Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

2.14 Born Under a Bad Sign » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

Opiekun: Czesiek_PL

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 3 lut 2007, o 22:37

2.14 Born Under a Bad Sign

Spoiler:


Data emisji: 08.02.2007

promo http://www.youtube.com/watch?v=PubJlq3X_aA
klip z fotami http://www.youtube.com/watch?v=HxN9YPnsavk
foty: http://supernatural.tv/gallery2/promos/ ... index.html

***

zapowiada się mocny odcinek...

***

no i był mocny xD
Sammy jako ten zły - bezcenne, ale też przerażające
wreszcie pojawiła się Jo, którą lubię, świetna była jej rozmowa z 'Samem' - "I CAN BE MORE TO YOU, JO" - ;D
no i Winchester's moments "NOW, IF IT'S THE LAST THING I DO, I'M GONNA SAVE YOU."
piękne :cool: ciekawe jak na tym Dean wyjdzie
Ostatnio edytowano 11 lut 2007, o 13:34 przez 0lina, łącznie edytowano 3 razy
<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 20 lut 2007, o 17:25


Nieee noo... jestem pod wrażeniem :) świetne...
0lina napisał(a):"I CAN BE MORE TO YOU, JO"
no to jest tekst odcinka :) i ta mina jak on to mówił... mistrzostwo :)
So?
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 21 lut 2007, o 10:10


LOL a mi było troche smutno gdy Jo powiedziala do siebie: Nie zadzownisz...
On chce ja chronic ale nie jako siostre...
Ale w koncu Dean to Dean koncowy tekst o tym ze Sam mial przez tydzien w sobie kobiete swietny :D
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 27 sie 2007, o 17:29


świetny odcinek... mnie tam Jo nie było szkoda chociaz w tym odcinku była znośna może w końcu do niej dotarło że nie jest jej pisany Dean... a końcowy tekst o dziewczynie w Samie były miażdżący... :hihi:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 wrz 2007, o 22:08


Tak, jak większość tekstów Deana :) Sam jako ten zły wypad naprawdę demonicznie. Pasuję do niego rola tego złego ;]
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 22 paź 2007, o 20:46

Re: 2.14 Born Under a Bad Sign


Sam pokazał pazurki. :D Podobała mi się akcja na stacji benzynowej i oczywiście tekst pod koniec odcinka. Meg wróciła... Szkoda, nie przepadam za tym demonem. :P Upierdliwy jest.
We Are The World haiti
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 13 gru 2007, o 17:16

Re: 2.14 Born Under a Bad Sign


Odcinek dooobry! :D Sam jako bad boy, czegoś jeszcze takiego nie było. :P Dobrze, że zawsze dochodzi coś nowego, ten odcinek znowu został zrobiony inaczej od innych, jest unikalny. :D I to się chwali!
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 13 gru 2007, o 21:56

Re: 2.14 Born Under a Bad Sign


ZAsadniczo odcinek wypierdacha totalna... Niespodziewałem się, że tak Sam umi ;) Mam nadzieję że realcje Jo Dean jakoś się rozwiną
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 6 mar 2008, o 19:18

Re: 2.14 Born Under a Bad Sign


Wreszcie pojawila sie Jo, ale niestety nie powrocila na dlugo :P Szkoda ze Dean ja tak splawil. Pozatym Sam w nowej roli - miodzio :D

Teksty Deana jak zwykle wymiataja - fajnie podsumowal brata na koniec odcinka :)
trust him... he's a doctor!
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 3 lis 2009, o 01:14

Odp.: 2.14 Born Under a Bad Sign


Sam pali jak lokomotywa, takie uwagi do jego osoby są bezcenne. ;d
We Are The World haiti
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 9 gru 2010, o 17:25

Odp: 2.14 Born Under a Bad Sign


Konkretny odcinek. Po raz widziałem do czego zdolny jest Sam. Alkohol - to już było wiadomo wcześniej, że za kołnierz raczej nie wylewa ale papierosy? :)
Nie no mówiąc poważnie bardzo podobał mi się ten odcinek. Sam nie mógł kontrolować swojego zachowania, bo został opętany przez demona. Ciężko będzie mu się pogodzić z myślą, że ma krew innego łowcy na swoich rękach. Boby jak zawsze czujny. Koleś jest dla mnie bezcenny. Szkoda tylko, że Sam musiał torturować Jo i postrzelić swojego brata. Niezły z niego zabijaka.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 20 lut 2011, o 22:45

Odp: 2.14 Born Under a Bad Sign


Opetany Sam - masakra! Był naprawde przerażający... Mało brakowało, a zabił by moją Jo. :( Uwielbiam ta dziewczynę, mogłaby się zejść z Deanem. :P Na początku odcinka naprawdę myslałem, że to był Sam, tylko po prostu zmienia się powoli w tego złego żołnierza. Ale nie tak prędko. Z Bobbym nie poszło mu tak łatwo. Dobry numer z piwem, a potem jeszcze lepszy z przypaleniem. Tylko niepokoi mnie mina Bobbyego na koniec. WTF?! Niby dał im talizmany, które obronią ich przed opętaniem, a miał minę jakby chciał ich zabić. Może te talizmany wcale nie mają takiego przeznaczenia. Może chce się zemścić za śmierć tego Wandella? Ale przecież dobrze wie, że to nie był Sammy, tylko demon. Hmm, zastanawiające... No nic może następny odcinek da mi odpowiedzi na te pytania. :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 29 maja 2011, o 18:57

Odp: 2.14 Born Under a Bad Sign


Sam jako ten zły - to właśnie chciałem zobaczyć.
Tylko szkoda , że jednak demon go opętał, myslałem , że już serio zaczyna czuć taką wewnętrzną nienawiść , na poczatku tak to wyglądało.
Sam nie pamięta co wczesniej robił (czyli Kac Vegas ;P ) , więc z bratem odtwarzają poprzednie dni. No i Sam , a raczej demon zabija łowce , z Bobbym już miał kłopot, Winchesterowie wiele mu zawdzięczają. Jednak mam wątpliwości czy nie będzie się mścił za zabicie łowcy.

No i pojawiła sie Jo, szkoda , że znowu na tak krótko, nieżle ją Sam urządził , a Dean spławił, biedna. :)
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 2.14 Born Under a Bad Sign
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.