Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x21 - Coalition of the Willing » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 27 kwi 2007, o 16:19

1x21 - Coalition of the Willing

Do Jericho przychodzi mężczyzna, który dostarcza Gray'owi walkie-takie do porozumiewania sie z burmistrzem New Bern, Constantino, który żąda od Jericho kilku farm oraz soli z kopalni należącej do miasta i rodziców Skylar. W przeciwnym razie, miasto może spodziewać się ataku.
Kiedy Gray stanowczo odmawia, na główną ulicę miasta spadają dwa moździerze raniące kilkunastu ludzi i mimo ostrzeżeń Johnstona, wysyła kilkunastu mężczyzn, aby zlokalizowali miejsce, z którego moździerze są wypuszczaone oraz zdobyli je. Do miasta wraca z powrotem jedynie garstka z nich... Na Jericho spadają kolejne moździerze, podczas gdy mieszkańcy udają się do schronów.
Jake, Hawkins, Eric i Emily postanawiają przeszukać okolice Jericho w poszukiwaniu kolejnych baz, z których wystrzeliwane są moździerze. Nieoczekiwanie, wpadają na ojca Emily, Jonah Prowse i jego ludzi, z którymi udaje im zawrzeć układ - Prowse i jego ludzie wezmą udział w obronie Jericho a w zamian dostaną część zdobytego jedzenia, paliwa i broni.
Tak zorganizowaną grupą zastawiają pułapkę na ludzi z New Bern. Dochodzi jednak do strzelaniny, w wyniku której zabici zostają wszyscy ludzie z New Bern, a Jonah niespodziewanie zmienia warunki umowy z Jericho i bierze ze sobą całą broń.
W mieście, Constantino przekazuje Gray'owi ostatnią wiadomość o tym, że czas negocjacji skończył się a zaczęła się wojna.
Hawkins pokazuje Jake'owi zapas broni, który posiada. Obaj postanawiają rozdać go wszystkim, którzy pragną ją mieć i bronić miasta.

Morse code: “ALLEGIANCE”
Data emisji: 2 maja 2007

http://serialowo.com/1x21-coalition-of- ... ykuly.html
Ostatnio edytowano 5 maja 2007, o 13:30 przez aja, łącznie edytowano 3 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

domin

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 30 kwi 2007, o 16:27


widzialem wlasnie urywek 21 odcinka i jestem ciekaw. biorac pod uwage ze zostaly jeszcze 2 odcinki jak zakoncza ten sezon, bo niezle miasto zostane zniszczone, a przynjamije glowna ulica, pewnie beda walczyc i na koniec 22 odcinka w krytycznym momecie pojawi sie armia usa hehehe
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 maja 2007, o 18:22


Miażdżący odcinek :D W ogole jestem w szoku, że Jericho od paru odcinków dorównuje niemalże Prisonowi i Heroes :)
Tandetne były tylko fragmenty, kiedy kilkunastu facetów idzie odbić moździerze, ale z nich wszystkich oczywiście Stanley musi wrócić cały zdrowy :P no i ostatnia scena, ale już sie przyzwyczaiłam, że w Jericho ostatnie sceny często bywają kiczowate ;)
I jestem zaskoczona Dale'm, który na początku strasznie mnie irytował, a teraz przynajmniej umie postawić na swoim. Znajomość ze Skylar czegoś go nauczyła ;)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

aryss

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 3 maja 2007, o 18:37


Czy dorownuje PB?
Hmm przewyzsza wiekszosc odcinków 2 sezonu i duzą ilosc 1 sezonu :)
Akcja z powrotem tylko Stanleya.
On był juz zaprawiony. Wielokrotnie uczestniczyl w patrolach sam polował wiec miał wieksze szanse przezycia. Pamietajmy ze wiekszossz członków patrolu to zwykli obywatele miasta.
Dla mnie zaskoczeniem był powrót Johana. A szczególnie to ze znow dowodzi swoją bandą :) Brakowało mi wlasnie rozwiazania tego wątku po tym jak Dale zabił detronizatora Johana.
Osobiscie wolałem Dale z poczatku serialu pokazany był jako osoba wciąz posiadająca uczucia, a teraz Skyler ma wiecej wspolczucia niz Dale :) Jakby zamienili sie rolami.
Akcja przejecia mozdzierzy dla mnie troszke naciagana. Dziwne ze ludzie Johana zeszli z gór bez problemu.
Chociaz moze po odglosach strzałów warty zbiegły w dół.

