Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

2.15 The Message » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 30 sty 2007, o 19:48

2.15 The Message

Michael i Lincoln nagrywają wiadomość, która zostaje wyemitowana w telewizji. Mówią w niej o wszystkich zbrodniach, lecz tak naprawdę jest to wiadomość dla Sary. Mahone'owi mimo mylących oznak udaje się to rozgryźć, nie wie jednak co ta wiadomość oznacza, idzie porozmawiać z Bellckiem, zawierają umową, i dzięki temu Mahone dowiaduje się, że zawierała ona fragmenty książki dla A.A. Na miejscu spotkania nie ma Sary, jednak ona dzwoni do Michaela. Do Kellermana dzwoni pani prezydent i namawia go, aby oddał jej braci.
Sucre poznaje pewnego faceta, któremu kradnie samochód, aby dostać się do Ixtapa.
Haywire poznaje dziewczynę, której ojciec jest alkoholikiem. Śledzi ją i zabija tego mężczyznę.

by Trish

---------------------------------------------------------------

Świetny odcinkek. :D Jak się pojawił przerywnik newsa FOX to w pierwszej chwili myślałem że to zapomnieli wykasoać reklam a tu pokazuje się prezenter i mówi o Lincolnie.
Cała sprawa z kasetą genijalna, wymanewrowali FBI ładnie. Tylko jak zwykle Mahone zkapował o co chodzi. Jak już zaczeli tą scenę z tłumaczeniem jak gesty pokazują że Lincoln i Michael kłamią to byłem przekonany że to będzie chodziło oto żeby wszystko wyglądało na kłamstwo pozatym że Mahone załatwił Shalesa i uciekinierów ... a tu chodziło o wiadomość do Sary.

Sara też na fajny pomysł wpadła z tym telefonem - Michael "Żuraw" he he ;D
Ciekawe jak się dalej potoczy sprawa z Kellermanem, pani prezydent do niego zadzwoniła a jednocześnie Michael dowiedział się od Sary że ktoś próbował ją dopaść. Istnieje możliwość żę wyda braci, chociaż gdybym był na jego miejscu napewno bym nie zaufał Prezydent.
Ostatnio edytowano 18 wrz 2007, o 22:55 przez sufer, łącznie edytowano 2 razy
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 30 sty 2007, o 21:19


sufer napisał(a):Tylko jak zwykle Mahone zkapował o co chodzi

No nie zupełnie, bo potrzebował, żeby go nakierowano. Mahone będzie miał teraz sporo kłopotów z wydziałem wewnętrznym.
Ciekawi mnie jak by to wyglądało, jak Sara spotka Michaela z Kellermanem obok siebie? I o co wogóle chodzi z tym kluczem?
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 30 sty 2007, o 21:50


dawidg napisał(a):Mahone będzie miał teraz sporo kłopotów z wydziałem wewnętrznym.
Czy ja wiem, będą go bardziej obserwować ale czy coś więcej z tego wyniknie ?
dawidg napisał(a):Ciekawi mnie jak by to wyglądało, jak Sara spotka Michaela z Kellermanem obok siebie?
To by chba była wybuchowa mieszanka, jak by Michael się dowiedział że to Kelleramn torturował Sarę. Ciekawa musiała by być reakcja samego Kellermana, niby chce się z nią spotkać ale co zrobi jak już ją spotka.Przecierz przypiekła go żelazkiem.
dawidg napisał(a):I o co wogóle chodzi z tym kluczem?
Ja bym zakładał że chodzi o jakąś skrytkę i że mogą tam być jakieś dowody na to że Linc został wrobiony albo na udział pani prezydent w całej tej akcji.
<<

pepz

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 16

Lokalizacja: Hrubieszów

Postdodano 30 sty 2007, o 21:55


Ten klucz jest pewnie do jakiejs skrytki, w ktorej jest nagranie rozmow telefonicznych na linii Steadman(Deadman ;D) - Mrs. President. Ciekawie pomyslana ta zagrywka z tym nagraniem ;). Po minie Kellermana w ostatnim ujeciu odcinka wydaje mi sie, ze bedzie on chcial dostarczyc braci pani Reynolds ;/
PROSTO.
<<

Finarfin

Użytkownik

Posty: 69

Postdodano 31 sty 2007, o 01:16


Odcinek piękny. Powrót świra i Meksykańczyka, czyli wreszcie pokazali co z innymi ucieknierami "z tej dobrej" ekipy :)

Mahone - jak zwykle genialny. Ma mózgownice w tym całym swoim zamotaniu.

