Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2.12 Nightshifter » Supernatural » Odcinki • seriale forumtv.pl

2006-2007

Opiekun: Czesiek_PL

<<

henet

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 410

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 28 sty 2007, o 22:00

2.12 Nightshifter

Spoiler:


Data emisji: 25.01.2007


Moje wrażenia - odcinek lepszy niż ostatnio, ale nie wnosi nic nowego w sprawie z demonem. Szkoda tylko, że znowu nic o Avie i Jo.
So?
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 29 sty 2007, o 21:19


Eeee zmiennokształtny juz był.. powtórka z rozrywki. W spoilerach czytałam że twórcy znów wracaja do schematu zamkniętych odcinków i dopiero w kilku ostatnich odcinkach będzie ciągła akcja jak w 1 sezonie. Moim zdaniem niezbyt dobry pomysł.
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 29 sty 2007, o 21:48


Jeszcze teraz ich poszukują w cały stanach brednia jak cholera, a jak koleś powalił dwóch ze Swatu to myślałem że walne koziołka ze śmiechu.
<<

wendigo

Użytkownik

Posty: 45

Postdodano 29 sty 2007, o 22:44


Odcinek lepszy niż poprzedni, co prawda zmiennokształtny już był ale mi to nie przeszkadza :P No i teraz są poszukiwani w całych Stanach. Szkoda mi Ronalda, że zginął, nieźle rozpracował tego zmiennokształtnego.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 9 lut 2007, o 11:20


zapożyczony motyw z Leon Zawodowiec [ucieczka w przebraniu żołnierza jednostki SWAT]
Obrazek
<<

zoey

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 852

Ulubiony serial:
Supernatural

Postdodano 27 sie 2007, o 15:51


Supernatural często nawiązują do klasyków ale to mi się akurat podoba... tylko żę FBI i SWAT byli zdecydowanie cieccy... poszukiwani na maxa oboje... hmmm... nie wydaje mi sie że to konieczne bylo ale zapewne chcieli ubarwic serial jakby bylo malo :)
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 wrz 2007, o 20:34


To to bracia mają przewalone :)

Ciekawe czy w 3 sezonie znowu pojawi się zmiennokształtny.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 22 paź 2007, o 01:51

Re: 2.12 Nightshifter


Zajefajny odcinek, końcówka oczywiście najlepsza. 'Mamy przechlapane'... ;D
We Are The World haiti
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 11 gru 2007, o 20:48

Re: 2.12 Nightshifter


Odcinek dobry, Zmiennokształtny był jeszcze lepszy niż ten z 1-szego sezonu. :D Szkoda mi było Ronalda, śmieszny i poświrowany koleś, ale nie zasłużył na taką śmierć. :( No i od teraz bracia są poszukiwani, ale się porobiło. :D
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 11 gru 2007, o 20:59

Re: 2.12 Nightshifter


Bardzo dobrze, przynajmniej jakaś akcja jest...
We Are The World haiti
<<

KraX

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1212

Lokalizacja: Koszalin\Gdańsk

Postdodano 12 gru 2007, o 19:07

Re: 2.12 Nightshifter


W odróżnieniu od innych seriali tu jest fajnie, bo dokładnie to co robią nie jest zawsze zgodne z prawem i ich czepia się policja
Niewiedza nie hańbi, większość poczytuje ją za szczęście.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 5 mar 2008, o 22:27

Re: 2.12 Nightshifter


Jeden z fajniejszych epizodów. Przez jednego zmiennokształtnego Dean ma klopoty, teraz pojawił sie drugi i juz oboje siedza w tym "gównie" :P Mam nadzieje ze nie zrobi sie z tego drugi Prison Break, gdzie beda uciekac przed policja. Szkoda ze nic nie dowiedzielismy sie o Avie i Jo.
trust him... he's a doctor!
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 28 paź 2009, o 15:00

Odp.: 2.12 Nightshifter


Ale się parodia porobiła. ;p A Ronalda nie szkoda mi bo go nie lubiłem. Taki przygłup, po co się pakował w takie coś?
We Are The World haiti
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 11 gru 2010, o 17:16

Odp: 2.12 Nightshifter


Dobra akcja w banku. Nightshifter był ciekawym stworkiem i dobrym przeciwnikiem.
Podobał mi się agent FBI. Tacy jak on nieustannie węszą za wszystkim. Dobre było jak się zastanawiał, jakim cudem Dean odstawił ten numer Houdiniego. Haha!
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 20 lut 2011, o 19:50

Odp: 2.12 Nightshifter


Zmiennokształtni powrócili! :D Lubię odcinki z nimi, a w tym to już sie tyle działo, że masakra. Emocji dostarczył nam ten odcinek bardzo dużo!

Ten zmiennokształtny - cwana bestia. Mało co i Dean by zabił niewinna osobę. Na szczęscie Sammy jest bardziej opanowany i nie jest "w gorącej wodzeni kąpany", tak jak Dean. :D Sam był niezły w tym odcinku. Powalił dwóch swatowców bez broni. :D Niezły pomysł ucieczki w mundurach SWAT. Teraz to juz naprawdę mają przechlapane. Tyle morderstw, oszustwa, napad na bank - chyba staną się najbardziej poszukiwanymi przestępcami w kraju. Zastanawiam się tylko, jak teraz z tym wszystkim dadzą sobie radę... Tylko oby twórcy nie poszli za bardzo na łatwiznę. Tym na pewno sobie pokomplikowali, ale sami tego chcieli. :P

Piosenka Styxu na koniec genialnie pasowała. Odjazd Impalą przy "Renegade" - to jest to! :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 29 maja 2011, o 15:00

Odp: 2.12 Nightshifter


Bardzo dobry odcinek.
Ucieszylem sie na powrót zmiennokształtnego, który w tym odcinku był trudny do pokonania i dzieki niemu tyle się działo.
Szkoda Ronalda , bardzo polubiłem tego gościa, świrowaty, ale dobrze kombinował , szkoda , że zginąl w tak głupi sposób. Fajnie Dean sie z nim dogadywał. Sam powalający dwóch gosci z FBI - troche przesadzili :).
Bracia sobie narobili kłopotów , te wszystkie zabójstwa, tyle sladów. Właśnie ciekawa jak z tego wyjdą, chyba nie pojawi sie jakiś stwór co potrafi kasować pamieć ludzią itd, zbyt łatwe :P.

Jak zwykle laski w serialu były :) , tym razem dwie , ta z początku bardzo mi sie spodobała , Dean oczywiście nie mógł sobie odmówić i zapisał sobie numer :). Ta blondynka fajna - dobre było jak wypytywała Sama o Dean w tym skarbcu , jaki to on dzielny i wogole - i ta mina Samiego :).

Zmiennokształtny długo walczył , ale dobrze , ze nie musieliśmy oglądać znowu tych wypadajacych zębów (do dziś mam to w pamieci , zreszta przypomnieli nam o tym na początku xD).
Bracia w strojach SWAT , tak jak myślałem tak zrobili , a muzyczka na koniec super. Oby tak dalej. :)
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.