Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

2x01 - Anthropology » Zakończone Seriale » Community • seriale forumtv.pl

<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 8 wrz 2010, o 01:48

2x01 - Anthropology

Spoiler:


Data emisji: 23.09.2010
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 28 wrz 2010, o 22:28

Re: 2x01 - Anthropology


Haaaa Betty White w roli nauczycielki Antropologii xD największe zaskoczenie.

bardzo się cieszę z powodu powrotu tej grupki.

jedna z najlepszych komedii w tamtym sezonie i mam nadzieję, że w tym też.

chociaż zaniepokoił mnie rozpad chwilowy.

Chang i jego rozdwojenie jaźni xD
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 wrz 2010, o 23:23

Re: 2x01 - Anthropology


Wracamy! :P I tak oto pięknie zaczął się drugi sezon "Community". :D
Bardzo fajny odcinek, dużo świetnych scen, śmiechu i zawiązań do telewizyjnego sezonu. :P
Betty White! :D Wesoły występ i ta końcowa "Toto - Africa" piosenka z Abedem i Troyem.
"StraryBiałasRzecze"...Świetne nawiązanie do nowej komedii CBS "Shit! My Dad Says", który polega na tym samym motywie. :P

T - Pierce, skasuję to konto na Twitterze. Twoja przyjaźń jest ważniejsza|niż 600 000 obcych.
P - 600 000 ludzi czyta, co mówię?...Zarobimy na tym! Zróbmy z tego...Talk show?
Reszta - Nieeee...Kto by to oglądał?

Genialny dialog. :D
Było jeszcze pełno świetnych tekstów tego typu, np. "Shirley, rozważysz spin-off ze mną?" czy "Czemu porównujesz moje życie do klasycznego sitcomu? Cieszę się nowym sezonem|i chciałbym coś udoskonalić.", "Zabierz jeszcze to swoje banalne: "Nie odróżniam życia od telewizji". To w stylu "sezonu pierwszego"." oraz "Dzięki nadanej mi mocy, ogłaszam was za...skasowanych. -Świetnie, Abed. Skasuj nas!" itd. Wiele było takich smaczków. :P Za to kocham ten serial! :D

Rywalizacja Jeffa i Britty była momentami obrzydliwa, ale zabawnie się to oglądało.
Czekam na dalsze świetne odcinki.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 28 wrz 2010, o 23:43

Re: 2x01 - Anthropology


Widzę, że nie tylko ja czekam na napisy i od razu oglądam odcinek :)

Uwielbiam ten serial. Po prostu kocham za nawiązania do seriali i filmów. Tutaj się śmieje na każdej scenie i niektóre kilkukrotnie przewijam co mi się rzadko zdarza jak coś oglądam. nawiązania do sezonu serialowego Abeda genialne! Nie będę dawał przykładów eLMaQ mnie wyręczył :) Z akcji Abeda podobało mi się jeszcze sprowadzenie orkiestry xD i aktora udającego Clooneya. Genialny motyw. I to jak się spytał czy ma rzucić kilkoma tekstami z Batmana xD
A co do Batmana - Pierce mnie rozwalił tym Batman i Shafft xD No i ten twitter - omg xD ładnie pojechali po Shit My Dad Says :P Uwielbiam w tym serialu, że wyśmiewa konkurencję. W zeszłym roku śmiali się z Glee :) teraz czekam aż nawiążą do TBBT z którym bezpośrednio rywalizują o widza.
Podobał mi się początek jak pokazywali każdego pokoje. Ja chcę mieć taki jak Abed :D
Fajna też scena na początku jak pytają się o Brittę, a robia się smutni, a potem Pierce rzuca pytania o Toy Story 3 i wszyscy o niej zapominają :D
Sam wątek Britta/Jeff taki sobie. Dobrze, że nie było go za dużo. Jednak od czasu do czasu byli zabawni. Szczególnie jak wszystko się wydało o trójkaciku Annie/Britta/Jeff :D
Betty White dobra. Szczególnie jak załatwiła Jeffa na końcu xD
Jednak nic nie przebiję Student Chenga z końcówki i jego zachowania jak Gollum. Genialne!
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 7 lip 2013, o 20:21

Odp: 2x01 - Anthropology


Bardzo dobry odcinek :) Widze, ze wszyscy zauwazyli nawiazania, ktore az przywoluja usmiech na twarz :)
Na poczatku wszystko sie schrzanilo. Sadzilem, ze dluzej zajmie im to cale rozwiazywanie konfliktu, ale najwyrazniej nie bylo to na raZie nic az tak glebokiego.

Bardzo obiecujacy poczatek...

 


  • Podobne tematy do 2x01 - Anthropology
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.