Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 8

2.08 Dead Fall » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 1 gru 2006, o 02:32

2.08 Dead Fall

Sucre zabiera plecak z pieniędzmi i ucieka. Reszta zbiegów również się rozchodzi. Michael w lesie spotyka Sucre, okazuje się, że współpracują. Gdy mają dzielić się pieniędzmi, w plecaku znajdują stare gazety. T-Bag ich wykiwał i zabrał pieniądze. Michael i Sucre dalej uciekają, lecz przechodząc przez rzekę Sucre do niej wpada, a jego noga się zaklinowuje. Czekają na otwarcie tamy, lecz policja jest tuż za nimi. W końcu Michael wpada na pomysł, który pozwala Sucre wydostać się. Michael kupuje samochód, a Sucre dzwoni do Peteya, od którego dowiaduje się, że Marizruz nie wyszła za Hectora. Sucre postanawia jechać do ukochanej.
Lincoln widzi LJ'a wychodzącego z więzienia. Płaci pewnemu facetowi, aby go pobił. Dzięki temu Lincolnowi udaje się zabrać LJ'a ze szpitala.
W mieszkaniu Sary jest mężczyzna, który chce ją zabić. Sara pryska mu sprayem w oczy i ucieka. Dzwoni do przyjaciela ojca, Bruce'a, który ma przysłać po nię samochód. Jednak w umówione miejsce przyjeżdżają ludzie, którzy strzelają do stojącej tam, podobnej do Sary, kobiety. Kobieta umiera, a Sara ucieka. Gdy Sara odbiera od niego telefon, dochodzi do wniosku, że jest on w zmowie z ludźmi, którzy chcą ją zabić. Sara wpada na pomysł, że wiadomości od Michaela są zaszyfrowanym kodem, który można odczytać z klawiatury komórki.
Mahone'a odwiedza facet z wydziału wewnętrznego i wypytuje o zabitych zbiegów. Kellerman również wpada na pomysł jak odczytać wiadomości od Michaela. Ma nad Sarą tą przewagę, że ma o jednego ptaszka więcej, dzięki czemu poznaje miejsce spotkania. Mahone i Kellerman spotykaja się. Mahone zapewnia, że wszyscy zbiegowie zginą.
Bellick i Roy docierają do baru, w którym dowiadują się o wydarzeniu w Toelle. Jadą na miejsce i z opowieści właścicielki domu wnioskują, że to T-Bag ma pieniądze Westmorlanda.

by Trish

***

Wreszcie po malej przerwie spowodowanej brakiem czasu wracam do ogladanie PB :D Wlasnie skonczylam ten odcinek i musze przyznac ze bardzo mi sie podobal. Moze to kwestia tego, ze dawno nie ogladalam, hehe :D

Jak Sara powiedziala gdzie jest to od razu sie domyslilam, ze cos jej zrobia. Tyle ze nie jej zrobili tylko tej biednej kobiecie. Ale podjechali i zaczeli strzelac to az mnie zmrozilo.

Michael i Sucre niezle sie wkopali z tymi pieniedzmi :D Slodka byla mina Sucre jak sie dowiedzial, ze Maria Cruz jednak nie wyszla za Hectora, hehe :)

Lincoln niezle sobie wykombinowal z tym wynajeciem tego goscia, zeby zlal jego syna. Na poczatku myslalam ze to ci co go sledza cos wykombinowali, a to jednak tatus :D

I az sie boje co teraz kombinuje T-Bag...

Oki, pora na nastepny odcinek :)
Ostatnio edytowano 14 wrz 2007, o 00:54 przez Sophia, łącznie edytowano 1 raz
<<

Nina

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 31

Postdodano 15 gru 2006, o 16:29


Ja też miałam małą przerwę w oglądaniu, ale juz wróciłam do Prison Breaka i został mi jeszcze tylko jeden, 13 odcinek, bardzo żałuję...

Starszne było jak sara zdała sobie sprawę, że na nikogo nie może liczyć, że nikt jje nie pozostał (oprócz Michaela :] ) nawet wieloletni przyjaciel jej ojca Bruce współpracuje z wrogami... ;(

No i Scofield pokazał, że nikomu nie zrobi krzywdy i nawet w obliczy złapania nie zostawi przyjaciela. IDeał no...
Obrazek 4ever love *.*
<<

Egoiste

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 17 gru 2006, o 13:00


hehe, odcinek nie jest zly :) w ogole calkiem nie dawno obejrzalem kilka no i zdecydowalem, ze trzeba by bylo reszte obejrzec bo sporo luk ;)
<<

Gareth

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 193

Lokalizacja: Piekary Śląskie

Postdodano 18 gru 2006, o 01:06


Ja zaczolem dzis nadrabiac PB, 7 odcinkow zobaczylem, jutro postaram sie zobaczyc reszte :)

Co do odcinka fajny byl wreszcie wiecej Sary było :)
Niepodoaba mi sie zupelnie juz agens spcjalny, psychol z niego podobny do T-baga
Michael jak zwykle bohater :)
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 2 sty 2007, o 10:55


T-Bag to jest koleś :what: Zaś ich zrobił w balona, porwał kasę, a nawet nic po sobie poznać nie dał.. a oni mieli taki niecny plan ;)
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 26 kwi 2007, o 14:35


Nikola napisał(a):T-Bag to jest koleś :what: Zaś ich zrobił w balona, porwał kasę, a nawet nic po sobie poznać nie dał.. a oni mieli taki niecny plan ;)
Dokładnie.Całkiem niezle to wykombinował i zrobił z nich wszystkich pożądnego wała

 


  • Podobne tematy do 2.08 Dead Fall
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.