Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

2.02 Valley of Darkness » Battlestar Galactica » Odcinki • seriale forumtv.pl

2005-2006

<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 30 gru 2006, o 15:23

2.02 Valley of Darkness

Cylonscy Centurioni atakują Galacticę, a Lee dowodzący Marine stara się ich powstrzymać.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 maja 2008, o 15:24

Re: 2.02 Valley of Darkness


Odcinek ciut słabszy od poprzedniego, ale nadal dobry. Początek był jak z jakiegoś taniego horroru - grupka z latarkami przedziera się przez korytarz i nagle wyskakuje cylon :) Kto by się spodziewał że Starbuck maluje :] Teraz zamiast nudzących scen na Capricy są nudzące sceny na Capricy i Kobolu. Niech oni jak najszybciej wracają na Galactice ;]
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 5 maja 2008, o 23:03

Re: 2.02 Valley of Darkness


no te sceny na planetach też mnie denerwują. A na Galactice nawet ciekawie było. Tak coniektórzy narzekają na Tighta a jednak trochę się on zna, przynajmniej na okręcie.
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 14 lut 2009, o 03:53

Re: 2.02 Valley of Darkness


Ale głupio, porozpadała się ekipa. Kobol, Caprica, Galactica... W ogóle ile osób na tym okręcie już zginęło, i nadal jest ich tak dużo? Trochę to naciągane, ale ujdzie, a tych Cylonów nie było czasem więcej jak trzech? Bo oni tylko trzech ciachnęli.
We Are The World haiti
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 13 lis 2009, o 22:05

Odp.: 2.02 Valley of Darkness


Tight ma problemy z samym sobą ale widać, że statek mu służy. Dalej jestem w przekonaniu, że cyloni pozwalają im uciec.
Sporo zabitych przez zamachowców - cylonów. Zacząłem oglądać 2 serię od 2 odcinka bo pierwszy ma jakieś błędy w archiwum więc go sobie podarowałem a po obejrzeniu co było we wcześniejszych odcinkach już nie miałem ochoty oglądać tego co wiem ;p
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 5 gru 2009, o 00:37

Odp.: Re: 2.02 Valley of Darkness


Czesiek_PL napisał(a): Teraz zamiast nudzących scen na Capricy są nudzące sceny na Capricy i Kobolu. Niech oni jak najszybciej wracają na Galactice ;]


Zgadzam się z Czeskiem. Niech Starbuck wraca jak najszybciej na Galactice. Mam nadzieję, że nie będą jej tam trzymać cały sezon.

Akcja na statku na plus :D
trust him... he's a doctor!
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 1 sty 2010, o 23:53

Odp: 2.02 Valley of Darkness


a mnie się tam bardzo podobało :P Sceny na Kobol i Caprica mnie nie nudziły wcale. Tak w ogóle to Starbuck przytulne mieszkanko miała :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 2 sty 2010, o 02:42

Odp: 2.02 Valley of Darkness


Justin urzekły Ciebie te ścienne malowidła? :D
Nie jestem fanem ani znawcą sztuki ale jak dla mnie to lipa :D
Nie ma z mojej strony poszanowania dla sztuki.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 3 sty 2010, o 20:55

Odp: 2.02 Valley of Darkness


To była ironia :P Myślałam, że każdy kto widział jej mieszkanie zrozumie o co mi chodzi :P
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 16 sty 2010, o 21:08

Odp: 2.02 Valley of Darkness


No mieszkanie to miała zamelinowane jak diabli, tylko sprzęt fajny, nic więcej, no i autko, wymiata. ;p
Sceny nuuudne, wszystkie!
We Are The World haiti
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 14 maja 2012, o 17:04

Odp: 2.02 Valley of Darkness


Dobry odcinek. :)
Całe szczęście, że jest coś takiego jak "Previously..." oraz świetnie, że skomentowałem poprzedni odcinek. :P Wracam po prawie rocznej przerwie do serialu i niektóre sprawy już mi pouciekały z pamięci. :)
Starbuck z Halo na Caprice, całkiem fajnie oglądało się ich sceny. Świetne mieszkanie Kary. Mają teraz samochód, to mam nadzieję, że szybciej uda mi się dostać w jakieś ciekawsze miejsce.
"Mów do mnie, skurwysynu!" - mistrzostwo! :P Manipulowany Gaius - nuda!
Atak Cylonów na statek udaremniony, Tigh nieźle sobie poradził. Trochę trupów się posypało.
Wkurza mnie pani prezydent, ale to normalne. :P Ten wątek jej pomocnika Billy'ego też jakiś mało ciekawy. :/

Jak najbardziej zgadzam się z poprzednikami, sceny z Kobol i Caprici są zdecydowanie mniej ciekawsze niż na Galactice, z utęsknieniem czekam na powrót bohaterów na statek. :)

 


  • Podobne tematy do 2.02 Valley of Darkness
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.