkly Dreaming Dexter which formed the basis of the Showtime television series Dexter.


Tutył "Dearly Devoted Dexter" jest także podany jako oryginalny tytuł powieści w polskiej wersji (mam książkę, więc sprawdziłem ;] ). Na przyszłość radze sprawdzać informacje w pewniejszych źródłach. Pozdrawiam.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 2x01 - It's Alive!
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.