Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x17 - One Man's Terrorist » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 29 mar 2007, o 08:39

1x17 - One Man's Terrorist

Gray musi zmierzyć się z problemem braku pożywienia dla mieszkańców. Po dogłębnej analizie stwierdza on, że przy zapasach jedzenia jakie posiadają, nie uda im się przetrwać zimy. Jedynym rozwiązaniem jest wg niego opuszczenie miasta przez uchodźców, którzy przybyli do Jericho z Rogerem.
Sytuacja z każdą chwilą staje się coraz bardziej napięta kiedy Roger pełniący rolę przywódcy uchodźców, stanowczo sprzeciwia się decyzji burmistrza. Kiedy Gray pozostaje nieugięty, uchodźcy barykaduja się w kościele, na co ten postanawia użyć gazy łzawiącego, aby zmusić ich do opuszczenia pomieszczenia. Dramatyczne wydarzenia doprowadzają do śmierci jednego z uchodźców, na co rozwścieczony Roger postanawia siłą zmusić burmistrza do pozostawienia uchodźców w Jericho. Po krótkiej szarpanienie w biurze burmistrza Roger strzela do Gray'a lecz mimo tego, nadal nie wypuszcza go z budynku stawiając żądania odnośnie uchodźców.
W międzyczasie, Gail błaga mieszkańców, aby pozwolili uchodźcom pozostać w Jericho dzieląc się z nimi jedzeniem i goszcząc na jakiś czas w swoich domach lub pozwalając im zamieszkać w domach ludzi, którzy przed wybuchami bomb wyjechali z Jericho. Ku zaskoczeniu wszystkich, mieszkańcy dają się namówić na ten pomysł.
Jedyną osobą, która musi opuścić miasto jest Roger, który biorąc Gray'a za zakładnika i strzelając do niego, zapewnił sobie zakaz powrotu do Jericho.
W międzyczasie, Hawkins otrzymuje wiadomość od tajemniczego kontaktu Sarah'y, który nadal wierzy, że porozumiewa się właśnie z nią. Umawia się z nim w opuszczonym magazynie, lecz wcale nie zamierza stanąć z nim twarzą w twarz; umocowywuje tylko nadajnik do jego samochodu, dzięki czemu po powrocie do domu, jest w stanie śledzić go za pomocą satelity.
Dale i Skylar kontynuują proceder ściągania za wszelką cenę długoów od mieszkańców Jericho, które zaciągnęli jeszcze u Gracie.
Po tym, jak dwójka małych dzieci znalazła czołg o Stanley'a w stodole, Gray jest zmuszony przyznać mieszkańcom Jericho, że żadna pomoc ze stronu rządu nie nadejdzie.
Jake przynosi radio do bary Mary Bailey, dzięki czemu wszyscy mieszkańcy będą mogli nasłuchiwać nowych informacji. Jedna z nich ostrzega ludzi przez osobami posługującymi się fałszywymi odznakami FBI. Jimmy'emu przychodzi nagle do głowy, kto może być jedną z tych osób...

Morse code: “ROB EXPOSED”
Data emisji: 5 kwietnia 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 6 kwi 2007, o 16:21


mi się osobiście odcinek podobał
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 6 kwi 2007, o 17:09


OMG, jak mnie Roger wkurza. Co on sobie myśli, że postrzelenie Gray'a wszystko załatwi; jedzenie sie cudownie rozmnoży? Ok, ja rozumiem, ze spędził z tymi ludzmi najcięższe chwile swojego życia, ale czy on nie mógł zrozumieć, że oni przeżyją a setka mieszkańców umrze? I to prowadzi do kolejnego absurdu, ale czyli cudownego rozmnożenia jedzenia dzięki Gail, która podzieli sie swoimi zapasami. Oh jej, jakie to wzruszające ale od kiedy oni mają tylko jedzenie, żeby sie nim dzielić. Jeszcze przed chwilą ledwo im starczało :/
No i ta łzawa scena, jak Roger odchodzi Oh, pójde z Tobą. Nie, musisz zostać :what:
I jeszcze dziwi mnie dlaczego Gray przez cały ten czas nie powiedział nikomu, że Hawkins jest niby agentem FBI...
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Gorm

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 6 kwi 2007, o 17:26

Ostatnio edytowano 6 kwi 2007, o 17:34 przez Gorm, łącznie edytowano 1 raz
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 kwi 2007, o 22:42


Mam mieszane uczucia :)

Z jednej strony odcinek mógł być naprawdę świetny(konfrontacja Hawkinsa), ale zawiodło jak zwykle wykonanie. Ciekawe co tam u Stanleya, przekonamy się jak Roger do nich dojdzie, pewnie będą w ciężkiej sytuacji, ten im pomoże i pozwolą mu zostać w mieście. Hawkins ma przerypane ;)

aja napisał(a):I jeszcze dziwi mnie dlaczego Gray przez cały ten czas nie powiedział nikomu, że Hawkins jest niby agentem FBI...


