Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x15 - A Few Good Men » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 28 mar 2010, o 09:46

1x15 - A Few Good Men

Spoiler:


Data emisji: 25.03.2010
trust him... he's a doctor!
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 28 mar 2010, o 09:54

Odp: 1x15 - A Few Good Men


Jak się cieszę, że VD wróciło. Brakowało mi trochę tego serialu :P

I jak na VD przystało, akcja poszła do przodu i trochę się dowiedzieliśmy.

Co do Alarica, to już myślałem, że po nim. Dobrze, że zmartwychwstał po polubiłem tego gościa.

Melinda Clarke ^^ świetnie było ją zobaczyć. Znów się stęskniłem za The O.C :(

Najwyraźniej Isobel, żyje sobie gdzieś jako wampir... Tylko dlaczego nie chce, żeby Elena ją znalazła?

Damon znów pokazuje pazurki :P Z czego bardzo się cieszę. Ostatnio za bardzo ciepłe kluchy były z niego :P
trust him... he's a doctor!
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 29 mar 2010, o 14:44

Odp: 1x15 - A Few Good Men


Jak zawsze dużo się działo :D
Damon bad bad boy :D ale jak mu Elena wyznała, że zabił jej matkę to mu mina zrzedła.
Matka Matta.. wolałabym żeby wyjechała z powrotem, jak Caroline potraktowała :/ szkoda mi dziewczyny było.
Myślałam, że Alaric umarł, ale zmartwychwstał na szczęście. Damon przesadził z tym zabijaniem go. Ciekawa sprawa z tym pierścieniem:P
A jeszcze ciekawiej jest z Isobel, chyba jakaś wielka szycha z niej w świecie wampirów,.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 mar 2010, o 21:41

Odp: 1x15 - A Few Good Men


Ale się działo - co chwila jakaś akcja w odcinku. Matka Eleny jest wampirem i to jednak jest nią żona Alarica. Porobiło się. Ciekawe tylko co nią kierowało i czego się nie chcę odzywać do córki.

Alaric żyje! Całe szczęście. Myślałem, że już po nim, a tu taka niespodzianka. Ciekawe czy to zasługa pierścienia czy czegoś innego.

Trochę już mnie denerwowało kręcenie się tego wampira z krypty po mieście, ale końcówka mocna - spotkał się z Pearl i Anabell. Świetnie, oby się coś działo.

Matka Matta trochę denerwująca, ale i postrzelona. Jednak wolałbym żeby został tylko on i Caroline bo lubię to parę.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 7 cze 2010, o 08:57

Odp: 1x15 - A Few Good Men


Trochę działo się w tym odcinku. :P
Alaric przeżył/ożył się, z czego się bardzo cieszę. Damon trochę przesadził z zabijaniem go. Ciekawe tylko, czy to sprawka pierścienia czy może czegoś innego.
Matka Eleny to jednak żona Alarica i jest wampirem. Mam nadzieję, że w końcu odezwie się do córki.
Matka Matta to matka Marissy! :D Heh, miło było zobaczyć tą aktorkę.
Wampir z krypty trafił do Pearl i Anny, pewnie będą teraz zbierać pozostałych i coś kombinować.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 12 gru 2010, o 22:43

Odp: 1x15 - A Few Good Men


Pierścień od Isobel zadziałał. Alaric nie zginął. Dowiedzieliśmy się co nieco o matce Eleny. To jednak żona Alarica.

Świetna scena kiedy Damon bawi się ze studentkami. :D Harper teraz będzie bawił się w domek z Pearl i Anną... A wyrodna matka Matta nagle sobie o nim przypomniała. Niepodoba mi się jej uprzedzenie do Caroline. To, że ma na pieńku z jej matką nie oznacza, że ma się na dziewczynie wyżywać.
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 1x15 - A Few Good Men
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.