Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

2x01 - Albification » Zakończone Seriale » Sons of Anarchy • seriale forumtv.pl

2009

Opiekun: Czesiek_PL

Informacja
Serial opowiada o losach klubu motocyklowego Sons of anarchy, który oprócz przykrywki czyli warsztatu samochodowego zajmuje się handlem bronią. Szerszy opis znajdziesz tutaj.
Sons of anarchy do pobrania z naszego downloadu
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 sie 2009, o 15:43

2x01 - Albification

Obsada:
Spoiler:


Galeria:
http://spoilertv.blogspot.com/2009/07/s ... e-201.html

Premiera - 9 września 2009
<<

serialnik

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 102

Postdodano 9 wrz 2009, o 22:52

Re: 2x01 - Albification


Na początek, wyniki oglądalności: w porównaniu do otwarcia pierwszego sezonu, 94% wzrostu - 4.3 mln widzów.

Świetny, odcinek. Bardzo jestem ciekaw jak długo zdołają utrzymać w tajemnicy prawdę o zabójstwie Donny. Opie kiedyś musi się dowiedzieć, a wtedy Clay dostanie kulkę w łeb.
Tara chce poznać wszystkie tajemnice Jax'a, haha. Wątpię czy to wszystko wytrzyma.
Neonaziści w Charming... oj chyba sobie tu nie zagrzeją miejsca, szczególnie po tym co zrobili Gemmie. Jakby nie było, szykuje się wojna.
<<

maciekdmd

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 9 wrz 2009, o 23:53

Re: 2x01 - Albification


też jestem fanem czekam narazie na napisy pozdroo...
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 wrz 2009, o 19:56

Re: 2x01 - Albification


Napisy już są :)

Odcinek świetny, bardzo dobra premiera serialu.
Początek bardzo klimatyczny jak SAMCRO wypróbowuje broń a w tle leci muzyczka.
Zemsta za śmierć Dony też niezła, Opie jest na prawdę załamany, ciekawe w jakim będzie stanie jak dowie się kto tak w rzeczywistości jest odpowiedzialny za jej śmierć.
Wątek z nacjonalistami fajny, będzie się działo w Charming. Zemsta za Gemme się szykuje, ale coś mi się wydaje że walka nie będzie równa.
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 14 wrz 2009, o 19:35

Re: 2x01 - Albification


Coś mi się wydaje że neonaziści (separatyści :D) będą mieli nieciekawie w Charming po tym co zrobili. A Gemma już się domyśliła po "Excuse me ma'am" kto ją na końcu gwałcił :P
<<

maciekdmd

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 14 wrz 2009, o 21:26

Re: 2x01 - Albification


Domyśliła się po tatuażu na klacie...
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 14 wrz 2009, o 23:23

Re: 2x01 - Albification


Szkoda że wtedy ten tatuaż widziała po raz pierwszy na oczy, więc nie mogła go skojarzyć z konkretną osobą. A głos i konkretne zdanie słyszała już wcześniej ;)
<<

maciekdmd

Użytkownik

Posty: 13

Postdodano 15 wrz 2009, o 00:30

Re: 2x01 - Albification


zobaczysz ze poznaja go takze po tym tatuazu skumaja go odrazu z gościem z fastyką. wogóle nie wiadomo czy się poskarży mężowi xDD
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 20 wrz 2009, o 16:13

Re: 2x01 - Albification


Świetny początek sezonu, od razu z grubej rury zaczęli. :P
Jax powoli kombinuje co zrobić z Clay'em. Opie się zemścił, a przynajmniej tak myśli. Mam nadzieję, że dowie się, że to Clay stoi za zabójstwem Donny. Myślę, że zostawią to na końcowe odcinki sezonu.
Scena gwałtu Gemmy była mocna! Coś czuję, że ostro będzie się teraz działo. Szykuje się odwet Samcro. :P Ci neonaziści nieźle zaczęli, a tak niepozornie wyglądali.
Oj, czekam na następne odcinki. :P Dzisiaj mam zamiar obejrzeć drugi. :D
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 30 paź 2009, o 00:50

Odp.: 2x01 - Albification


Swietny odcinek!

Scena gwałtu była świetnie nakręcona i zagrana.
Opie miał swoją "zemstę". Pewnie dowie się prawdy pod koniec. Narazie się pewnie skoncetrują na neonazistach i gwałcie.
Jax jak zwykle musi wszystko posprzątać. No i ciekawe co tam kombinuje w związku z Clayem.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 14 wrz 2011, o 21:35

Odp: 2x01 - Albification


No mocne rozpoczęcie tego sezonu.
Gemma niezle dała sie wykiwać, a neonaziści nie oszczędzili jej za bardzo. Ciężki ich los czeka przy zemscie Samcro.
Opie wciąż sie nie pozbierał, ale Jax już planuje jak pozbyć sie Claya. Udaje mu sie zamknać wszystkim usta , którzy znają prawde o śmierci Donny. Szeryf Wayne już powoli przechodzi na emeryture i nie wygląda najlepiej, choroba go wyrażnie niszczy.
Tara chce znać całą prawdę o Samcro i Jax juz pierwszy raz wystawił ją na próbe która zdała, mam nadzieje , że nie podda się łatwo.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 2x01 - Albification
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.