Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x18 - Mr. Purr-fect » Zakończone Seriale » Greek • seriale forumtv.pl

2007

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 21 maja 2008, o 17:42

1x18 - Mr. Purr-fect

ZBZ organizes various events, including a Mr. Purr-fect pageant. Casey develops a crush on a guy name Shane and makes sure he knows about it. There is tension between Evan and Frannie since they made a drunken mistake.Evan is still trying to win back Casey's affection, however, she wants to remain just friends. Evan's jealously gets the best of him, after learning about Caseys feelings for Shane, and he bribes Shane not to date Casey. Later, Ashleigh matches up Calvin with a guy named Michael. Also, Rusty is forced to be Rebecca's assistant during the ZBZ's annual ZBZ Fest.

Data emisji: 12 maja 2008

***

Fajnie, że ostatnio Beavera jest coraz więcej ;) Jego teksty są boskie!
- I cant' move my arms. I can't lift bear.

Beaver: Rusty is upset because of...science.
Cappie: Science?
Beaver: Yeah, he just found out that the guy who discovered gravity is dead.
Cappie: (sighs) Beav, Isaac Newton has been dead for about 300 years.
Beaver: Oh, I guess Rusty isn't as smart as we thought he was.
:hihi: :hihi: :hihi:

Shane, mimo że jest całkiem cute, okazał się palantem, no ale można się było tego spodziewać. Evan też jest palantem, który nie szanując decyzji Casey przekupuje faceta, z którym ona chce się umówić. Żenada.

Rebecca też jest żałosna. Zachowywała się jak wredna rozpuszczona jedynaczka, którą jest :] Mam nadzieje, że Cappie się jej szybko pozbędzie ;)
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 4 cze 2008, o 17:52

Re: 1x18 - Mr. Purr-fect


Tak Beaver jest świetny. ;D

Rebecca - bardzo rozpuszczona, ale jej starcia z Rustym miło się oglądało, szczególnie jak jej pojechał tekstem o stealing my sister's boyfriends. :P Ale jakoś narazie nie widzę, żeby Cappie rzucił R, tyle razy go zawiodła, a on nadal twardo.

Guy code się okazał jedną wielką lipą. :P

Evan - co za debil...i wiadomo że to się potem wyda.

Shane - od początku mi się wydawał beznadziejny, taki bleh...i w ogóle Casey sie trochę dziecinnie zachowywała, no ale cóż.

Calvin - ten wątek trochę dziwny, może dlatego, że tego jego znajomego gra koleś który grał chłopaka Veronici w Veronica Mars. :cool:

Ashleigh - wiem, że ona ma taka być, ale czasami jest już trochę za głupia z tymi swoimi tekstami...

Frannie - oj knuje, coś knuje, czuję to. Frannie jest wg mnie sztuczna i jeszcze coś zrobi. I w ogóle ona się podwala do Evana, czy mi się zdaje??
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 5 cze 2008, o 07:45

Re: 1x18 - Mr. Purr-fect


Paulina napisał(a):I w ogóle ona się podwala do Evana, czy mi się zdaje??

Podwala się, że aż się kurzy ;)
Paulina napisał(a):Ashleigh - wiem, że ona ma taka być, ale czasami jest już trochę za głupia z tymi swoimi tekstami...

Mnie też czasami to irytuje, ale mimo wszystko bardzo ją lubię.
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 22 cze 2008, o 18:19

Re: 1x18 - Mr. Purr-fect


Oh Beaver, obecnie tylko dla niego i dla Cappiego warto oglądać ten serial :) a Rebecca jest fajna TYLKO z Cappiem, więc nie mam właściwie nic przeciwko nim, tym bardziej, że ostatnio mało przepadam za Casey.

A Shane - nie lubiłam go w OTH, nie polubiłam tutaj, wiedziałam, że coś z nim nie tak. On po porostu nie mógł być dobry.

Paulina napisał(a):Calvin - ten wątek trochę dziwny, może dlatego, że tego jego znajomego gra koleś który grał chłopaka Veronici w Veronica Mars. :cool:


Grał też w Ugly Betty i O.C, on jest wszędzie po prostu :P
Want your bad romance.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 22 cze 2008, o 19:35

Re: 1x18 - Mr. Purr-fect


Kogo on grał w OC?! :shock:
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 22 cze 2008, o 20:13

Re: 1x18 - Mr. Purr-fect


W 4 serii był jeden odcinek z nim, grał młodego Sandy'iego :D
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 23 cze 2008, o 23:50

Re: 1x18 - Mr. Purr-fect


bluevein napisał(a):A Shane - nie lubiłam go w OTH, nie polubiłam tutaj, wiedziałam, że coś z nim nie tak.

Damn, wiedziałam, ze skądś znam tego kolesia, ale za nic go nie skojarzyłam z Felixem :P

A w Ugly Betty? Jako kto?
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 24 cze 2008, o 00:55

Re: 1x18 - Mr. Purr-fect


Jako asystent Alexis :D :P

chyba to co mówią o mnie znajomi, że mam pamięć do twarzy to jednak prawda :D :)
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 24 cze 2008, o 14:33

Re: 1x18 - Mr. Purr-fect


A z moją pamięcią chyba naprawdę nie jest juz dobrze :P Przecież to nie jest tak, ze się tam pojawił na jeden odcinek, ale kilka razy...

 


  • Podobne tematy do 1x18 - Mr. Purr-fect
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.