Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

2.07 Buried » TOP 5 zakończonych seriali » Prison Break • seriale forumtv.pl

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 1 sty 2007, o 20:50

2.07 Buried

Uciekinierzy łapią policjantkę i związują ją i jej matkę. Tymczasem Tweenera coraz dłużej nie ma. Mahone próbuje go przekonać, aby zaprowadził go do reszty, on się zgadza, jednak zamiast do zbiegów idzie do dziewczyny, z którą jechał do Utah i obiecuje jej, że będzie do niej pisać. Mahone wywozi go na pustkowie i zabija.
Kellerman wie, że ojciec powiedział coś o nim Sarze. Musi poszukać innej drogi dostępu do Michaela i Lincolna. Doprowadza do tego, że LJ ma zostać wypuszczony na wolność. Gdy tylko Lincoln o tym słyszy, natychmiast jedzie na miejsce.
Sara dowiaduje się, że wycofano nominację jej ojca. Jedzie do niego i znajduje go powieszonego. Podobno było to samobójstwo.
Uciekinierzy słyszą przez radio, że policja ma Tweenera, jednak udaje im się dokopać do pieniędzy Westmorlanda. Wtedy Sucre mierzy do nich z broni i każe oddać pieniądze. Tymczasem Patoshik przygotowuje się do wyprawy tratwą do Holandii.

by Trish

--------------------------------------------------------------------------------

Hmm wypuszczenie LJ'a to na pewno pułapka na Linca..

Czyżby chcieli zabić Sarę? Te podłożone strzykawki i narkotyki po zabójstwie jej ojca.. Może agencika ruszy sumienie (jeżeli takowe ma) i ją uratuje, w końcu chyba zaczynał ją lubić :P

Sucre chce przejąć całą kasę? :o Chyba się wkurzył ;)

Ehm.. Mahone mordercą? LOL agent FBI, jakiś psychiczny, zamordował Tweenera, a ten go tak ładnie wyrolował z tym pokazaniem drogi do reszty uciekinierów ;/
Ostatnio edytowano 12 wrz 2007, o 00:41 przez Nikola, łącznie edytowano 2 razy
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 sty 2007, o 23:43


Nikola napisał(a):zamordował Tweenera, a ten go tak ładnie wyrolował z tym pokazaniem drogi do reszty uciekinierów ;/


nigdy nie lubiłam Tweenera za bardzo, na początku mnie denerwował, później był mi obojętny i kiedy właśnie w tym odcinku zrobił na mnie ogromne wrażenie bo nie dość, że nie wsypał reszty, oszukał Mahonea to jeszcze przeprosił tą dziewczynę i naprawdę byłam skłonna go polubić, ale jak widać to nie było mi dane bo ten go zamordował.
Naprawdę mi go było szkoda.
Want your bad romance.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 17 sty 2007, o 23:54


No motyw z tym jak Tweener staje w drzwiach tej dziewczyny a mahone juz w pełnej gotowości ... i jeszcze mina tej dziewczyny.
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 18 sty 2007, o 13:47


bluevein napisał(a):
Nikola napisał(a):zamordował Tweenera, a ten go tak ładnie wyrolował z tym pokazaniem drogi do reszty uciekinierów ;/


nigdy nie lubiłam Tweenera za bardzo, na początku mnie denerwował, później był mi obojętny i kiedy właśnie w tym odcinku zrobił na mnie ogromne wrażenie bo nie dość, że nie wsypał reszty, oszukał Mahonea to jeszcze przeprosił tą dziewczynę i naprawdę byłam skłonna go polubić, ale jak widać to nie było mi dane bo ten go zamordował.
Naprawdę mi go było szkoda.

Dokladnie! Ja tez za nim nigdy specjalnie i przepadalam i juz jak zaczynalam go lubic to sie go pozbyli...
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 18 sty 2007, o 21:42


Sophia napisał(a):Dokladnie! Ja tez za nim nigdy specjalnie i przepadalam i juz jak zaczynalam go lubic to sie go pozbyli...


Tak.. ja też miałam takie odczucia, bo dopiero w tym momencie pokazał, że potrafi utrzymać tajemnicę, nawet za cenę trafienia do więzienia z dodatkowym przestępstwem w postaci nie poinformowania o miejscu przebywania pozostałych uciekinierów. Po tej akcji byłabym w stanie go polubić, a ten go.. :/
<<

Gruszka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 207

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 13 mar 2007, o 12:11


Mi tez szkoda tego Tweenera zaskoczył mnie gdy nie wydał reszty. A ten agent FBI to jakiś psychiczny ćpun jest. :|
<<

Wena

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 892

Lokalizacja: Radomsko

Postdodano 26 kwi 2007, o 14:30


Tweener pokazał w końcu klasę,szkoda tylko ,że tak to się skończyło.Dobrze ,że chociarz Mahone nie zabił go na oczach tej dziewczyny.

 


  • Podobne tematy do 2.07 Buried
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.