Ogladam Jericho od samego poczatku i jednak sie nie zawodze :)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 maja 2007, o 18:57


aryss napisał(a):On był juz zaprawiony. Wielokrotnie uczestniczyl w patrolach sam polował wiec miał wieksze szanse przezycia. Pamietajmy ze wiekszossz członków patrolu to zwykli obywatele miasta.

Wszyscy, którzy bronią miasta to zwykli obywatele (oprócz Hawkinsa i Jake'a :P). I to własnie tych zwykłych obywateli szkolił do walki Jake, to oni m.in. bronili miasta przed oddziałem Ravenwood więc nie tylko Stanley był zaprawiony. Bo może to nie jest tak dokładnie pokazane którzy mieszkańcy bronia miasta, ale zakładam, że to nie tylko Hawkins, Jake i Stanley ;) Na moją ocene wpłynęło pewnie tez to, że go nie lubie i mam nadzieje, że zginie :D
aryss napisał(a):Osobiscie wolałem Dale z poczatku serialu pokazany był jako osoba wciąz posiadająca uczucia, a teraz Skyler ma wiecej wspolczucia niz Dale :)

Warunki zmusiły go do przystosowania sie :] I nie wiem jak mozna było lubic Dale'a z początku; tego wymemłanego mięczaka :P
aryss napisał(a):Akcja przejecia mozdzierzy dla mnie troszke naciagana. Dziwne ze ludzie Johana zeszli z gór bez problemu.

Dla mnie też odrobinę naciągane. Poczynając od tego, że Johnston sie zagapił a niby taki z niego ranger aż własnie do tych zbiegającyh z góry ludzi Jonaha.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 3 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

aryss

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 3 maja 2007, o 19:39


aja napisał(a):Wszyscy, którzy bronią miasta to zwykli obywatele (oprócz Hawkinsa i Jake'a :P). I to własnie tych zwykłych obywateli szkolił do walki Jake, to oni m.in. bronili miasta przed oddziałem Ravenwood więc nie tylko Stanley był zaprawiony. Bo może to nie jest tak dokładnie pokazane którzy mieszkańcy bronia miasta, ale zakładam, że to nie tylko Hawkins, Jake i Stanley ;) Na moją ocene wpłynęło pewnie tez to, że go nie lubie i mam nadzieje, że zginie :D

Ale wiekszosc nie miała stycznosci z bronią itd.
Stanley miał farme. Tak wiec posiadał bron bo ona była konieczna. O ile dobrze pamietam on mi sie zawsze kojarzy jak przybywa z dwururką. W 2 odcinku przeciez pistolet był w uzyciu jaki znajdował sie w jego domu. A osoba bedąca w centrum wydarzen z czasem zdobedzie obeznanie w wojskowosci ;)

aja napisał(a):Warunki zmusiły go do przystosowania sie :] I nie wiem jak mozna było lubic Dale'a z początku; tego wymemłanego mięczaka :P

Bo był prawdziwy ?
Nie biła od niego az tak wielka sztucznosc jak od niektórych osob :)
Chłopak wychowywany bez ojca. matka wciaz nowych kochanków miała i wyjezdzała z nimi. Jakos tak sobie wyobrazam taką osobe i nie pojawia sie ona zbyt czesto w filmach/serialach.
A lalusiowata Skyler ma tysiace odpowiedników ;)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 maja 2007, o 20:07


aryss napisał(a):Ale wiekszosc nie miała stycznosci z bronią itd.

A kiedy bronili sie przed Ravenwoodami? Co najmniej kilkunastu facetów stało wtedy przy drodze z bronią. A poza tym Ci zwykli obywatele to farmerzy, tak jak Stanley, więc jak najbardziej prawdopodobne jest to, że tez mieli takie dwururki w chatce :P
aryss napisał(a):Bo był prawdziwy ?

