Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

2.10 De Patre Vostro (About Your Father) » Zakończone Seriale » Rome • seriale forumtv.pl

<<

leonmc

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 27 mar 2007, o 20:09

2.10 De Patre Vostro (About Your Father)

Dodane:
Following his naval defeat at Actium, Marc Antony returns to Egypt, where he and Cleopatra settle into a world of debauchery. Octavian tries to use Pullo as leverage to Vorenus to gain acess to the palace, but Vorenus stays loyal to Antony. Finally, it is Cleopatra who dupes Antony,saving her own life by sacrificing her honor. Ceasar Augustus triumphs in Rome. [tv.com]


----
macie może napisy do 10odcinka 2 serii?
Ostatnio edytowano 31 mar 2007, o 23:10 przez leonmc, łącznie edytowano 2 razy
<<

slaviozo

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 29 mar 2007, o 18:04

Re: Rome: Episode 22 De Patre Vostro (About Your Father)


leonmc napisał(a):macie może napisy do 10odcinka 2 serii?


http://rapidshare.com/files/23368169/rome-02x10.zip
Ostatnio edytowano 29 mar 2007, o 19:19 przez slaviozo, łącznie edytowano 1 raz
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 31 mar 2007, o 23:12


Strasznie mi było szkoda Vorenusa :( Biedny.. dobrze że chociaż na łożu śmierci jego córka przebaczyła mu.

Świetne zakończenie.
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 1 kwi 2007, o 12:10


On ma zawsze pecha przy odcinkach finalnych serii, przy pierwszej miał identycznie. Chyba już nie będzie następnej serii, bo biedna by była bez mojego imiennika :P
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 1 kwi 2007, o 14:42


Też mi się wydaje, że to już koniec. Myślałam, że serial się skończy właśnie na tym, jak Antoniusz i Kleopatra popełnią samobójstwo, skoro stało się to już w tym odcinku, to co będą robić dalej? ;) Losy Cezariona? ;) To już by przeczyło historii, bo podobno został zamordowany.
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 1 kwi 2007, o 23:42


Oni mieli paru kolorowych cezarów jeszcze więc na upartego mogli by coś nakręcić, ale po co, tu chyba bardziej niż o całe to pseudo historyczne tło chodziło o Tytusa i Luciusa i ich przygody i przyjaźń.
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 2 kwi 2007, o 09:54


To na upartego lepiej niech nie kręcą ;)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 10 sie 2007, o 19:06


Zakonczenie dobre, ale jednak troszeczke sie zawiodłem.
trust him... he's a doctor!
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 22 paź 2007, o 18:38

Re: 2.10 De Patre Vostro (About Your Father)


No i koniec :( szkoda, szkoda... no i smutny koniec, nawet Atii mi było szkoda, serio, jak ona patrzyła na Marka w tym Rzymie :(
A Marka to ja po prostu kochałam, był chamem i w ogóle, ale zawsze miał najlepsze teksty... a ten, "wszystko by zwalczyć kaca" mnie po prostu zabił XD
Dobrze, że chociaż Pullo przeżył, choć wolałabym żeby Vorenus też żył.
bardzo fajny serial i bardzo fajna końcówka :P
Want your bad romance.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 18 lip 2008, o 22:39

Re: 2.10 De Patre Vostro (About Your Father)


Też lubiłem Marka i jego teksty, ale do momentu gdy wyjechał do Egiptu, potem nie mogłem na niego patrzeć... Najbardziej w tym odcinku szkoda Lucjusza tyle przeżył i zginął w tak glupi sposób, dobrze że przynajmniej z dziećmi się pożegnał... Żałuje tylko że tak szybko się skończyło przyzwyczaiłem się już do bohaterów. Mam nadzieje że Tudors jest równie dobry jak Rzym bo nidługo za to mam zamiar się zabrać.
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 31 lip 2008, o 20:14

Re: 2.10 De Patre Vostro (About Your Father)


Tudors nie jest nawet w połowie takie fajne jak Rome :) i to pewnie nie tylko moja opinia, bo Tudors jest poprostu nudne nic sie nie dzieje tylko sie grzeja tu i tam :P W Rome niby tez ale pozatym była tu jakaś fajna fabuła a tam taka klucha :P

 


  • Podobne tematy do 2.10 De Patre Vostro (About Your Father)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.