Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x22 - Future Shock (Series Finale) » Zakończone Seriale » Flash Forward • seriale forumtv.pl

<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 18 maja 2010, o 18:03

1x22 - Future Shock (Series Finale)

Spoiler:


Data emisji: 27.05.2010r.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 maja 2010, o 00:27

Odp: 1x22 - Future Shock (Series Finale)


To ma być koniec sezonu/serialu? Cienko wyszło. Owszem kolejne zamroczenie fajne, ale to wszystko przecież było przewidywalne. Cały sezon czekaliśmy na 29 kwietna więc jakoś specjalnie zaskoczony nie jestem i tak jak się spodziewałem po końcówce poprzedniego odcinka - wszystko tak jak w wizji tylko okoliczności inne.
Strzelanina w biurze FBI fajna, ale głupia momentami - grupka najemników wystrzeliwuje cały magazynek w puste biuro po sygnale telefonu? No jasne... Wybuch mnie nie zaskoczył, Mark przeżył bo zapewne o tym mówiła Charlie z wizji. Wizje same w sobie interesujące bo +5 lat, a może nawet kilka różnych wydarzeń. Jednak jakby nie patrzeć to właśnie te wizje zabiły ten serial. Tak jak wątki poboczne - wciąż nie rozumiem po co ten wyjazd Arona do Afganistanu i trójkącik Nicole/Bryce/Keiko...
Ogólnie serial średni, ale miał kilka mocnych i zaskakujących momentów.
<<

Grom23

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 362

Postdodano 30 maja 2010, o 13:59

Odp: 1x22 - Future Shock (Series Finale)


A więc czekają na nas jeszcze 4 sezony? :D Mnie się finał podobał, i ogólnie serial wyszedł obronną ręką. Cały sezon oceniam na 4/5.
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 1 cze 2010, o 10:17

Odp: 1x22 - Future Shock (Series Finale)


Zakończenie serialu zdecydowanie wskazuje na jego kontynuację. Przecież kolejne zamroczenie stworzyło z 10 nowych wątków, które mogłyby ciągnąć ten serial dalej.

Zgadzam się, że elementów zaskoczenia nie było zbyt wielu ale i tak odcinek dał radę. Happy Endu nie było i tego właśnie oczekiwałem. Nie wiem tylko, czy mam traktować ten odcinek jako koniec całej produkcji. Jak już wspomniałem kompletnie nic na to nie wskazuje w finałowym odicnku. Może twórcy mieli już od dawna przygotowany ten finał bez względu na to, czy otrzymają zgodę na kontynuację? Jeżeli tak do niedosyt pozostanie na długi, długi czas.
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

KrupD

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: Zawiercie

Ulubiony serial:
Lost

Postdodano 4 lut 2014, o 21:09

Odp: 1x22 - Future Shock (Series Finale)


Znajomy polecił mi ten serial... obejrzałem w czasie ferii. Jestem zachwycony. Dawno już mnie serial tak nie wciągnął. Szkoda tylko, że nie ma kontynuacji. Słyszeliście może o planach powrotu do tego tematu? Liczę na to, że ktoś jeszcze da pieniądze na drugi sezon.
Zachęcam do nauki latania w szkole lotniczej 4dheli
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 lut 2014, o 01:35

Odp: 1x22 - Future Shock (Series Finale)


Nie licz. Oglądalność była słaba, a serial jest sprzed czterech lat, szansę na powrót nie ma. Przy odrobinie wysiłku w necie znajdziesz wywiady z twórcami gdzie wspominają co mogłoby być w przyszłych sezonach. Natomiast jak bardzo spodobała ci się tematyka zawsze możesz przeczytać książkę na podstawie której powstał serial.
Na twoim miejscu poprzeglądałbym obecne oferty amerykańskich stacji i tam szukał kolejnego serialu do oglądania. Flashforward było średnio z paroma fajnym momentami.

 


  • Podobne tematy do 1x22 - Future Shock (Series Finale)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.