Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x18 - Under Control » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 12 kwi 2010, o 12:25

1x18 - Under Control

Spoiler:


PROMO
data: 15 kwiecień 2010
Obrazek
<<

Asiulaaa019

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 17 kwi 2010, o 12:01

Odp: 1x18 - Under Control


omg!
nowy Stefan jest straszny, mam nadzieję że szybko to mu minie... i jeszcze ostatnia scena jak wypija tą krew ze szklanki wrr
przyznam że odcinek mi się podobał w końcu jakaś akcja! i te domysły co dalej... na to czekałam
hmm ten wujek wydaje mi się strasznie dziwny, pewne jest to że dużo wie o mistic folls, katherine, isobel
będzie ciekawie :D
dobrze że elena z damonem mają lepsze stosunki,
szkoda mi jest matta straszna su.. z tej jego matki, ciągle mu robi wstyd biedak
a jeremi ?? hm w sumie dobrze że przeczytał eleny pamiętnik, ale wolałam jak nie wiedział za dużo i był bardziej zbuntowany jak w początkowych odc
czekam do kolejnego pt na następny odcinek ;)
Supernatural, The vampire diaries
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 17 kwi 2010, o 16:35

Odp: 1x18 - Under Control


hmm Stefano pokazuje swoje drugie oblicze :D może to prawdziwe? Ciekawe jak długo będzie się z tym zmagał i czy wróci do picia krwi wiewiórek czy do krwi ludzkiej. Damon na pytanie jak długo ostatnio Stefan się odzwyczajał od ludzkiej krwi nie odpowiedział nic konkretnego, więc pewnie to było dłużej niż kilka dni.
Matka Matta mam nadzieję, że tym razem zniknie na dobre, dopiero co się dowiedziała, że jej córka nie żyje i już się bierze za jej byłego :O
Elena jaka odważna, wkurza mnie z tym czasem, przekonuje Stefana, że nic jej nie zrobi a skąd o tym wie? Krew zrobiła z niego zupełnie inną osobę.
Damon z miśkiem i z tym biustonoszem był dobry :D
Tyler chyba zaczyna przemianę , inaczej by tak Matta nie poturbował, że aż Kelly z rozciętym czołem wylądowała.
Jeremy szperacz jeden, przeczytał pamiętnik, więc pewnie już wie wszystko o wampirach w MF.
Wujek, wiadomo było, że tak łatwo się go nie pozbędą. Wychodzi na to, że to największy gracz ze wszystkich, najwięcej wie.
Brak Caroline i Bonnie.. normalka.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 17 kwi 2010, o 19:20

Odp: 1x18 - Under Control


Damon oczywiście rokcs! To jak na balkonie zabawił się z wujaszkiem Johnem, odchodzi i nagle speed i skręcony kark - to była scena odcinka chyba xD
No tak wujaszek John. Widać nikt go nie lubi tam, nawet Pani szeryf. Nawet Jenna wylądowała kiedyś w jego łóżku xD Wie bardzo dużo o Isabel, Katherine. Napewno zabawi w serialu do końca, a Damon mu nie odpuści. Po tym jak wymienił imie Katherine to ma Damona na "karku"
Stefan i jego mroczna strona... Hmm. Nie wiem do niego ten styl nie pasuje picie, taniec itp. Nie ma tych ruchów co Damon (jak z Viki ). Starał się trzymać dzisiaj, alkohol trochę stłumił rządzę, ale jak widać w końcówce jednak silna wola przegrała...

Tayler - ciekawe to było. Czyżby miał w sobie coś, jakąś cząstkę czegoś? Bez jaj flirtował i całował się z matką swojego najlepszego kumpla, potem go powalił i okładał na podłodze, przecież Matt również sportowiec i żeby rady mu nie dał???

Jeremy - na pierwszy odcinek, scena czytania pamiętnika Eleny i wyszczególnione części było fajne, ciekawe. Damon poukładał mu w głowie trochę, kilka dobrych odcinków był miły, teraz już tak nie będzie. Elena się będzie tłumaczyć i napewno będzie ciekawie. Damon zdobędzie kolejnego wroga jak Elena powie Jerememu o Vicki
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 18 kwi 2010, o 14:07

Odp: 1x18 - Under Control


Ale mnie wymęczył ten odcinek w porównaniu do dwóch poprzednich. Jakoś wolałem Stefana jak był normalny, rola bad guya mu nie pasuje i niech lepiej zostawi o Damonowi.

Jonathan to ciekawe postać - wie o wszystkim co działo się w MF i jeszcze więcej. Ciekawe co go wiąże z Katherine i dlaczego zależało mu na przemianie Isobel przez Damona. Scena jak ląduje z tarasu z skręconym karkiem fajna :D

Jeremy przeczytał pamiętnik Eleny. Dobrze, ciekawe o teraz.

Lockwoodowie - patologiczne rodzinka :D Ciekawe co za sekrety jeszcze chowają.

Brak Bonnie, Caroline, Peral i Anna na minus...
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 19 kwi 2010, o 18:06

Odp: 1x18 - Under Control


Mi też brakowało tutaj wątku Anny i Pearl :( o Boonie już nie wspomnę... Ciekawy jestem kiedy dadzą jej szansę wrócić i w jakich okolicznościach.

Steff? WTF? :D Nie pasuje mu rola złego wampira... :P Ciekawy jestem tylko czy kogoś zabije :D bo jak narazie do tego zmierza, żeby upolował sobie jakąś zwierzynę :P

Co do Kelly, to chyba za niedługo się z nią pożegnamy :( a szkoda by było bo lubię Melindę Clark.
trust him... he's a doctor!
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 12 gru 2010, o 22:02

Odp: 1x18 - Under Control


Pojawiła nam się nowa ciekawa postać - John. Dużo wie, może brdzo namieszać... Stefan coraz gorzej się czuje. Trochę dziwnie ogląda się jego w takiej roli. ;)

Damon robi się z odcinka na odcinek bardziej "ludzki". Przynajmniej tak mi się wydaje. :D Uwielbian tą postać. Próbował zabić Johna i mu nie wyszło, koleś ma taki sam pierścień, co Alaric.

Jeremy dowiedział się wszystkiego no i kontakt z siostrą się pogorszy. W życiu tego chłopaka się naprawdę dużo dzieje ostatnio.

Ale Tyler stłukł Matta. Matt miał powódł żeby uderzyć go w pysk i dobrze zrobił. Szkoda tylko że ostro oberwał. Żal mi chłopaka, bo takiej matki to pozazdrościć nie można...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 1x18 - Under Control
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.