A po co miał mówić o tym?
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Czesiek_PL, łącznie edytowano 1 raz
<<

glenio

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Lublin

Postdodano 9 kwi 2007, o 16:26

Nuda Nuda Nuda


Odcinek nudny jak flaki z olejem. Ten fajny serial robi sie naprawde denny. Mam tylko nadzieje ze to sie zmieni.
<<

Asiantii

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 9 kwi 2007, o 23:11


odcinek hmm ujdze, były lepsze i mam nadzieje że będą jeszcze lepsze.

Śmieszne wyeliminowanie Rogera z filmu, tylko po to by Jake i blondi mogli znowu kręcić. . .

hmm oby 1x18 był lepszy, i co sie dzieje z Heather i w tym New Bern?
love love Kellerman <3
<<

Wanda

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 23

Lokalizacja: Poznań

Postdodano 10 kwi 2007, o 18:26


Gorm napisał(a):Fajna muzyka na koniec :)



No uwielbiam tą piosenkę :)



Odcinek mnie się podobał, w ogóle z odcinka na odcinek coraz ciekawiej jest...
Obrazek
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 10 kwi 2007, o 23:45


Nie lubię Rogera, ale błagam niech on wróci, bo znów będzie wątek Jake/Emily.. :/
<<

KaruzeL

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 524

Postdodano 13 kwi 2007, o 23:23


Wszyscy mogliby zostać i potem z braku jedzenia polować na siebie i zjadać :D

To by może ciekawie było, po trąci nudą ostatnio, tzn tak od 10 odcinków :P
<<

Surwiwin

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 21 kwi 2007, o 01:01


Zachowanie Rogera było żałosne :? Przecież po takim wyskoku nie mógł liczyć na poparcie kogokolwiek z mieszkańców, a co dopiero władz. Nie dziwię się, że go wywalili, a nawet cieszę się - nie wzbudza mojej sympatii. Papa Roger :papa:
W sumie w odcinku dużo się działo, ale ogólnie do najlepszych nie należy :|
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 14 maja 2007, o 02:44


aja napisał(a):I to prowadzi do kolejnego absurdu, ale czyli cudownego rozmnożenia jedzenia dzięki Gail, która podzieli sie swoimi zapasami. Oh jej, jakie to wzruszające ale od kiedy oni mają tylko jedzenie, żeby sie nim dzielić. Jeszcze przed chwilą ledwo im starczało :/
Oni nie rozmnorzyli jedzenia tylko powiedziali że oddadzą część swoich racji.
<<

zorija

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Ulubiony serial:
CSI NY

Postdodano 6 cze 2007, o 13:49


Odcinek nawet fajny. Pytanie: czy Gray postąpił słusznie? Chyba tak, przecież odpowiada za całe miasto. A Roger postąpił głupio, co on sobie wyobrażał?! Gail za to rozwiązała problem, zamieniając głodowe racje w jeszcze bardziej głodowe racje :D W następnym odcinku mieszkańcy będą pewnie cały czas w łóżku lżeć, aby oszczędzać energię. :D

[ Dodano: 2007-06-13, 09:52 ]
Gorm napisał(a):Fajna muzyka na koniec :)

http://www.youtube.com/watch?v=4N3N1MlvVc4

Mam ten utwór w formacie MP3. Jak ktoś go chce to niech pisze na mój mail zorija.j@gmail.com
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 mar 2008, o 22:39

Re: 1x17 - One Man's Terrorist


No odcinek ujdzie, choć i tak nudny. ;p Głupio zrobili z tym Rogerem, normalnie jakby świra dostał albo co... Nie można zmuszać ludzi żeby karmili innych a sami umierali, no litości...
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 1x17 - One Man's Terrorist
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.