Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2.17 Bad Blood » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 17 lut 2007, o 12:14

2.17 Bad Blood

Sara i Michael idą do klubu cygarowego, jednak Sarze nie udaje się otworzyć skrytki, gdyż zostaje rozpoznana, muszą uciekać. Okazuje się jednak, że jednym z członków klubu jest Pope. Sam i Michael idą do niego i starają się przekonać, aby im pomógł, jednak on nie jest zbyt chętny. Michael zawiera z nim pewną umowę. Pope idzie do klubu, zabiera ze skrytki dysk i przesłuchuje go. Gdy wychodzi z klubu, na miejscu zjawia się Kim. Michael, Lincoln i Kellerman załatwiają Kima i jego ludzi, po czym zamierzają odjechać. Sara zamyka drzwi przed Kellermanem, odjeżdżają bz niego. Gdy odwożą Pope'a Michael chce wypełnić swoją część umowy, którą było oddanie się w ręce władz, jednak Pope mu odpuszcza. Sara, Michael i Lincoln przesłuchują dysk.
T-Bag zabiera rodzinę pani Hollander do swojego starego domu, prosi ją, aby go pokochała, jednak ona mówi, że nie może. T-Bag zamyka ich w piwnicy, po czym dzwoni po policję, która ich wypuszcza.
C-Note szuka lekarza dla córeczki, jednak nie chcą mu pomóc, w jednej z klinik dopada go Mahone, jednak Dede nie chce go puścić, a Mahone nie jest w stanie jej zastrzelić. C-Note znajduje innego lekarza, jednak nie jest co do niego pewny. Dzwoni do Mahone, i obiecuje mu wydać siebie i Scofielda w zamian za leczenie małej i wypuszczenie jego żony z więzienia. Mahone się zgadza.
Sucre jedzie na lotnisko po Maricruz, jednak ochrona już na niego czeka. Obydwoje uciekają i wsiadają do taksówki.

by Trish
Ostatnio edytowano 19 wrz 2007, o 01:19 przez Klatus, łącznie edytowano 3 razy
See you in another life, brother...
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 21 lut 2007, o 17:34


Po średnim odcinku szesnastym liczyłem, że siedemnasty będzie o wiele lepszy, ale wielkiego wrażenie na mnie nie zrobił. Przede wszystkim było mi szkoda Franklina, no i trochę Kellermana, a T-Bag udowodnił, że jednak jakieś uczucia i "ludzkie zachowania" posiada.
See you in another life, brother...
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 21 lut 2007, o 17:41


a mi jakoś nie było szkoda Kellermana :) btw. kellerman móg zastrzelic Kima tak jak zastrzelił tego innego agenta i było by po kłopocie :)
ogólnie motyw z Popem mi się średnio podobał... jakoś takie to naciągane, że się dał namówić.
T-bag pokazał trochę inną twarz, aż mi przykro było jak płakał.
C-Note'a jakoś nie specjalnie lubię, więc dobrze że go złapali ;p
So?
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 21 lut 2007, o 18:06


1) DLACZEGO KIMA NIE ZASTRZELILI?!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2) Motyw z C-Note'em i Dede smutny bardzo :( Taka słodka dziewuszka...
3) T-Bag - huczę. On by ich dawno tą siekierą zadziabał.
4) Pope'a mi brakowało, ciesze się, ze się pojawił.

Ogólnie nic porywającego, ale mi się naprawdę podobało, jak zawsze zresztą :)
Obrazek
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 21 lut 2007, o 19:08


Be Ironic napisał(a):1) DLACZEGO KIMA NIE ZASTRZELILI?!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pewnie dlatego, żeby mieli o czym odcinki kręcić ;p
nawiasem mówiąc ja bym się nie obraziła gdyby go kropneli...
So?
<<

Klakier

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 22 lut 2007, o 12:45


Podobalo mi sie jak Lincoln lał Kima po ryju :D sam mialem ochote mu zmazac ten usmiech z twarzy ;D a tak wogole to ciekawe jak Franklin pomoze Mahonowi pewnie bedzie jakis motyw z tym forum :)
AAA i podstawowa sprawa w koncu sie pojawila Maricruz ale jest ładniutka :oops: zakochałem sie ;)
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 22 lut 2007, o 14:04


troche dołujący odcinek :( ,ale Jak zawsze Super :D
<<

rand

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 66

Lokalizacja: Gdańsk

Postdodano 22 lut 2007, o 22:16


W sumie odcinek byłby wręcz świetny gdyby nie to że jak już wspomnieliście zabili Kima, bez sensu to było :/ Tak samo to że Kellermana zostawili, a mógłby sie przydać...

