Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x18 - A.K.A. » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 6 kwi 2007, o 17:12

1x18 - A.K.A.

Jake i Jimmy włamują się do domu Hawkinsa, po tym jak usłyszeli w radiu, że zamachowcy posługiwali się właszywymi odznakami FBI, a Jimmy wyznał Jake'owi, że taką właśnie oznakę widział u Hawkinsa. Po przeszukaniu domu i odnalezieniu wielu dokumentów z różnymi nazzwiskami, Jake czeka na powrót Roberta do domu i trzymając na muszce, przykuwa kajdankami do krzesła. Nie mając praktycznie rzez biorąca wyjścia, Hawkins zaczyna opowiadać Jake'owi w jaki sposób zamieszany jest w zamachy. Rzeczą, która ostatecznie przekonuje Jake'a co do prawdziwości historii jest bomba, zakopana w altance w ogórdku, którą Hawkins mu pokazuje.
W międzyczasie, Mimi ma nadal problemy z przystosowaniem do wiejskiego trybu życia, kiedy za nic nie może zdobyć się na zabicie kury. Dodatkowym problemem jest chłopak Bonnie - Sean, który zostaje u niej na noc.

Morse code: “WHO RAN RED BELL”
Data emisji: 11 kwietnia 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

misiu

Nowy użytkownik

Posty: 7

Postdodano 14 kwi 2007, o 20:44


Te napisy są zajebiste nie ma co..."Siema Jake.Siema JImmy0""Wypi...alaj z mojego domu ;D "
Ale odcinek zajebisty jak dla mnie...
Ciekawe jak Jake będzie teraz pomagał Hawkinsowi..
No i ten łysy gość z laską....
Jednym słowem robi sie ciekawie...
<<

Swistak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 49

Postdodano 15 kwi 2007, o 10:31


Odcinek rzeczywiście bardzo ciekawy, teraz jeszcze bardziej czekam na następny :D . Zdziwiło mnie to ,że Hawkins powiedział Jakeowi całą prawdę. Przecież sam mówił ,że był szkolony na takie sytuacje. Trochę dziwne ,że mieszkańcy jeszcze z głodu nie poumierali. Nie wyglądali nawet na specjalnie wychudzonych. Skąd oni biorą te jedzenie? Co do napisów: Nie były pierwszej klasy ,ale dało się oglądać . Daje plusa autorom za to ,że zechcieli je zrobić, bo inni tłumacze jakoś nie za bardzo garnęli się do roboty.
<<

pietras01

Użytkownik

Posty: 37

Postdodano 15 kwi 2007, o 23:00


w końcu baaardzo dobry odcinek. Dużo wyjaśnili, ale na każde wyjaśnienie przypada pare nowych pytań w mojej głowie:D Na końcu motyw jak hawkins zauważył że jego hmm... szef?? jest w to zamieszany mi się spodobał. Wydaje się że hawkins będzie troche zmieszany. Czyżby wydawało mu się że robił dobrze, a tak w rzeczywistości tylko załątwił bomby dla tego łysego? ;] Ale odcinek baaardzo dobry...
<<

Asiantii

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 16 kwi 2007, o 16:25


noo bravo wkońcu cos sie rozkręca :D
ano myślałam żę Hawkins jest zły, hmm w sumie myślałam że ściemnia Jake'owi
no ale chyba to jednak prawda O CSI,

i kim do diabła jest ten łysol? ;p
love love Kellerman <3
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 kwi 2007, o 23:02


Coraz lepiej! Prison BReak się skończył, ale za to Jericho jest coraz lepsze. Jak ktoś wyżej powiedział: coraz więcej odpowiedzi, ale rodzą się nowe pytania. Ciekawe w jakim kierunku posunie się współpraca Jacka w Hawkinsem.

Jedynym słabym punktem odcinka była Allison, ale na szczęście nie było jej dużo. Ciekawe czy szykuje się wielki come back Johnstona na bormistrza bo widać, że sobie nie dają rady bez niego.
<<

glenio

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Lublin

Postdodano 17 kwi 2007, o 22:20


Jak juz wszyscy mogli sie przekonac Jericho odzyskuje dawny klimat i dzieki Bogu bo juz sie nudno troche robilo
<<

timon

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 223

Lokalizacja: LBN

Postdodano 18 kwi 2007, o 08:38


No wątek z Hawinknsme i Jackiem mam nadzieję, bedzie ciekawy a Johnstona trcohe nie rozumiem jego zachowania, jak siedział na tej budce :|
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 22 kwi 2007, o 22:01


Jericho znowu w formie. Fajny odcinek.
Wątek Jack i bomba jest bomba :P
Obrazek
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 14 maja 2007, o 02:48


Jake i Hawkins się dogadali to teraz mieli łatwiej. Rozbawił mnie ten motyw z informatorem FBI ... taki standard filmowy można powiedzieć. :D
<<

nova.nike

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 82

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 18 maja 2007, o 10:10


"Rozmowa" Mimi z kurą - super :D

Co do Hawkinsa to najpierw myślałam że znów sobie coś wymyślił, kolejna historyjka. Ale kiedy na koniec podpisał łysego jako agenta wydziału spraw wewn (o ile dobrze przetłumaczyłam ;) ) to stwierdziłam że może chce w przyszłości wykorzystać Jake'a do swoich planów. W końcu może być nie wiadomo jak super agentem ale z "całą armią" sam działać nie może.
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 18 maja 2007, o 20:35


nova.nike napisał(a):genta wydziału spraw wewn
... odn był z D.H.S. a dokładniej z Nuclear Detection Office. D.H.S. to jest departament bezpieczeństwa narodowego to agencja bezpieczeństwa wewnętrznego Stanów Zjednoczonych utworzona po zamachach terrorystycznych z 11 września 2001. Koordynuję działania CIA, NSA, FBI w walce z terroryzmem i przyłączono do niego prawie wszystkie agencje w tym DIA, urzad celny czy imigracyjny, SS i służbe graniczną.
Więc to takie super ministerstwo :P
<<

mateusz698

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 139

Postdodano 28 cze 2007, o 23:29


Kurczę a ja wiedziałem, jak pokazali te wspomnienia Hawkinsa, to od razu mi się jarzyło, że skądś znam tego łysola. I jeszcze ta laska... ale dopiero koniec odcinka mi to rozjaśnił. Dał popalić ten odcinek nie ma co!!!
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 20 mar 2008, o 01:23

Re: 1x18 - A.K.A.


Fajny odcinek. Ale coś za dużo było Jeka i tego drugiego. ;p Fajnie że coś się wyjaśnia w końcu. Czyli tak na prawdę to amerykanie za pomocą jakichś religijnych muzułmanów to zrobili?;p
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 1x18 - A.K.A.
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.