Teraz też jest prawdziwy! Nie zmienił sie w sztuczny sposób w stylu 'O, teraz pokaze Skylar jaki ze mnie macho' tylko zmiany wymogła na nim sytuacja, w której się znalazł. Jesli nadal byłby takim mięczakiem, po prostu by nie przetrwał. A Skylar robi sie coraz mniej lalusiowata, chociaz od początku za nią nie przepadałam.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 3 maja 2007, o 20:40


ja tego Dale'a nie lubię, on wogóle bardziej pasuje do New Bern niż do Jericho, jest jak Constantino. Ogólnie odcinek mi się podobał, no i to raczej jest wstęp do następnego odcinka
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 maja 2007, o 23:53


Najlepszy był Hawkins jak wyskoczył ze swoją zbrojownią ;)

Widać, że w tym odcinku wyłożyli trochę kasy na efekty, fajnie eksplodowały samochody, tak hoolywodzko. Ciekawe jak będzie wyglądać ostatnie starcie.

Ciekawe dlaczego nie używają czołgu. Stoi tylko i rdzewieje w stodole.

Alison ma broń?! Tatuś jej pozwolił?! Ciekawe co na to Darcy ;)

Dale walczy o farme, z niego jest prawdziwy bizmesmen ;D
<<

domin

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 4 maja 2007, o 00:11


dobry odcinek, nastepny zapowiada sie rzeznicko:D patrole zostaly wyslane i juz obserwuja wroga hehehe, a jesli chodzi o czolg to mysle ze takiego jokera uzyja w tej rozgrywce, mysle ze to bedzie kluczowa rzecz ktora zakonczy wojne ;) a teraz cos jak z czeskiego filmu, new bern i jericho walcza, nagle wpada ravenwood i jonah i sie dzieje ;)
wedlug mnie jericho bije na łeb heroes, PB, dextera, ten serial ma cos w sobie, im dalej w nim brniemy to nie robi sie zagmatwany, albo nudny tylko coraz ciekawszy i bardziej interesujacy, czego nie mozna powiedziec o PB i dalszych przeciaganych odcinkach heroes w ktorych sie nic nie dzieje(dobrze ze ogladam na kompie i moge przewijac sobie :P)
to tyle i czekamy na bitwe ;)
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 4 maja 2007, o 00:21


Czołg pali koło 300l/100km, a paliwo jest zbyt cenne by je tak marnotrawić, no i nie wiadomo czy mają amunicję do tego.

Taka wojna dwóch wsi :P Troche to śmieszne że ciężarówka z zaopatrzeniem jechała bez obstawy, to jak zostala pokonana obstawa moździerzy także, już nie wpomne o tym arsenale murzynka, taki dar z nieba.
<<

domin

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 4 maja 2007, o 00:33


KaruzeL napisał(a):Czołg pali koło 300l/100km, a paliwo jest zbyt cenne by je tak marnotrawić, no i nie wiadomo czy mają amunicję do tego.

Taka wojna dwóch wsi :P Troche to śmieszne że ciężarówka z zaopatrzeniem jechała bez obstawy, to jak zostala pokonana obstawa moździerzy także, już nie wpomne o tym arsenale murzynka, taki dar z nieba.

po kij maja jezdzic tym czolgiem kawal drogi, ustawia go w jakims miejscu i beda czekac heheh i moge sie zalozyc o kazda kase ze bedzie nim kierowal Hawkins ;)
ze ciezarowka jechala bez obstawy to raczej nie dziwne biorac pod uwage ze wykosili patrol z jericho w nocy to normalne ze ich zlekcewazyli, jakbys ogladal uwaznie to bys wiedzial ze cala bron jaka przywiozl ze soba Hawkins, ukryl w garazu w momecie kiedy padal deszcz"radioaktywny", wiec nie wiem co to za "dar":/
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 4 maja 2007, o 00:45


A co ma piernik do wiatraka, ja nie mówię, że broń się wzieła znikąd tylko skąd gnatów dla całej wsi, bez jaj ale Hawkins nawet jakby się zesrał to tyle mu potrzebne nie było. Jak Jezus dokonał rozmnożenia tyle że gnatów.

