Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x19 - No Campus for Old Rules » Zakończone Seriale » Greek • seriale forumtv.pl

2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 21 maja 2008, o 17:43

1x19 - No Campus for Old Rules

Casey ends up in trouble when she bends the sorority house rules for Ashleigh. Cappie and Evan work together to help save their houses and lift the house restrictions, once and for all.

Data emisji: 19 maja 2008


***

Jak Cappie i Evan się pogodzą to będzie koniec :P

Spitter i Tina - wiadomo było, że się spikną dwa odcinki temu, ale jakoś i tak jej nie lubię. Choć to chyba wynika z faktu, że nie lubie Spittera więc i jego nie dziewczyny nie lubię ;)
A Rebecca to i tak bitch :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 24 maja 2008, o 13:02

Re: 1x19 - No Campus for Old Rules


Choć to chyba wynika z faktu, że nie lubie Spittera więc i jego nie dziewczyny nie lubię ;)

Ostatnio mnie też Rusty nudzi, nie mogę powiedzieć, że go nie lubię, ale zdecydowanie wolę inne wątki. A ta jego nowa dziewczyna mnie na razie nie przekonuje do siebie.

A Rebecca to i tak bitch :P

A najgorsze w tym wszystkim, że Cappiemu naprawdę na niej zależy (a przynajmniej na to wygląda), ale do niej dalej nie mogę się przekonać, ciągle mam wrażenie, że ona kręci z Cappiem tylko dlatego, że wydaje jej się, że tym wkurzy Casey.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 maja 2008, o 18:38


Ja takiego odczucia nie mam. Wydaje mi sie, że coś tam głębszego do niego czuje, ale daleko temu do tego, co czuje go niej Cappie. choć tak generalnie, to ona nalezy do kategorii osób niezdolnych do głębszych uczuć :P
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 24 maja 2008, o 23:15

Re: 1x19 - No Campus for Old Rules


Być może, że "coś tam" czuje, ale sposób, w jaki często wypomina Casey ex-chłopaka jest zastanawiający, a przynajmniej nie przemawia na jej korzyć ;)
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 25 maja 2008, o 00:31


No to fakt. Trzeba być Rebeccą żeby wykorzystywać nawet swojego chłopaka do odgrywania się na Casey ;) I nie ukrywajmy - mało co przemawia na jej korzyść :P Mam nadzieję, że w końcu znajdą jej faceta, który ją utemperuje :P
<<

Corranh

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 61

Lokalizacja: Zabrze

Postdodano 29 maja 2008, o 22:01


Hmmm aż się boje odezwać, ale uroda zdecydowanie przemawia na jej korzyść ;)

A zupełnie poważnie to ona jest trochę zła i przez to właśnie ciekawa. Cesey jest taka miła że aż denerwująca. I szczerze mówiąc póki co Rebecca jest o wiele bardziej fer w stosunku do Cappiego niż ona.
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 5 cze 2008, o 07:59

Re: 1x19 - No Campus for Old Rules


Nie not Spitter mnie strasznie drażni...patrzeć się na niego nie mogę i ten wątek z tą Tiną jest nudny, jak oni się pojawiali na ekranie to szłam do kuchni po picie. :D Chociaż wątek z tym, że Rebecca się na niego wydarła Just have sex already był śmieszny. Ale tylko wtedy ją w miarę lubiłam.

Rebecca to jest bitch i jeszcze się skumała z tymi trzema inteligentnymi.

Casey - po co ona je przepraszała to nie mam pojęcia, w ogóle powinna być bardziej stanowcza. I ta rada Frannie - wow sama bym na to nie wpadła cóż za rada...

NO i wracając do Frannie - jak ona knuje, ugh. I jeszcze to jak jawnie sie podwala do Evana?

Evan/Cappie - coś czuje, że jakoś się pogodzą, szkoda, bo będzie mniej ciekawie.

Beaver nadal jest świetny, a to jego Donna Martin graduate, myślałam że spadnę z krzesła. :hah:

No i Cappie jako Switzerland...że on nie widzi, że Rebecca chcę się tylko odegrać na Casey? Ok widać było na pewno, że coś do niego czuje, ale jej narzekanie na Casey jest chyba ewidentne. Szkoda że Cap nie widzi tego, jak na każdym kroku musi dogryźć jej, że jest z nim...
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 22 cze 2008, o 19:36

Re: 1x19 - No Campus for Old Rules


like and sb not like at the same time - ja wiem, że jak są pokłóceni to jest ciekawiej ale jakby się pogodzili, to byłoby coś... fajnie by było bo lubię ich obu bardzo :D

Mówiłam, że Casey mnie wkurza? nie? to powiem: wkurza mnie. A biczową Rebeccę nawet lubię, szczególnie, że z tym nie lubieniem Casey w tym odcinku miała racje.
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 23 cze 2008, o 23:54

Re: 1x19 - No Campus for Old Rules


Ja też bym chciała, aby się pogodzili, może nie tak jak Serena i Blair, bo to tam zbt szybko było itd. ale coś pomiędzy, tak aby to jakoś odbudowali, byłaby jakaś zmiana w serialu :P

 


  • Podobne tematy do 1x19 - No Campus for Old Rules
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.