Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x22 - Reckoning » Zakończone Seriale » Legend of the Seeker / Miecz Prawdy • seriale forumtv.pl

2008

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 31 maja 2009, o 13:15

1x22 - Reckoning

Richard puts together the three Boxes of Orden, while Kahlan confesses him. However, Rahl's Mord'Siths find them just as this happens. In the middle of the confession, Cara, the lead Mord'Sith, uses her Agiel on Richard. This combination of the powers of Orden, Confessor and Agiel results in a magical explosion that sends Richard and Cara 58 years into the future. Meanwhile, in the ensuing conflict, Zedd is killed by his own wizard's fire, and Kahlan is taken prisoner by Lord Rahl. When Kahlan learns from Shota that the only way for Richard to return is to replicate the magical combination of Orden, Confessor and Agiel, she decides to conceive a child with Rahl. Kahlan gives birth to a son, who grows into a merciless tyrant. In the future, Richard joins forces with Cara to destroy the new Master Rahl. They meet up with Shota, who tells Richard about the magical combination required to travel back in time. The new Master Rahl fails to deter Cara and Richard from returning to the present, where they save Kahlan and Zedd, with Richard finally fulfilling the prophecy in defeating Rahl. The Boxes of Orden are destroyed.
Ostatnio edytowano 10 cze 2009, o 20:58 przez Czesiek_PL, łącznie edytowano 1 raz
<<

tric

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 89

Ulubiony serial:
Chuck, VM, Doctor Who,

Postdodano 31 maja 2009, o 17:03

Re: 2x22 - Reckoning


Naprawde zaskakująco zakończyli sezon, zupełnie inaczej sobie wyobrażałem ostatnie starcie. Musze przyznać że mile zaskoczyli. Szczególnie podobała mi się postawa Kahlan :). teraz czekam na następny sezon z niecierpliwością :P. Jako że nie czytała książek to nie wiem z czym będzie teraz się zmagać trójka bohaterów :), mam nadziej że będzie równie udany .
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 10 cze 2009, o 19:29

Re: 2x22 - Reckoning


No ja liczyłem na jakąś walkę czy coś, a tu jak tylko udało się Richardowi wrócić to zaraz Rahl zginął. Cała ta przyszłość nie bardzo mi się podobała. Kahlan miała nawet ciekawy plan, tylko coś nie wyszło :P A widać Rahl się przeliczył z tym, że będzie mógł jakoś wychować czy kontrolować syna, ciekawa byłą scena po zabiciu Kahlan gdy Rahl mówi" teraz jesteśmy tylko Ty i ja", dostaje sztyletem czy mieczykiem w plecy i synek odpowiada" nie tylko, ja" :D
Oczywiście bez sensu trochę, największy tyran jaki istniał(Rahl) został pokonany, ale nagle pojawią się inni wrogowie jeszcze groźniejsi :P Seriali fantasy jest tak mało, że na każdy czekam, tutaj fabuła trochę kiepska jest, ale efekty przynajmniej są ciekawe :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 11 cze 2009, o 16:49

Re: 1x22 - Reckoning


No właśnie mnie też ta cała sprawa z przyszłością zawiodła, a to, że Rahl nie żyje wydaje mi się jakąś kompletną porażką. Ale ogólnie stwierdziłam, że najpierw muszę przeczytać książki, aby być to w stanie tak naprawdę ocenić.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 10 sie 2009, o 00:37

Re: 1x22 - Reckoning


A mnie się tam podobało ;p
Najbardziej scena z palcem xD straszneee.
A zjadanie robaków było beee ;d
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

koles5828

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 17 sie 2009, o 00:40

Re: 1x22 - Reckoning


Faajne :D Sezon ogólnie świetny choć w stosunku do książek serial troszke wybrakowany :) Ale ogólnie ładnie zrobiony.
<<

alan

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 17 sty 2015, o 12:39

Odp: 1x22 - Reckoning


Zaskakujące zakończenie sezonu.

 


  • Podobne tematy do 1x22 - Reckoning
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.