+ za powrót Popa
+ za sceny z T-bagiem
1. BSG, Dexter, The Shield
2. 24, Skins,
3. Supernatural, The Black Donnellys, Rescue Me, Veronica Mars, True Blood
4. Californication, Entourage, Chuck, House M.D., Sons of Anarchy, HIMYM, Lost, Moonlight
5. Rome, Weeds, The Tudors, Hung, Castle, Breaking Bad,
6. Grey's Anatomy, Desperate Housewives, Damages,
7. Stargate SG-1, Atlantis, The 4400, Private Practice

Nowe, które oglądam: Stargate: Universe, Flash Forward
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 23 lut 2007, o 14:11


najlepszy był T-bag, spodziwałam sie, że popełni samobójstwo no i jak płakał :( przez te flashbacki przynajmniej weimy dlaczego sie taki stał
<<

energetyk2

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 23 lut 2007, o 20:24


odcinek całkiem całkiem , a ujęcie na T-bag'a z ta siekierą boskie, ta siekiera wyglądała jakby naprawdę była wbita w ten pień lata temu taka zardzewiała na ostrzu. To mi się najbardziej podoba w tym serialu że dbają o takie szczegóły np to forum http://www.europeangoldfinch.net ,to po prostu jestem rozwalony bo takie forum istnieje i jest ono o szczygłach tj goldfinch. no rewelacja
<<

dorcik88

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 291

Lokalizacja: Białystok

Postdodano 23 lut 2007, o 22:28


No T-Bag to rozbrojił mnie w tym odcinku...szkoda mi Go....i C-nota....,ale Za to Sucre Miał Farcisko hehehe :D Serialowy Alvaro :P
<<

madziak

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 5

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 1 mar 2007, o 13:20


no niźle Bagwell i ludzkie uczucia :) rozwalił mnie, i szkoda żę Kim mocniej nie oberwał
, ale nie wierze żę Franklin wyda Michela
<<

HeroSHI

Postdodano 7 mar 2007, o 11:40


Rzeczywiście CNote od począteku grał dla mnie największą ofiarę niesprawiedliwości tegoi rządu (oczywiście oprócz Linca :D ) . Szkoda mi go było jak tak chodził na rękach z Deedee :hug:
<<

lady freak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 94

Postdodano 9 mar 2007, o 20:36


To było okropne... Nikt nie chciał im pomóc... A C-Note potrzebował tylko lekarza dla Dede...
<<

HeroSHI

Postdodano 12 mar 2007, o 20:35


lady freak napisał(a):To było okropne... Nikt nie chciał im pomóc... A C-Note potrzebował tylko lekarza dla Dede...


Niezgorszy wycickacz z tego odcinka był, przyznaje ;)
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 13 mar 2007, o 01:28


A mi sie ten odcinek podobal duzo bardziej niz poprzedni! Podobaly mi sie te proby dotarcia do skrytki i zdobycie jej zawartosci. Ciesze sie strasznie, ze Pope zdecydowal sie im pomoc, chociaz widac bylo, ze robi to z ciezkim sercem...
<<

lady freak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 94

Postdodano 14 mar 2007, o 21:25


Jednak przemógł się i im pomógł... Szacuneczek dla Pope'a... :] :pada:
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 1 maja 2007, o 11:04

Odcinek mi się podobał dlatego ,że:

Pope jest znowu w grze,
Linc dokopał Kimowi,
pokazali dzieciństwo T-baga
Obrazek
www.pieprzisol.mojeforum.net/

 


  • Podobne tematy do 2.17 Bad Blood
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.