Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 46

1x15 - Dodger » Seriale sci-fi / fantasy » Arrow • seriale forumtv.pl

Opiekunowie: Czesiek_PL, salmaatache

<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 4 lut 2013, o 23:35

1x15 - Dodger

Spoiler:


Data emisji: 20.02.2013
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 23 lut 2013, o 20:58

Odp: 1x15 - Dodger


Nie podobało mi się. Wątek z randkowaniem zupełnie nie pasuję do tego serialu. Ani to śmieszne, anie ciekawe, jedynie zapychacz, a ta końcówka jak McKeena dowiaduje się że będzie pracować nad sprawą Arrow żenująca. Wątek odcinka z też specjalnie nie porywający, sposób z kradzieżą przez zakładników nie podobał mi się. Na plus za to Batlestar Galactica reunion.

Z innych pozytywnych aspektów to jak zwykle urocza Felicity, która dodaje sporo nie wymuszonego i udanego humoru. Na przyjęciu prezentowała się szałowo. Cieszy też, że Moira coś kombinuję i chcę zabić Malcolma i do tego wynajęła Chine White. Takie powroty mi się podobają.

Wątek Roya Harpera na razie średnio obiecujący bo zapowiada się kolejny romans - Thea/Roy. Dobrze że przynajmniej w tym epizodzie nie było Tommyego i Lauriel bo na tą dwójkę już nie mogę patrzeć.
<<

BiBoj

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 57

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 27 lut 2013, o 01:10

Re: 1x15 - Dodger


Tyle tysięcy lat minęło, a jednak Gaius odnalazł swoją dawną znajomą :D
Podoba mi się kreowanie czarnych charakterów. Na początku denerwowało to, że większość to tacy "jenoodcinkowi dranie", ale teraz nawet mi to odpowiada. Tym razem mieliśmy charakternego złodzieja, który nie morduje bez potrzeby. Taka rola pasuje do tego aktora.
Randki Digga i Olivera potoczyły się w taki sam sposób - kolejny ciekawy wątek. Serio, jak się nie podchodzi do tego serialu zbyt poważnie to naprawdę można się w nim zakochać.
Matka wynajęła zabójczynię... no no. Szkoda tylko, że Oliver przestał się nią interesować. Jak na razie.
Felicity w zespole sprawuje się całkiem nieźle. Dobrze, że jest.
Poziom "Arrow" podnosi się mniej więcej z odcinka na odcinek. Oby tak dalej.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 27 lut 2013, o 02:35

Odp: 1x15 - Dodger


Randki Digga i Olivera potoczyły się w taki sam sposób - kolejny ciekawy wątek. Serio, jak się nie podchodzi do tego serialu zbyt poważnie to naprawdę można się w nim zakochać.


Ja nie podchodzę poważnie bo to serial The CW, ale ten wątek był straszny. Jak nie Lauriel/Tommy to coś takiego...
<<

TomekSzymek

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 348

Postdodano 16 lip 2013, o 18:37

Re: Odp: 1x15 - Dodger


Czesiek_PL napisał(a):Ja nie podchodzę poważnie bo to serial The CW, ale ten wątek był straszny. Jak nie Lauriel/Tommy to coś takiego...


Jeżeli chciałbyś serialu o superbohaterze, który będzie wiecznie sam, będzie ratował świat ze swoim czarnoskórym ochroniarzem i nigdy nie będzie u jego boku żadna piękna kobieta, to masz zbyt duże wymagania.
Laurel i Tommy to związek, od którego chce się, za przeproszeniem, rzygać. Są słodcy, przesympatyczni i zawsze będą sobie wybaczać.
O tyle o ile Digg raczej zostanie na dłużej ze swoją bratową, to Oliver cieszy się chyba bardziej z faktu, że jego nowa partnerka prowadzi sprawę o znalezienie "Zakapturzonego".
Przypominam również, że wszystko jest na podstawie komiksu, które najpopularniejsze są w USA, gdzie towarzystwo nie ma zbyt dużych wymagań. Czekają aż facet w kapturze uratuje świat i znajdzie sobie jakąś ładną partnerkę.
Laurel i Tommy to zupełnie niepotrzebny i nudny motyw, ale ze związkami Digga i Olivera dałbym sobie spokój.

Odcinek całkiem niezły. Moira zaczyna kombinować, panowie mają kogoś u boku, a Felocity wyglądała świetnie ;)

 


  • Podobne tematy do 1x15 - Dodger
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.