Scofield - za dobrze mu idzie jak na osobę co musi myśleć "na chwilę obecną".

Ktoś wie ile ma być serii prisona?
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 31 sty 2007, o 14:21


No i nareszcie pokazali Sarę :)
Ogólnie odcinek bardzo fajny, zapowiada się wiele akcji w następnych epizodach.
Finarfin napisał(a):Ktoś wie ile ma być serii prisona?

wydaje mi się że będą tylko dwie, góra trzy serie, bo sprawa zbliża się do zakończenia no i w końcu ile można uciekać :)
So?
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 31 sty 2007, o 16:31


Świetny pomysł z tą wiadomością :) Niby "company" zbagatelizowała sprawę, ale i tak wszystko poszło w obieg. Teraz Mahone będzie pod obserwacją :>

Haywire i jego tratwa LOL ;) Ten ma pomysły :>

sufer napisał(a):To by chba była wybuchowa mieszanka, jak by Michael się dowiedział że to Kelleramn torturował Sarę.


I pewnie się dowie, kiedy spotka się z Sarą ;)
<<

Wanda

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 23

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 31 sty 2007, o 22:49


Odcinek rewelacja :)

Mnie i tak zastanawia Mahone - po kiego diabła zabił blondasa w poprzednim odcinku, skoro wrócił do działania :? Ale ma chłop łeb na karku :)

Kellerman wg mnie jest na "pstryk" do dyspozycji pani prezydent... przynajmniej na to jego mina wskazywała... Chociaż z drugiej strony... zobaczymy co wymyślą scenarzyści :)

Spotkanie z Sarą w tym odcinku było niemożliwe - za dużo by się działo haha ;D

Fajnie że się pojawił Fernando - lubię go bardzo...

Haywire jest niesamowity... tratwa jak tratwa, mogę zrozumieć, ale ta mapa :hah:

Aż mnie korci żeby wejść na spoilery 16 odcinka :)

A ile będzie serii :? No cóż, myślę, że na drugiej serii się nie skończy - nie zabija się kury znoszącej złote jaja :)
Obrazek
<<

dawidg

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 178

Lokalizacja: Bieruń

Postdodano 31 sty 2007, o 23:19


Mnie i tak zastanawia Mahone - po kiego diabła zabił blondasa w poprzednim odcinku, skoro wrócił do działania Ale ma chłop łeb na karku

myśle, że mahone nie lubi złych wiadomości, a jeszcze bardziej nie lubi, gdy ktoś krzywdzi jego rodzinę, więc wyżył się na posłańcu

Wanda napisał(a):Haywire jest niesamowity... tratwa jak tratwa, mogę zrozumieć, ale ta mapa

bardziej dziwne jest to, że haywire nie był nad oceanem, tylko jakimś jeziorem

Wanda napisał(a):A ile będzie serii

gdzieś czytałem, że twórcy mówili coś o trylogii (3 sezony)

ciekawe, czy kellerman dalej kocha panią prezydent? napewno by inaczej zareagował, gdyby to kim zadzwonił. pewnie ciągle coś do niej czuje
Ostatnio edytowano 31 sty 2007, o 23:20 przez dawidg, łącznie edytowano 1 raz
- co zrobisz jak bedzie przerwa w emitowaniu seriali?
- z nudow debe musial dziewczyne znalesc
<<

Wanda

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 23

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 31 sty 2007, o 23:33


dawidg napisał(a):
Mnie i tak zastanawia Mahone - po kiego diabła zabił blondasa w poprzednim odcinku, skoro wrócił do działania Ale ma chłop łeb na karku

myśle, że mahone nie lubi złych wiadomości, a jeszcze bardziej nie lubi, gdy ktoś krzywdzi jego rodzinę, więc wyżył się na posłańcu

No w sumie... wyżył się na posłańcu - zgadza się...

dawidg napisał(a):
Wanda napisał(a):Haywire jest niesamowity... tratwa jak tratwa, mogę zrozumieć, ale ta mapa

bardziej dziwne jest to, że haywire nie był nad oceanem, tylko jakimś jeziorem

E tam... ważne że nad wodą hehe :) A może jeziorko ma dopływ do jakiejś rzeczki, a rzeczka do większej rzeki, a większa rzeka do oceanu :? Wszystko możliwe...
Ale ta mapa :hah: :hah:

dawidg napisał(a):ciekawe, czy kellerman dalej kocha panią prezydent? napewno by inaczej zareagował, gdyby to kim zadzwonił. pewnie ciągle coś do niej czuje

