Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

2.10 Pegasus » Battlestar Galactica » Odcinki • seriale forumtv.pl

2005-2006

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 30 gru 2006, o 15:31

2.10 Pegasus

Załoga jest oszołomiona wieścią, że BS Pegasus również przetrwał atak na Kolonie, jednak napięcie rośnie w chwili gdy dowodząca Pegasusem admirał Cain przejmuje dowodzenie nad flotą.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 maja 2008, o 02:23

Re: 2.10 Pegasus


Prawie jak u Hichocka - zaczyna się od trzęsienia i napięcie rośnie :) Nie spodziewałem się że ocalał jeszcze jakiś statek, ale jak zobaczyłem dowódce Pegasusa wiedziałem że będą łopoty. Domyślałem się że tym cylonem jest Six, zobaczymy co się z nią stanie.
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 14 maja 2008, o 14:23

Re: 2.10 Pegasus


No no, odcinek super. Pamietam, że jak oglądałem kiedyś to akurat po tym była dłuższa przerwa, jak ja się denerwowałem :P. Jest też rozszerzona wersja tego odicnka.
Dwa Battlestary to już spora siła rażenia.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 maja 2008, o 16:12

Re: 2.10 Pegasus


A co jest w rozszerzonej? Może bym się skusił :)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 14 maja 2008, o 18:32

Re: 2.10 Pegasus


Tam jest kilka dodatkowych scen, już nie pamiętam jakich za bardzo, tylko pierwszą. W rozszerzonej zanim widzą Pegasusa to jest scena gdy Starbuck stara się przekonać Adamę i Roslin do misji ratunkowej na Capricę. Ogólnie trwa chyba jakieś 15 minut dłużej
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 14 maja 2008, o 22:43

Re: 2.10 Pegasus


Skoro nie pamiętasz to pewnie nic ciekawego :)
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 14 maja 2008, o 22:45

Re: 2.10 Pegasus


Po prostu wersje zwykłą oglądałem raz chyba, potem tylko rozszerzoną więc nie pamiętam czego nie było :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 19 lis 2009, o 19:47

Odp.: 2.10 Pegasus


Ta aktorka grająca admirała ( admirałki :hihi: ) jest niezła. Bardzo wczuła się w rolę.
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 25 gru 2009, o 16:15

Odp: 2.10 Pegasus


Jak się zaskoczyłem, gdy zobaczyłem drugiego battlestara. Na początku myślałem, że będzie jak najbardziej ok. Dopiero jak zobaczyłem, kto zagrał admirała to zacząłem coś przeczuwać.

Kobieta grała sukę w True Blood (MaryAnn) no i najwidoczniej tutaj też ma taką rolę :P

Lecę oglądać dalej :P
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 gru 2009, o 00:57

Odp: 2.10 Pegasus


Kobieta grała sukę w True Blood (MaryAnn) no i najwidoczniej tutaj też ma taką rolę :P


O faktycznie! Twarz w TB kojarzyłem, ale dopiero teraz mi uświadomiłeś gdzie ją wcześniej widziałem. Dzięki :)
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 26 gru 2009, o 12:01

Odp: 2.10 Pegasus


aa True Blood ;) Faktycznie.
Rolę admirała zagrała nieźle.
Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 5 sty 2010, o 13:22

Odp: 2.10 Pegasus


Ale mnie ta Admirał wkurzała, dobrze, że Adama się jej przeciwstawił.
Nikt nie będzie mieszał w moim Galactica ;D denerwowało mnie to wszystko ;p
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 8 sty 2010, o 09:22

Odp: 2.10 Pegasus


Kobieta grała sukę w True Blood (MaryAnn) no i najwidoczniej tutaj też ma taką rolę


Ona chyba ma wszystkie takie role :D

Uważam, że klimat z gwałceniem Cylonów jest zdecydowanie przesadzony.
Szef i Helo wprowadzili teraz niezłe zamieszanie, ale generalnie im się nie dziwię. Chociaż może powinienem? Przecież to maszyna, ale mimo wszystko o ludzkim obliczu.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 24 sty 2010, o 00:06

Odp: 2.10 Pegasus


Maniac, to nie jest w sumie maszyna, ma całkowicie ludzkie tkanki, tylko syntetyczne, więc nie jest maszyną. ;)
Dwa battlestary to już coś. :D Będzie faaajnie, pamiętam te walki flota2flota. :D No tylko nie pod dowództwem Admirał Cain, ale to się zmieni. ;p
Kara zabrała ptaszka, to się CAG Pegasusa zdziwi, frajer jeden. ;] W ogóle co on sobie wyobraża żeby rządzić Apollo? No, chyba że jest wyższy rangą, nie wiem czemu ale jakoś tak sobie ubzdurałem że CAG to musi być Kapitan. ;p
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 2.10 Pegasus
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.