Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

1x22 - Reckoning » Zakończone Seriale » Revenge • seriale forumtv.pl

Opiekun: salmaatache

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 8 cze 2012, o 01:11

1x22 - Reckoning

Spoiler:


------------------------------------

Genialne! Ja chcę więcej, już teraz, a nie dopiero we wrześniu. Zdecydowanie jedna z najlepszych premier zeszłego sezonu.
Florence And The Machine ze swoim Seven Devils tylko udowodniło, że Revenge ma jedną z najlepszych ścieżek dźwiękowych, a muzyka odgrywa podobną rolę co w Fringe. Jednak najwazniejsze były sceny z cliffhangerów. Victoria i Lydia wchodzą do samolotu i co się okazuje? Zamach! Nawet się tego spodziewałem, ale i tak mnie zaskoczyło. Ciekawe tylko, że Victoria się nie rozmyśliła na końcu bo widać było, że się waha. Do tego wróciła Amanda i jest w ciąży z Jackem. Szkoda, że nie pokazano gdzie ona była i jaką rolę odegrał Takeda. Jest też sprawa Charlotte która przedawkowała. Żyję czy nie? Pewnie długo się nie dowiemy. Najważniejszy jest jednak motyw z matką Emily. Kim ona jest? Jakie ma powiązanie z Amerykańską Inicjatywą i jaką rolę odegra w tym wszystkim? I nie mogę się doczekać żeby zobaczyć jaką aktorkę wezmą do tej roli.
Początek odcinka również mocny. Emily udaje się na ratowanie Nolana i świetnie się wyswobadza. Jednak najlepsza była walka. Ems z siekierką wyglądało cudownie :) Jednak nie zabiła siwego co może ją drogą kosztować.
2 sezon Revenge jest teraz jedną z najbardziej wyczekiwanych premier. Chcę już wrzesień.
<<

Davidos

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 22

Ulubiony serial:
Dexter,Arrow,PoI,BN,Unit

gadu:
41927337

Postdodano 20 lip 2012, o 20:10

Odp: 1x22 - Reckoning


Nie czytam poprzednika, żebym wiedział, że mam oryginalny opis
Odcinek świetny, ja myślałem, że serial się tak zakończy, że to będzie bez sens oglądać następny sezon, okazało się, że Emily(Amanda) nie potrafi zabijać, jest jeszcze człowiekiem ! Declan na stałe nie chce mieć nic wspólnego z Charlotte, to mnie martwi, a Victoria z Lydią umarły i szczerze mówiąc, cieszę się, bo nie lubiłem ich, szpecących twarzy ^ ^. Koleś w siwych włosach, okazał się niezłym przeciwnikiem. Nieźle się z dziwiłem jak zobaczyłem jak Emily się bije, to była rzeź. Szkoda, że Amanda(Emily) wróciła do Jacka będąc w ciąży, bo Emily(czyli naprawdę Amanda) wpadła w rozpacz, że nie może powiedzieć Jackowi, kim jest naprawdę : ( Nolan, fajny koleś, szkoda tylko, że jest pedałem(albo bi), on by się nadawał na chłopaka Emily. Cieszę się, że Emily zerwała z Danielem ! I fajnie, że Charlotte, wzięła leki, przynajmniej coś się dzieje xD, końcówka najlepsza, nie spodziewałem się że matka Emily żyje, serial świetny, chciałbym już dzisiaj zacząć kolejny sezon, niestety trzeba czekać, ale jest na co !
Oglądam: Bones, Revenge, TWD, Psych, Breaking Bad, Skins, Justified, Spartacus, Cracked, 24, Supernatural, The Listener, Burn Notice
Skończyłem: Heroes, Internat, Human Target, SG-1, SGA, SGU, House, Lights Out, Prison Break, Terra Nova, Alcatraz, Breakout Kings, Lost, 39ipół, Sanctuary, Burn Notice, Leverage, Covert Affairs, Dragon Ball, The Secret Circle, Misja Afganistan, Dexter, The Unit, Flashpoint, Homeland, Knight Rider, Chuck, Arrow, TVD, Statek, Touch, PoI, Hawaii Five-O
<<

hakuz

Nowy użytkownik

Posty: 6

Ulubiony serial:
Six Feet Under

Postdodano 22 lip 2012, o 12:19

Odp: 1x22 - Reckoning


Wydaje mi się, że Victoria na pewno przeżyła, a Emily i Daniel i tak będą razem, bo przecież to dopiero początek.
Szkoda że Charlotte pewnie też przeżyje, bardziej nudnej i irytującej postaci w tym serialu chyba nie ma.
Trochę za dużo cliffhangerów w finale jak dla mnie, zrobiło się sztucznie pod sam koniec.
Jeśli Emily nie zabiła człowieka w białych włosach, mogła przynajmniej jakoś jeszcze go ukarać, coś mu zrobić, nie wiem. Należałoby mu się.
http://zyciewodcinkach.wordpress.com - mój blog popkulturalno-serialowy.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 22 lip 2012, o 16:03

