Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

2.20 Lay Down Your Burdens (Part 2) » Battlestar Galactica » Odcinki • seriale forumtv.pl

2005-2006

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 30 gru 2006, o 15:38

2.20 Lay Down Your Burdens (Part 2)

Wybory w pełni, a flota odnajduje zdatną do zamieszkania planetę.
<<

arttysta

Użytkownik

Posty: 11

Postdodano 4 sty 2007, o 01:03


troche źle się to dla nich skończyło :D
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 19 kwi 2007, o 11:11


Nie podobalo mi sie ze rok czasu usunieto z serialu. Ale ciekawe rzeczy sie wydarzyly:D Kara z dlugimi wlosami :D Baltar prezydentem:D
Powrot cylonow byl fajny, bez nich to nie to samo...
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 19 kwi 2007, o 14:07


no zakończenie tego sezonu dużo ciekawsze niz zakonczenie poprzedniego
i wkońcu Caprica znalazła Baltara :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 24 kwi 2007, o 00:11


Hehe chyba skąds cie znam:) Coraz bardziej lubie Caprice I jej wizje Baltara :)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 15 maja 2008, o 21:59

Re: 2.20 Lay Down Your Burdens (Part 2)


To oglądnąłem sobie po raz kolejny :P
Trochę dziwne, niby cyloni mieli już nie ścigać ludzi. No ale przynajmniej jest ciekawie :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 17 maja 2008, o 00:58

Re: 2.20 Lay Down Your Burdens (Part 2)


Szok! Końcówka była świetna kto by się tego spodziewał. Nie sądziłem że Gaius zostanie prezydentem a co dopiero ludzie osiedlą się na New Caprica, a co dopiero powrócą Cyloni i wygrają. Do Samego końca odcinka spodziewałem się że Gaiusowi to wszystko się śni i się obudzi, a jednak wszystko okazało się prawdą. Teraz to będzie naprawdę ciekawie. Kara o wiele lepiej wygląda z długimi włosami :)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 28 lis 2009, o 19:21

Odp.: 2.20 Lay Down Your Burdens (Part 2)


Brzydka ta planeta. Ja bym wolał kisić się w tych puszkach bo i tak słońca tam nie ma a wiatr mogą sobie wygenerować:P
Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 7 sty 2010, o 22:52

Odp: 2.20 Lay Down Your Burdens (Part 2)


Rzeczywiście jakoś na tych statkach przytulniej było.
Wszyscy się jakoś zapuścili, tylko Kara wyglądała ladniej :P Aaa i wyszła za mąż :P Szkoda, że z Lee ma złe kontakty.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 8 sty 2010, o 00:40

Odp: 2.20 Lay Down Your Burdens (Part 2)


Jestem pod wrażeniem odcinka. Szczególnie jego drugiej części. Jednak Baltar został prezydentem... no i nie skończyło się to dobrze dla ludzi. Cyloni znów opanowują Capricę (tym razem już tą "Nową"). Wolałem, żeby zostali jednak w tych statkach. Teraz mają przesrane jeszcze bardziej... Dobrze, że przynajmniej pozostałość floty uciekła. Lee się zapuścił, Admirał zapuścił wąsik a Starbuck doczepiła sobie blond włosy :P Jestem bardzo ciekawy, w którą stronę pójdzie akcja serialu. Na pewno rasa ludzka tak prędko się nie podda. Tak na marginesie i z drugiej strony fajnie było zobaczyć jak Cyloniki wkraczają na New Capircę.

BTW myślę, że to było nieuniknione, żeby pchnąć akcję o rok do przodu. Przynajmniej mieliśmy świetny finał, który maksymalnie zaskoczył widza :P
trust him... he's a doctor!
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 8 sty 2010, o 01:46

Odp: 2.20 Lay Down Your Burdens (Part 2)


Fajne, co nie? ;p Była już walka pegasusa i galacticy z Cylonami? Bo nie pamiętam. ;p
Lee zapuszczony, wiedziałem że ktoś to powie. :D A Kara super, jak zawsze. ;p
Kolejny sezon będzie tylko lepszy, więc oglądajcie. ;)
We Are The World haiti
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 27 sty 2010, o 09:13

Odp: 2.20 Lay Down Your Burdens (Part 2)


O ile pierwsza część (właściwie pierwsza część drugiej części season finale) tego odcinka zapowiadała się całkiem interesująco, to niestety w dalszej kolejności Gaius zwyciężył i moja cierpliwość do tego kolesia dobiegła końca. :)

Akcja z ratowaniem oddziału Andersona zdecydowanie została wkomponowana na siłę i było to do przewidzenia już kilka odcinków temu. Szkoda tylko, że zostało to ukazane głównie z punktu widzenia miłości i pociągu fizycznego. (Podobno to tylko faceci myślą jedną częścią ciała). Scena, kiedy do kwatery wchodzi Lee i odnajduję obściskującą się parę kochanków była zupełnie niepotrzebna. Generalnie można powiedzieć, że była nawet prymitywna ale przede wszystkim nasuwa się pytanie, co miała wnieść do fabuły tego odcinka? Tego nie wiem.

Na koniec sprawa "roku później". Prezydentura Gaiusa, to jedno wielkie nieporozumienie. Główni bohaterzy w nowych rolach :) Szef szefem związków zawodowych. Moim zdaniem pasuje do tej roli idealnie. Na tym jednak kończy się aprobata dla nowych wcieleń naszych bohaterów (no może jeszcze Latarnik Adama). Nieszczególnie przypadły mi do gustu ich nowe zajęcia i nowego design.

Główna sprawa to oczywiście nalot Cylonów. Ciekaw jestem, co z niego wyniknie. Widziałem jednak te kocie spojrzenia N6 w kierunku Jaśnie Pana Prezydenta. Takie same, jak oglądałem przez całe dwa sezony i mam już nimi zdecydowany przesyt. Po prostu mi się już nie podobają i z odcinka na odcinek mnie co raz bardziej nużą. Nie mam nawet żadnej koncepcji, jak to wszystko się dalej potoczy, tzn. "Nowa Caprica" pod okupacją "maślanych oczu" N6 i N8? Jeżeli pierwsze dwa odcinki s03 będą się rozgrywały pod dyktando głębokich westchnień pomiędzy N6, a Gaiusem, to chyba dam sobie spokój z dalszym oglądaniem :).

Na zakończenie pragnę dodać, że spodziewałem znacznego pchnięcia fabuły serialu do przodu, ale nie aż tak daleko. Przesunięcie akcji o rok do przodu mnie całkowicie zaskoczyło. Ponadto dodaję, że powyższe wywody stanowią tylko i wyłącznie IMHO.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 28 lut 2010, o 23:49

Odp: 2.20 Lay Down Your Burdens (Part 2)


Noo, końcówka boska. uwielbiam Kare w tych włosach, jest kochana. ;d I w ogóle co tam się działo, ilu centurionów, ile statków, chyba cała flota cylonów. Teraz tylko oglądać dalej.
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 2.20 Lay Down Your Burdens (Part 2)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.