Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x15 - Semper Fidelis » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 8 mar 2007, o 08:40

1x15 - Semper Fidelis

Do Jericho przyjeżdża oddział marines, który przywozi mieszkańcom dobre wieści: wojna z Iranem i Koreą Północną została wygrana przez USA, a teraz rozpoczyna się największy w historii program odbudowy. Zapewniają także, że oddział mający pomóc miasteczku wrócić do dawnej formy oraz przywieźć jedzenie, przybędzie za kilka dni, co uspokaja władze Jericho, które nie wiedziały, jak zapewnić pożywienie dla miasteczka.
Kiedy jednak Jake pomaga jednej z marines - Maggie, w naprawie ich radia, odkrywa, że coś jest nie tak... Z pomocą Stanley'a, a później także swojego ojca, który w tym samym czasie zaczyna zdawać sobie sprawę z tego co tak naprawdę się dzieje, Jake odkrywa kim naprawdę są ludzie z oddziału marines. Kiedy więc wiadomo już na pewno, że wojna z Koreą i Iranem była wymysłem pseudo-marines, tak samo jak kontyngent z żywnością, mieszkańcy Jericho ponownie muszą zadać sobie dręczące ich pytanie: skąd wziąść jedznie?
W międzyczasie, Hawkins odkrywa, że to co mówi Sarah, nie pokrywa się z tym, co ma zamiar zrobić. Odczytując wiadomości z jej telefonu, Robert dowiaduje się, że Sarah jest u niego tylko po to, aby zdobyć przesyłkę, skrzęnie ukrywaną przez niego w piwnicy. Sytuacja zaostrza się, kiedy na celowniku Sarah'y znajduje się rodzina Hawkinsa...

Morse code: “THEY WILL NEED IT”
Data emisji: 14 marca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 3 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 16 mar 2007, o 22:01


Bardzo podobał mi się ten odcinek, coś mi się wydaje, że Anderson odda władzę Joshnstonowi. w końcu Hawkins wie co się dzieje :)
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Dudi, łącznie edytowano 2 razy
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 17 mar 2007, o 14:01


od początkuz wiedziałem, że z tymi Marines było coś nie tak, ale to głównie z powodu, że w wielu serialach podobne wątki były.
Już myślałem, żę jak ich pożegnają to marines sobie pójdą ze wszystkim i byłem wqrzony, no ale na szcżęśćie nie. Jericho dostało czołg w prezencie :D
no i z Hawkinsem nadal fabuła idzie dalej. Ogólnie odcinek bardzo dobry
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 17 mar 2007, o 16:02


hehe czołg będą trzymali w stodole :D
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 17 mar 2007, o 16:36


Przerwa po 11 odcinku bardzo dobrze zrobiła serialowi... Teraz sie co tydzień nie moge doczekać kolejnego odcinka :D
Troche beznadziejny był wątek z Maggie i tym bohaterstwem Jake'a, żeby została. Niech sie skupi na jednej dziewczynie, a nie, najpierw Heather, która juz dość długo robi części do wiatraka, później Emily, a teraz ta pseudo-marines ;D
Wątek z Hawkinsem jak zawsze świetny :) Sarah leży na środku ich salony, H. bedzie odkrywał dla kogo pracowała, a jego rodzinka pójdzie w siną dal, choć zastanawiam sie gdzie niby pójdą? :P

coś mi się wydaje, że Anderson odda władzę Joshnstonowi.

Tez odniosłam takie wrażenie, ale to by było zbyt... 'amerykańskie' :P
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 1 raz
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

glenio

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Lublin

Postdodano 17 mar 2007, o 16:46


Super odcinek. Strasznie jestem ciekaw co bedzie z Hawkinsem i jego rodzina :]
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez glenio, łącznie edytowano 1 raz
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 17 mar 2007, o 21:13


super odcinek wreszcie się coś wyjaśniło z hawkinsem szkoda że go się na niego żona obraziła , marines też fajny pomysł no i czołg bedą miec a szkoda że ta od Jake sobie poszła kolejna Jake'a zostawiła :(
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 18 mar 2007, o 00:51


Z odcinka na odcinek jest coraz ciekawiej. W przyszłym odcinku kończy się zima - ciekawe ilu przeżyje. To z Iranem i Koreą było trochę naciągane ;) Coś dawno nie było Ravenwood - może w przyszłym odcinku.
<<

domin

Użytkownik

Posty: 27

Postdodano 18 mar 2007, o 14:46


"nigdy nie wiesz kiedy przyda ci sie czołg" hehehehehe
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 19 mar 2007, o 09:09


no ale jak teraz przyjadą np. Ravenwood to ci sobie ze stodoły Stanleya wyjadą czołgiem i Ravenwood już nie ma szans a nawet jeżeli w czołgu nie ma dział to się przestraszą i uciekną :shoot:
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 19 mar 2007, o 16:31


co z tego, że nie ma dział, będą strzelac z normalnej broni z czołgu, a i tak Ravenwood dostaną po dupie :P
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 26 mar 2007, o 15:58


"nigdy nie wiesz kiedy przyda ci sie czołg" hehehehehe
Kapitalne zdanie. Odcinek zdecydowanie lepszy niż poprzedni. I mają sprzęcik, mundury :) Nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. Hawkins został sam.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 mar 2008, o 03:52

Re: 1x15 - Semper Fidelis


Łeee, ale ciotowate było to marins.

Były burmistrz ma jednak jaja, nie to co ten łysy.

Kurde ja tych imion nie pamiętam. ;/

Tylko Mimi bo łatwe i Jake bo ciągle go pełno.
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 1x15 - Semper Fidelis
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.