Odp: 1x22 - Reckoning


VIctoria - raczej żyję. Szkoda by było pozbyć się takiej wspaniałej postaci.
Emily/Daniel - stanowcze nie! Oni do siebie nie pasują, resztą ona do nikogo nie pasuje. Niech lepiej mści się a nie zakochuje się :P
Charlotte - a ja tam ją lubię. Może na początku była irytująca, ale potem przerodziła się w całkiem interesującą postać szczególnie jak okazało się że to siostra Em. A mnie już bardziej Jack irytuje niż ona :)
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 22 lip 2012, o 23:36

Odp: 1x22 - Reckoning


Charlotte rzeczywiście nie jest najlepszą postacią w serialu, ale da się przeżyć.
Co do Jacka... Jest zagubiony, patrząc co mu się przydarzyło (śmierć ojca, powrót Amandy). Ja tam nic nie mam do jego postaci.
Nolan jest świetny. Szkoda tylko, że jest bi (?)

Zobaczymy, co przyniesie druga seria.
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

steru

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 360

Ulubiony serial:
Dexter

gadu:
2871628

Postdodano 23 lip 2012, o 09:27

Odp: 1x22 - Reckoning


Świetny serial i jeden z najlepszych finałów w tym sezonie.

Victoria oczywiście przeżyje. Ostatnio pojawiły się informacje o castingu na fizjoterapeutę w serialu. Idzie za tym teoria, że to dla Victorii. Charlotte, myślę że nie żyje. Byłoby to sprawiedliwe wobec fanów. Szkoda, że wróciła Amanda, z brzuchem. Nie sądzę aby było to dziecko Jacka, ale na pewno sporo namiesza. Zasługa w tym Takedy jak mniemam.

Drugi sezon zapowiada się obiecująco.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 1 wrz 2012, o 17:11

Re: 1x22 - Reckoning


Ale się porobiło.... jestem w szoku. Emilly jednak nie zabiła siwego, zachowała człowieczeństwo. Conrad to kawał suczysyna, mam nadzieję, że Victoria przeżyje, bo pod koniec serii polubiłem tą postać.
Daniel zerwał z Emilly i prawdopodobnie będzie z Ashley, cóż, juz nie ma dla niego nadzieji, zrobił się z niego drugi Conrad.
Charlotte przedwakowała i chyba już po niej. Amanda wróciła, kolejny szok , nie ma tak kolorowo, ale jestem pewien że to nie jest dziecko Jacka.
Nolan zachował spryt i zrobił kopię dowodu z którego dowiadujemy sie o matce Emilly! Już nie mogę się doczekać drugiej serii, dobrze, że nie muszę długo czekać :D.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 24 paź 2012, o 13:43

Odp: 1x22 - Reckoning


Genialny finał! :D
I jaki wysyp cliffhangerów!
Rewelacyjna walka z Siwowłosym. (Teraz już wiem skąd się wziął twój avatar, Cześku. :P) Szkoda, że go nie zabiła. Zastanawia mnie tylko dlaczego Siwowłosy nie powie Conradowi, że spotkał Amandę Clarke na swojej drodze. Przecież on może teraz bez problemu zdemaskować naszą Emily w oczach Graysonów.
Zamach na samolot Victorii i Lydii, mocne! Już nie mogę się doczekać jakichś wiadomości na temat tej dwójki. Wielka szkoda byłaby śmierci Victorii. :/
Charlotte przedawkowuje tabletki, mogłem się tego spodziewać. Jednak myślę, że spokojnie ją z tego wyratują.
Nolan zachował jakąś część dowodów i całe szczęście. Matka Amandy Clarke żyje...trochę to naciągane, ale dobra. No i przypomina mi to mocno "Chucka". :D
Emily rozstaje się z Danielem, świetnie. :) Szkoda, że pojawiła się fałszywa Amanda i do tego z brzuszkiem. :/ Biedna Emilka. :(
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 20 lis 2012, o 15:48

Odp: 1x22 - Reckoning


jak ja nie znoszę tej fake Amandy !! po cholerę wracała :/
Daniel się robi coraz bardziej jak tatuś, i jeszcze Ashley :O
już prawie się wszystko poukładało a tu na koniec takie zmiany, coś większego niż Greysonowie, ciąża, no i ten wybuch, ciekawe.

 


  • Podobne tematy do 1x22 - Reckoning
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.