Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x16 - Winter's End » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 15 mar 2007, o 08:47

1x16 - Winter's End

W szpitalu nagle mdleje April, która później zaczyna przedwcześnie rodzić dziecko. Na ratunek zostaje wezwany lekarz z Rouge River - Kenchy, który mimo okropnych warunków a także braku przez pewien czas prądu, próbuje uratować April, gdyż jak się okazuje, dla dziecka nie ma już szans. Jednak mimo wysiłków, April umiera.
Do Hawkinsa, który zaciera ślady po zabójstwie Sary, przychodzi Jimmy, które musi przeprowadzić rozmowy ze wszystkimi osobami, które przybyły do Jericho. Dowiedziawszy się o problemach Darcy i Roberta, udaje się do schroniska, w którym przebywa rodzina Hawkinsa, aby porozmawiać o Sarze a także zapropnować im mieszkanie u siebie w domu.
Dale i Skylar próbują odzyskać jedzenie, jakie winien im jest pewniem mieszkaniec Jericho, z którym wcześniej Gracie zawarła umowę.
Do Jericho przybywa w końcu wiatrak, który ma produkowac energię potrzebną do zasilania miasteczka. Grey chce kupić ich więcej, gdyż jeden wiatrak niewiele zdziała, jednak cena, jaką ludzie z New Bern żądają za wiatraki jest bardzo wysoka...

Morse code: “A COSTLY DEAL”
Data emisji: 28 marca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 5 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

pietras01

Użytkownik

Posty: 37

Postdodano 30 mar 2007, o 01:02


odcinek słaaaby.... bardzo słaby... ciągnie się niemiłosiernie bez żadnej konkretnej akcji, nic sie w nim ciekawego nie wydarzyło, nielicząc śmierci april, co muszę stwierdzić że mnie jakoś zupełnie nie poruszyło. Powiem nawet że sprawiło mi ulgę gdyż może dzięki tej śmierci będzie mniej wątków miłosnych w tym serialu. Ogólnie mówiąc odcinek nie wnosi nic nowego do całej historii. Jest mdławy, przeciągany na siłę. Ledwo co dałem rade go skończyć. Po poprzednim, swoją drogą bardzo dobrym, odcinku liczyłem na coś więcej. :?
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 30 mar 2007, o 13:46


o jaaa, wynudziłam sie ze wszelkie czasy :/ Zero akcji, tylko nuda, nuda, nuda... i jeszcze pseudo-łzawe sceny.
pietras01 napisał(a):Powiem nawet że sprawiło mi ulgę gdyż może dzięki tej śmierci będzie mniej wątków miłosnych w tym serialu.

Dokładnie. Skończy sie może Oh, kocham Mary, ale April jest w ciąży, i co teraz. Oh, mama nie lubi Mary... Bla bla bla :P
Nudne były nawet sceny z Hawkinsem, no bo bez przesady: wiadomo było z góry, że D. nic nie powie o śmierci Sary, a oni tu zrobili tandentą scene, która miała niby być emocjonująca, że oh jej - 'D. powiedziała, Jimmy aresztuje Hawkinsa' :/
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

HeroSHI

Postdodano 30 mar 2007, o 14:37


Nic ciekawego... Mniej wiecej w tym czasie oglądałam Losta, gdzie środowy odcinek był wprost 'dech-zapierający' :]
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 31 mar 2007, o 09:25


fajnie że April umarła a tak to nic specjalnego , niezbyt ciekawy odcinek :|
<<

glenio

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Lublin

Postdodano 31 mar 2007, o 10:30


A mi sie odcienk podoba moze nie bylo w nim jakiejs porywajacej akcji, ale nie nudzilem sie. I w sumie troche smutno ze umarla April no i dziecko. Ciekaw jestem tez co bedzie z ludzmi co pojechali budowac te turbiny.
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 31 mar 2007, o 14:44


właśnie jedyny ciekawy moment to końcowa rozmowa Jake'a z Russelem czy jak mu tam było
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 kwi 2007, o 00:04


Jericho spotyka Na dobre i złe ;] To prawda akcja się ciągneła i miejscami wiało nudą, ale jako całość nie wypada tak źle. Na plus można zaliczyć to, że jest coraz bardziej dramatycznie. Coraz ciężej przeżyć, a i bezprawie się panoszy. Jeśli tamci spróbują zrobić ludzią, którzy pojechali w zamian za turbiny to niech lepiej zaczną się bać. W końcu Stanley ma czołg w stodole ;)
<<

krzychuxxx

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 4 kwi 2007, o 12:41


Mi odcinek sie podobal, jak wszystkie :) Lubie sie uspokoic ogladajac Jericho, po 24, PB i Lost :)
<<

Surwiwin

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 21 kwi 2007, o 01:09


Mi strasznie szkoda April - polubiłam ją od początku :sad: Taka cicha i łagodna... ;( I Jericho straciło lekarza. Dobrze, że chociaż Kenchy wziął się w garść.
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 12 maja 2007, o 10:52


Bardzo smutny odcinek,popłakałam się jak bóbr.Lubiłam April i szkoda mi jej było jak Eric ją zostawił a teraz on umarła ;( A końcówka też była ponura,te pożegnania i wyznania miłości oraz przeprosiny.Robi się ciekawie ale i ckliwie ;( Lubię takie zwroty ale niech nie przesadzają, bo mam wrażenie że to nie koniec smutków w tym serialu :sad:
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 14 maja 2007, o 02:41


Tai odcinek trochę przynudnawy ... pozbyli się April z serialu chociaż w zasadzie nic nie wnosiła.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 mar 2008, o 05:04

Re: 1x16 - Winter's End


Ten policjant który przychodził do Hawkinsa to jakiś przygłupawy jest czy tylko mi się tak wydawało?

Nuda po raz kolejny. ;/
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 1x16 - Winter's End
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.