Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

1x17 Let the Right One In » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 10 kwi 2010, o 17:09

1x17 Let the Right One In

Spoiler:


Air 09.04.2010
Odcinek bardzo fajny.
Damon wymiatał w odcinku z tymi wampirami, naprawde oni są słabi, a on mocny, wybił większość sam.
Stefan - szkoda go dość, ale ma Elenę, więc jakoś przetrwa to...
"Nokaut" Damona przez Alarica bez paybacku jak najbardziej zasłużony, zawżywszy co Damon zrobił żonie Alarica i to kłamstewko żeby go zachęci do pomocy...
W opisie odcinka pisało, że Caroline coś zobaczy i zupełnie inaczej spojrzy na miasteczko... gdzie to miał niby być??
<<

A-nka

Przyjaciel forum

Posty: 605

Postdodano 10 kwi 2010, o 19:25

Odp: 1x17 Let the Right One In


Moim zdanie najlepszy odcinek z dotychczasowych :) Dużo się działo.
Biedny Stefan . Ale w końcu nie jest taki słodki i nudny . Zobaczymy co będzie dalej.
Myślę że Jeremy może mieć kłopoty...
"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams"
<<

Asiulaaa019

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 10 kwi 2010, o 21:25

Odp: 1x17 Let the Right One In


jeremi strasznie mnie zdenerwował swoim zachowaniem !
już myślałam że on coś do Anabell czuje a tu taki LoL chodziło mu tylko o Vicky. Zgadzam się z tobą A-nka, że może mieć kłopoty.
brakuje mi już bonnie i tych "tajemniczych" odc jak ty było przy motywie krypty, chociaż te obecne również są niczego sobie ;)
a co do reszty: damon- był świetny! i ten jego tekst że czasami się zdaża
stefan- szkoda mi go, ale mam wrażenie, że przez wypicie tej krwi jakoś się zmieni... i to chyba na gorsze
a Elena? dziwne ale miałam wrażenie że przez moment bała się stefana
szkoda mi mata strasznie... to takie smutne no i caroline też zależy jej na macie a tu wpada elena która go pociesza
no cóż zobaczymy co będzie dalej
Spoiler:
Supernatural, The vampire diaries
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 12 kwi 2010, o 17:36

Re: 1x17 Let the Right One In


Lucas Scott napisał(a):Caroline makes a discovery that shocks everyone in town.

W opisie odcinka pisało, że Caroline coś zobaczy i zupełnie inaczej spojrzy na miasteczko... gdzie to miał niby być??

ja tu nic takiego nie widzę. a ludzie przecież zszokowani byli to o co chodzi?

Stefek wreszcie pokazuje swoje groźne oblicze, może, tak jak Damon sugeruje w zwiastunie następnego odcinka, to jest to prawdziwe? Nawet Damon na końcu się wystraszył, jak zobaczył,że Stefek powypijał wszystkie zapasy, a Elena jaka przerazona była.
Szkoda Matta i jego matki, no i Caroline znowu została zepchnięta na drugi plan, Matt powiedział, że chce zostać sam, ale pocieszeniem od Eleny nie wzgardził.
Jeremy, a więc chodziło tylko o Vicky. Biedna Anna.
Alaric :) wreszcie sie pojawił. Dobrze że pozabijali tyle tych wampirów, im mniej ich w tym domu tym lepiej. Mam nadzieję, że Harper będzie się pojawiał częściej, bo on jako jedyny jest normalny z tej całej bandy.
I gdzie do cholery jest Boonie?
<<

Wodzu

Nowy użytkownik

Posty: 2

Postdodano 13 kwi 2010, o 19:53

Odp: 1x17 Let the Right One In


Odcinek super, Damon i Alaric to świetny duet, przynajmniej wymordowali z tuzin tych debilnych istot. Jeremy się trochę opamiętał, to dobrze. Ostatnia scena - wampir, który pije krew. Damon jakoś też ją pije i nic mu nie jest. "Pozdrów ode mnie wiewiórki" rządzi :D
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 17 kwi 2010, o 18:37

Re: 1x17 Let the Right One In


Lucas Scott napisał(a):W opisie odcinka pisało, że Caroline coś zobaczy i zupełnie inaczej spojrzy na miasteczko... gdzie to miał niby być??


No bo przecież Caroline znalazła wtedy trupa Vicky. Tak to wszyscy myśleli, że ona wyjechała... Też po tym spojlerze myślałem, że to coś większego się szykuje. Bo przecież było do przewidzenia, że kiedyś znajdą jakiś ślad, że Vicky nie żyje.

Stefcio zaczyna pokazywać swoją ciemną stronę :P Już z niego nie takie ciepłe kluchy :D

Podobała mi się współpraca Damona i Alarica :)

Jeremy - żal ... :P
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 18 kwi 2010, o 13:12

Odp: 1x17 Let the Right One In


Torturowanie Stefana fajne :) No i oczywiście akcje w domu Pearl. Niezły duet z Alarica i Damona xD Jedynie Eleny denerwowała na akcji. Jak głupia się zachowywała.

Stefan zaczął żłopać ludzką krew xD będzie się działo.

Viki znaleziona przez Caroline - zaczną się pewnie znowu domysły o wampirach.

Jeremy denerwował i na szczęście nie zostanie przemieniony. Szkoda tylko Anny. Ciekawe też kiedy Elena się dowie, że on wie o wampirach :)

I gdzie jest Bonnie? Kolejny odcinek bez niej.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 12 gru 2010, o 21:48

Odp: 1x17 Let the Right One In


Fajny odcinek. Wątek Caroline w lesie moim zdaniem bardzo naciagany. Akurat jak ją noc zastała to dopiero zdecydowała się wyjść z samochodu. Hmm, ciekawe, rozumowanie blondi? :D

Frederick od razu zwiastował kłopoty. No i stało się porwał Stefanka. :D Podobało mi się trio Damon, Elena, Alaric. Poświęcenie Eleny godne podziwu, ale to zmieniło Stefana. Pokazał swoje drugie ja. ;)

Vicky odnaleziona i dowiedzieliśmy się też dlaczego Jeremy chciał się przemienić. Głupie jest jego zachowanie.

Co do Bonnie to akurat się cieszę, bo nie lubię jej postaci. :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 1x17 Let the Right One In
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.