Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 42

1x19 - Unfinished Business » Seriale sci-fi / fantasy » Arrow • seriale forumtv.pl

Opiekunowie: Czesiek_PL, salmaatache

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 kwi 2013, o 00:50

1x19 - Unfinished Business

Spoiler:


-------------------

- ale huśtawkę serwuje nam Arrow. Znowu po fatalnym odcinku nastał dobry. Żaden wątek nie irytował, a główną sprawę i to co dzieje się na wyspie oglądało się z zainteresowaniem. Z minusów wymienię tylko kłótnie Tommyego z Ollim. Jakoś nie dało się odczuć, że Oliver stracił w tym odcinku zaufanie do Merlyna. Brakowało jednej sceny w której by go podejrzewał
- powrót Hrabiego wypadł dobrze. Gdy już myślałem, że kreują go na Jokera Starling City okazało się, że to nie on pociąga za sznurki. Jest szalony, ale nie zdolny do czegoś złego. Został wykorzystany, potraktowano go jak narzędzie do osiągnięcia celu, a złym okazał się doktorek. Szkoda tylko, że nie pokazano bardziej klimatycznie zakładu dla obłąkanych. Przecież w takich miejscówkach leży ogromny potencjał!
- rodzina drama u Lenców nie irytował. Ogromny plus, tatuś zachowywał się w miarę normalnie, Lauriel nie marudziła, a Tommy poprosił ojca o pomoc. Oby więcej tak się racjonalnie zachowywali
- gdzieś tam w tle ruszył wątek Deadshota. Delikatna kłótnia Diggla z Arrowem jest nawet nie warta wspomnienia bo ja się jaram czymś zupełnie innym - ARGUS! Diggle ma znajomą, która tam działa i jeśli chociaż w części będzie tak jak w komiksach zapowiada się świetny wątek. Na razie nie wiemy o żadnych ludziach z mocami, ale nieznaczy to że ich nie ma. Chyba, że Advanced Research Group Uniting Super-Humans inaczej się nazywa w serialu, ale zajmuje się np. psychopatami i bojownikami. Nie zdziwiłbym się gdyby przez kilka odcinków Oliver by z nimi współpracował
- na wyspie też się działo. Shado jest świetna. Może i aktorka niedomaga, ale kupuje jej historię. Uczy Olliego władać łukiem, a do tego sama świetnie walczy. Chciałbym więcej jej starć z Deathstrokem. I jak najszybciej chcę zobaczyć tą dwójkę w Starling City. Może w cliffhangerze?
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 18 lip 2013, o 17:23

Odp: 1x19 - Unfinished Business


Najlepsza z całego tego serialu jest wyspa. Przyjście Shado na ogrooooomny plus. Już było kilka osób, które próbowały nauczyć czegoś Olivera, ale wychodzi na to, że to ona wreszcie odniosła drobny sukces w tej dziedzinie.
Ogólnie niezły wątek przewodni odcinka. Spodziewałem się, że tym razem Hrabia zostanie zwyczajnie wyeliminowany. Tymczasem spotkałem się ze sporym zaskoczeniem. Oczywiście na plus.
Tommyego mam bardzo głęboko w poważaniu, bo jest nudny, ale sądząc po jego wyrazie twarzy na końcu odcinka, to zapewne przejmie pałeczkę od ojca i założy kaptur.

 


  • Podobne tematy do 1x19 - Unfinished Business
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.