Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

2x01 - Destiny » Zakończone Seriale » Revenge • seriale forumtv.pl

Opiekun: salmaatache

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 paź 2012, o 20:22

2x01 - Destiny

Spoiler:


---------------------

Revenge to odkrycie ubiegłego sezonu dlatego tak czekałem na powrót tego serialu. I przez cały ten hype trochę się rozczarowałem bo średnio mnie zaskoczył odcinek. Owszem oglądałem się go bardzo dobrze, nawet nie wiadomo kiedy zleciał, ale mogłoby być trochę lepie.

Trening Emily świetny, nowe gość też intrygujący, ciekawe jak będą wyglądały sceny z tą dwójką. Nie podoba mi się tylko nowy aktor, który wciela się w Takede. Lostowy Dogan o wiele bardziej pasował do tej roli, ten jest dość średni. Ciekawe tylko z jaką misją wysłał Amadnę i czy ona na pewno go posłucha.

Emily szuka matki i trafia do szpitala psychiatrycznego. Kto wsadził tam jej rodzicielkę? Jaki w tym udział miała Victoria? Co teraz z matką? Kolejne pytania i dlatego uwielbiam ten serial. Pytanie też czy aby na pewno rząd interesuje się Conradem czy to tez była ściema Vitorii. A to że ona żyła to żadne zaskoczenie :)

Charlotte mnie nie denerwowała w tym docinku, ba nawet się ciesze, że żyję. Nie sądziłem, że Ems się tak do niej zbliży. No i myślałem że to ona ją wykorzystuje i z fabrykowała wyniki krwi, a to jednak Conrad. Ciekawe jak będą się rozwiały relację siostrzyczek w tej serii.

Noal na treningu bokserskim xD dość niecodzienny widok. I jeszcze opowiada, że poznał karate. Aż nie mogę się go doczekać w akcji.

Wątek Amandy i Jacka jak na razie do mnie nie przemawia. Taka zapchajdziura. Do tego jeszcze Declan, który niby jest ale nie odgrywa żadnej znaczącej roli.

Flashforward z początku zaskakujący. Myślałem, że badają wrak samolotu, którym leciała Victoria, a to łódź Jacka. Kto ją podpalił? czy to on nie żyję czy może jakaś inna ważna postać? a może to ten drugi uczeń Takedy? Równie intrygujące co początek S01.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 7 paź 2012, o 19:00

Odp: 2x01 - Destiny


Udany powrót serialu :).
Najbardziej zaskoczyła mnie zmiana Nolana - boks i karate? :D
Victoria żyje, można było to przewidzieć, Emilly ją odwiedza, ale jak wydzimy nie zaprzyjaźniły się za bardzo:). Siwy dostał rozkaz i może w końcu dostanie na co zasłużył.
Victoria kiedy pod koniec pop. sezonu chciała się do wszystkiego przyznać, teraz jednak pojawiają się kolejne tajemnice i znów wysuwa się na główny plan.
Zdziwiło mnie troche takie szybkie zbliżenie się Emily do Charlotte.
Wątek Amandy i Jacka póki co mało interesujący, chciałbym żeby już się jej pozbyto, Declan co raz mniej widoczny.

Trening Emily super , a tego japońca to chyba kojarze z Mortal Kombat :)
Początek też całkiem intrygujący , coś się stało z łodzią Jacka i znaleziono w niej ciało , ciekawe czyje?

Dobrze jest, serial dalej ciekawi i nie nudzi ani na chwilę :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 8 paź 2012, o 08:16

Odp: 2x01 - Destiny


Świetne rozpoczęcie sezonu.

Na plus fakt, że Victoria żyje. Dużo szkód by wyrządzono uśmiercając tą postać. Kolejny plus to wrak Jacka. Bardzo ciekawie się zapowiada ta zagadka. Kolejny fajny akcent to relacje Nolana z Emily - wyśmienicie się ogląda tą parę we wspólnych scenach.

Nie mogę się doczekać kolejnych odcinków, boję się jednak że dziecko Amandy jakimś dziwnym trafem dzięki sztuczkom Takedy okaże się Jacka (mówię o sfałszowaniu badań DNA). Chyba nikt z nas nie wątpi, że on nie jest ojcem?
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 8 paź 2012, o 20:09

Odp: 2x01 - Destiny


Premiera drugiego sezonu była na bardzo wysokim poziomie.
Victoria żyje. Za bardzo mnie to nie zdziwiło, ale trochę bardziej zdziwiło mnie to, że Emily się z nią spotkała.
Bardzo nie podoba mi się wątek Jack + Amanda. Niby są, ale nic nie wnoszą do serialu.
Nolan i ta jego przemiana - boks + karate, do tego jeszcze domek zmienia. :D
Ashley & Daniel? Jakoś mi się to nie widzi. :>

Pozostaje tylko czekać na następne odcinki i mieć nadzieję, że poziom będą trzymać. ;)
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).

 


  • Podobne tematy do 2x01 - Destiny
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.