Co do ciężarówki, to tyle tam złodzieji jeździ i to już powinni widzieć mieszkańcy drugiej wsi, jakby nie patrzeć Ravenwood im dupe przetrzepał, a tu nagle taka nieostrożność z tak cennym materiałem jakim jest ciężarówka. Tak doope im przetrzepali, ale było wtedy 30 uzbrojonych ludzi przeciw nim, a tutaj ciężarówka, którą jest kierowana przez dwie osoby tylko.

Czołgiem czy chcesz czy nie i tak musieliby się poruszać,, nie wiedzą z której strony nastąpi atak to po pierwsze, a po drugie nieruchomy czołg jest łatwym celem. Kierowanie czołgu nie jest dla jednej osoby, a samo nim jeźdzenie do najtrudniejszych rzeczy nienależny, a tym bardziej że na słupy nie trzeba zwracać uwagi :)
Ostatnio edytowano 4 maja 2007, o 00:46 przez KaruzeL, łącznie edytowano 1 raz
<<

domin

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 4 maja 2007, o 01:05


KaruzeL napisał(a):Czołgiem czy chcesz czy nie i tak musieliby się poruszać,, nie wiedzą z której strony nastąpi atak to po pierwsze, a po drugie nieruchomy czołg jest łatwym celem. Kierowanie czołgu nie jest dla jednej osoby, a samo nim jeźdzenie do najtrudniejszych rzeczy nienależny, a tym bardziej że na słupy nie trzeba zwracać uwagi :)

w czolgu jest paliwo, tylko nie duzo, wyniaka to z rozmowy przebierancow z greyem, tak nieruchomy abrams jest łatwym celem jesli ktos posiada kierowane pociski rakietowe a nie granaty do mozdzierzy, to jest abrams jak juz wspomnialem, 3 czogl pod kazdym wzgledem na swiecie, jest kierowany zwykle przez jedna osobe, a model kierowania zblizony jest do modelu samochodowego, wiec ktos z wyszkoleniem Hawkinsa raczej sobie poradzi
Ostatnio edytowano 4 maja 2007, o 01:07 przez domin, łącznie edytowano 1 raz
<<

motoko

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 6

Lokalizacja: Scotland

Postdodano 4 maja 2007, o 02:54


Troszkę szkoda Hawkinsa - wyglądał na nieco zagubionego po pierwszym ataku moździerzowym. No i scena z Darcy! Z całej rodzinki tylko Allison trzyma poziom. Pewnie będzie z Bobem walczyła ramię w ramię. Cieszy powrót Jonaha, nie ma jak to prawdziwy sk...n! W następnym odcinku przewiduję pojawienie się jedynej rzeczy która może na powrót zjednoczyć Jericho i New Bern: nowe, większe zagrożenie dla obu miasteczek. Zjednoczenie sił gwarantowane!

p.s.
kiedy i dlaczego Johnston będzie następnym burmistrzem :)
Ostatnio edytowano 4 maja 2007, o 02:55 przez motoko, łącznie edytowano 1 raz
<<

domin

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 4 maja 2007, o 10:48


wracajac do tego co pisaliscie wczesnije ze wiekszosc to wiesniaki i byli szkoleni tylko do patroli itd. hmmm ale nie wiadomo czy niektorzy z nich nie byli w wojsku, skoro johnston byl to inni tez mogli, wiec nie ma co sie dziwic ze beda potrafili walczyc ;)


wogole to macie - Preview next episode
kto chce nich oglada;)
http://www.youtube.com/watch?v=odKKGwvy59o
http://www.youtube.com/watch?v=uGYvthtqEUI <--- glopio jest miec zawsze racje ;)
Ostatnio edytowano 4 maja 2007, o 10:58 przez domin, łącznie edytowano 2 razy
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 4 maja 2007, o 15:25


Odcinek strasznie wciągający, na samym początku odcinka jak był pokazany Jonach to juz wiedziałem, że bedzie miał jakąś kluczową role no i tak sie stało gdyby nie on to byłoby cienko :P
Gray w tym odcinku mnie denerwował czekam juz od 5 odcinków żeby Gray zrezygnował z funkcji burmistrza miasta, a ten dalej brnie w swoje...
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 4 maja 2007, o 16:18

dokładnie, ale teraz Johnston przejął inicjatywę
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x21 - Coalition of the Willing
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.