Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

1x24 - One Party Can Ruin Your Whole Summer » Zakończone Seriale » 90210 • seriale forumtv.pl

2008

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 maja 2009, o 17:39

1x24 - One Party Can Ruin Your Whole Summer

Spoiler:


Premiera - 19 maja 2009
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 21 maja 2009, o 19:50

Re: 1x24 - One Party Can Ruin Your Whole Summer


Odcinek finałowy za mną. Na początku było trochę nudno, ale potem się rozkręciło. Najbardziej podobał mi się wątek Naomi/Annie. Naomi jest po prostu naiwna. Bez żadnego wytłumacznia wie, że to Annie. Shenae bardzo dobrze zagrała, podobało mi się. Annie zadzwoniła po policje - nie dziwie sie... I jeszcze reputacja zniszczona. Potrąciła kogoś... Ja chyba wiem kto za nią jechał tym samochodem, jestem na 90% pewny.

Deb/Harry - żałosne.

Nie napisze więcej, bo sprawa z Annie jest bardzo intrygująca i nie moge sie skupić. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 21 maja 2009, o 20:12

Re: 1x24 - One Party Can Ruin Your Whole Summer


Ethan/Silver - YAAAAAY! w końcu! :P
i tyle mam do powiedzenia XD :D
Want your bad romance.
<<

oth67

Postdodano 22 maja 2009, o 23:41

Re: 1x24 - One Party Can Ruin Your Whole Summer


Kogo podejrzewasz?:>
<<

juliee

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 710

Postdodano 23 maja 2009, o 22:53

Re: 1x24 - One Party Can Ruin Your Whole Summer


Dużo lepszy finał niż Gossip Girl, który też dziś oglądałam.

Ależ się porobiło w tym odcinku :D. Najpierw Ethan/Silver, potem Ade oddaje dziecko do adopcji, wynoszą Liama i na końcu Annie kogoś/coś potrąca. Ciekawe kto/co to był/o i kto jechał tym samochodem za nią. Chris, czekam na twoją teorię ;p
W trakcie: The Office (s8), Weeds (s8), 30 Rock (s6), Skins (s6), True Blood (s5), The Middle (s3), Doctor Who (s2), Wilfred (s2), Futurama (s1), Arrested Development (s1)
W poczekalni: The Simpsons (s15), How I Met Your Mother (s2), Dead Like Me (s2), Sherlock (s1)

icon / dwight
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 15 cze 2009, o 20:31

Re: 1x24 - One Party Can Ruin Your Whole Summer


Widziałam parę klipów na YT i Annie jest tragiczna. xD Przede wszystkim gra aktorska jest straszna. Jak wyszła z tej imprezy i ten jej dziwny krzyk, gniew. lol

Naomi nakrzyczała na nią. Ja się jej nie dziwie. :P Dobra nie mi oceniać bo widziałam tylko pilota i parę klipów, ale... xD

Liam dupek. :P Ciekawe dokąd go zabrali. Naomi pomyśli, że zwiał i drama, drama, drama. lol
<<

Isual

Oglądam seriale

Posty: 132

Postdodano 30 wrz 2009, o 22:39

Re: 1x24 - One Party Can Ruin Your Whole Summer


Pierwszy odcinek w którym podobała mi się gra Annie! Imho ten gniew świetnie jej wyszedł :) Nie dziwie sie obu paniom. Naomi znalazła futerko(?) ( <lol2> :D ) Annie w pokoju w którym właśnie ubierał sie jej chłopak więc co sobie mogła pomyśleć? Z drugiej strony zniszczona reputacja Annie - też bym zadzwonił po gliny...

Silver & Ethan beznadziejnie. Poza tym jak ten dupek mógł kumpla zdradzić???
Adriana - Nie wiem może tylko mi się wydaje albo może to to że oglądam kilka odcinków na raz ale troche zbyt szybko przebiegła jej ta ciążą :P

Liama chyba zabrali do jakiejś szkoły oficerskiej albo coś w tym stylu (jeśli dobrze zrozumiałem). Właśnie mi się przypomniało że Andrew z DH też tak zabierali :P

Imho bardzo dobry odcinek!
Oglądam: Brothers & sisters, Grey's anatomy, Desperate housewives, Ugly Betty, Gossip girl, 90210, Melrose place, One tree hill, Glee, Flash forward.
Oglądałem: Roswell, Dirty sexy money, Cashmere mafia, Twin peaks, Dawson's creek, Private practice.

 


  • Podobne tematy do 1x24 - One Party Can Ruin Your Whole Summer
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.