Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x15 - Inner Child » Zakończone Seriale » Fringe • seriale forumtv.pl

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 4 kwi 2009, o 15:08

1x15 - Inner Child

Spoiler:


Premiera - 7 kwietnia 2009
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 24 kwi 2009, o 09:42

Re: 1x15 - Inner Child


Dobry odcinek. Fringe wróciło po przerwie.

Ten chłopczyk był świetny i ta więź z Olivią. :D A tu sie okazało, że to chyba jest przyszły obserwator...

Walter i scena o penisie - xD

Łapanie seryjnego mordercy było bardzo trafionym pomysłem. :P Fajnie, że chłopak pomógł. I dobrze, że nie weźmie go ten gość z "opieki społecznej". :p Oby sie jeszcze pojawił. ^^
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 7 maja 2009, o 23:58

Re: 1x15 - Inner Child


Wróciłem do Fringe i nie żałuję bo to jeden z lepszych nowych seriali tego sezonu.

Dla mnie ten chłopak to na bank przyszły obserwator, a ten facet co chciał go zabrać raczej nie pracuje dla rządu, może dla MD albo dla terrorystów i zbierają informacje o obserwatorach. Coś mi się wydaje że jeszcze się on pojawi.

Sprawa mordercy niezła, facet przerabiał kobiety na sztukę. I taki niepozorny był na początku, nie spdodziewałem się że wstanie z tego wózka i zacznie mordować.

Olivia zabiła kolejną osobę, nie długo będzie jej potrzebny psychiatra :]

Walter świetny jak zawszę, tekst o penisie, jak wychodził z łazienki albo jak zaczął śpiewać - za ten humor lubię ten serial.

Szkoda tylko ze nie ruszono sprawy manifestu.
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 23 sie 2009, o 13:51

Re: 1x15 - Inner Child


Fajny "dzieciak" (bo sami powiedzieli, że pewnie ma więcej niż 10 lat :P ), na bank to przyszły obserwator, nie ma co :D
Dobrze, że Liv załatwiła mu miejsce w normalnej rodzinie, ha "burakowi-niby agentowi" się nie udało go zabrać :)
Sprawa mordercy nie była taka zła, artysta i te jego zaproszenia...
Walter mnie rozbawił tekstami o penisie ha ha
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 11 wrz 2009, o 14:48

Re: 1x15 - Inner Child


Następny dobry odcinek. Nie było tu żadnych rosomaków czy łap wystających z monitora... i bardzo dobrze. Fajny był ten chłopczyk. Niezwykła więź go łączyła z Liv. Trochę się zaskoczyłem na końcu jak zobaczył Obserwatora. Mam nadzieję, że chłopak się jeszcze pojawi i że Fringe utrzyma tendencję zwyżkową do końca sezonu :)
trust him... he's a doctor!
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 21 lis 2010, o 23:02

Odp: 1x15 - Inner Child


Super odcinek! Ciekawy przypadek chłopca i ta scena kiedy dostrzegł Obserwatora jadąc samochodem... Fajnie nam to wszystko scenarzyści przedstwili. Wątek z Artystą też niczego sobie, a Walter po prostu nieziemski. Z odcinka na odcinek przechodzi samego siebie. :D Scena o penisie... :D Niezaprzeczalnie Walter to taki rodzynek tego serialu. :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 5 maja 2011, o 13:31

Odp: 1x15 - Inner Child


Interesujący odcinek, a mówiąc konkretnie interesująca historia "Dzikiego Dziecka".
Cieszy mnie, że odcinek wiernie odzwierciedlił podstawowe prawa biologii, a mianowicie, że w 2 dni nie nauczyli człowieka mówić. Podobno są pewne geny człowieka odpowiadające za naukę języka, które wraz z upływem pewnego wieku zanikają bezpowrotnie.
Końcówka interesująca - czyżby to był mały obserwator?
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

FlashBack

Użytkownik

Posty: 42

Postdodano 18 cze 2011, o 10:28

Odp: 1x15 - Inner Child


Druga pod rząd 9, to chyba się jeszcze nie zdarzyło, podczas mojej przygody z Fringe. Odcinek bardzo dobry, świetny motyw dziecka - Obserwatora. Zorientowanie się było bardzo proste. Pierwsza scena z przypatrywaniem się Olivii, rozmawiającej przez telefon i już wiem. Z tego małego wyrośnie porządny Obserwator! Niestety jednak środkowa część odcinka, tak jak wspomniał wcześniej vansen, niezbyt porywająca, na szczęście tempo utrzymywała sprawa Artysty. Od razu skojarzył mi się Dexter i IceTrackKiller, jednak w porównaniu do tego, to ten Fringeowski, to lama, która łatwo wpadła. Zakończenie masakra. Obserwator - Lubię to! Z innych spraw, to muszę tu napomnieć na postać siostry Olivii, to że jest ładna, to swoją drogą, ale coś mi tu w niej nie pasuje. Czai się z jakimś sekretem i wydaje mi się, że nawet Olivia może na tym źle wyjść. Jeszcze jedno. Teraz wiadome jest, że bez Waltera, a tym bardziej Johna Noble'a we Fringe byłoby po prostu smutno. 9/10.

 


  • Podobne tematy do 1x15 - Inner Child
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.