Myślę, że jest na jej zawołanie :)
Obrazek
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 1 lut 2007, o 00:17


Mnie i tak zastanawia Mahone - po kiego diabła zabił blondasa w poprzednim odcinku, skoro wrócił do działania :? Ale ma chłop łeb na karku :)
Bo blondyn przegioł a to Mahona wyraźnie zdenerwowało, jakby nic nie zrobił to dalej by mu bruździł. Pozatym to mógł być jego sposób na odreagowanie ;)
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 2 lut 2007, o 00:26


Czytałam kiedyś, że są zaplanowane trzy sezony i kazdy o troche innym klimacie, motywie przewodnim. Jak pierwszy to wiezienie, drugi to ucieczka, to trzeci nie wiem o czym. Moze jakies stałe miejsce teraz? Ukrywanie sie? Ale gdzie?

Mi tez ten cały pomysł z tasma sie podobał:) Zawsze takie słowa dają jakieś watpliwości ludziom, stana sie bardziej podejrzliwi, jak juz ten Wydział Wewnetrzny i Ci ludzie, co pracuja z Mahone.

Może Kellerman nie wyda braci. Może specjalnie tak nam dal do zrozumienia bysmy tak mysleli, a tu nic nie bedzie:) Musiałby byc w niej naprawde slepo zakochany i zdesperowany, zeby wrócic do niej z płaczem w pierwszej chwili, gdy ta zadzwoni.
<<

muhozol

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 12

Lokalizacja: IE

Postdodano 2 lut 2007, o 02:48


Jak dla mnie kiepski odcinek spac mi sie zachcialo, scena z Fernando tak ograna ze juz by sie nie osmieszali szkoda ze jeszcze go na plecach do tego garbusa nie zaniosl a kwestia kasety mocno naciagana...ech co jeszcze wymysla? Szkoda ze nie było T-Baga moja ulubiona postac wlasciwie ona mnie trzyma przy tym serialu...no to skonczylem zrzedzic pozdro :D
4 those about 2 rock, we salute U
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 2 lut 2007, o 11:23


Mi sie podobal odcinek, wiedzialem ze Mahone wpadnie na slad, fajna byla romozwa z Sarą. A co do 3 serii nie chcial bym to juz by bylo zbytnio naciagane, kolejne 22 odcinki biegania po Ameryce?
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 2 lut 2007, o 13:17


Gareth napisał(a):kolejne 22 odcinki biegania po Ameryce?
Może w trzeciej serii będą kogoś gonić ?? :P A tak na serio jak by mieli zabardzo naciągać i robić ją na siłę to chyba bym nie chciał żeby była ale jak zaplanują jakiś dobry scenariusz to dlaczego nie ...
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 3 lut 2007, o 01:47


Jeśli zrobią trzecią serię to wydaje mi się, ze tez z pomysłem:) Po pierwszym sezonie cięzko było sobie wyobrazić , żeby PB rozgrywało się poza więzieniem a wyszło całkiem nieźle:) Myslę, ze nas nie zawiodą, jesli mieliby zrobić trzecią serię. A na pewno będzie wtedy inne otoczenie.
<<

mp85

Użytkownik

Posty: 10

Postdodano 3 lut 2007, o 10:47


no ja słyszałem, że Paul Scheuring chciał na początku zrobić 22 odcinki,ale ma pomysł na 3 serie,więc pewnie zrobią.A co do e15 to wreszcie wydawał mi się trochę spokojniejszy(chodzi mi głównie o to ,że nikogo nie zabili),no i wreszcie pojawił się Patoshik.
<<

Beti

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 244

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Postdodano 4 lut 2007, o 19:19

Tak, z tym zabijaniem to już trochę przesadzają momentami :D

A jak wam się podobał bellick aka new Michael Scotfield? :hah: próbował namówić pielegniarkę by mu drzwi zostawiła otwarte :] Dobre to było:)
Ostatnio edytowano 4 lut 2007, o 19:50 przez Beti, łącznie edytowano 1 raz
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 2.15 The Message
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.