Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x14 - Heart of Winter » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 1 mar 2007, o 08:15

1x14 - Heart of Winter

W Jericho kończą się zapasy paliwa oraz jedzenia, a nadchodząca zima coraz bardziej niepokoi mieszkańców.
Jake, Stanley i Mimi wyruszają na polowanie, które jednak nie kończy się tak, jak to sobie zaplanowali. Czarny jeep taranuje ich samochów powodując wypadek, w którym Stanley skręca kostkę, a noga Jake'a jest zaklinowana pod samochodem. Dodatkowo, na miejsce wypadku wracają ludzie z tajemniczego jeepa, którzy kradą wszystko, co znajduje się w samochodzie Stanley'a. Jedynym rozwiązaniem tej sytuacji jest wyprawa Mimo do Jericho. Po dramatycznych momentach, Mimo w końcu udaje się sprowadzić pomoc dla Jake'a.
W międzyczasie Hawkins i Sarah wyruszają do Starca, gdzie zastają jego martwe ciało o raz zdemolowany dom. Hawkins zaczyna domyślać się, że wszystko, co zastali w domu Starca jest sfingowane; postanawia więc przenieść się ze swoją rodziną w bezpieczniejsze miejsce. Natomiast Sarah, wie nieco więcej niż Hawkins, ale czy podzieli się z n im tymi informacjami?

Morse code: “4 DOWN 4 TO GO”
Data emisji: 7 marca 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 2 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 9 mar 2007, o 20:36


cały odcinek jak dla mnie nudny, ale końcówka świetna. kurcze, teraz boję się, że Hawkins albo jego żona zabiją Sarę
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 9 mar 2007, o 21:10


no jak dla mnie też odcinek taki nudny
najciekawsze było z Hawkinsem, właściwie to był jedyny ciekawy wątek w tym odcinku :P
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

seeco

Nowy użytkownik

Posty: 1

Postdodano 9 mar 2007, o 23:52


no niestety bieda z nedzą
3/4 odcinka to albo walka z zimnem albo gadki emily i narzeczonego ;(
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 10 mar 2007, o 00:04


Dzisiejszy odcinek nie był nudny tylko dramatyczny, a najlepszy był Jake z jego zezowatymi minami ;) Motyw z Hawiknsem rozwja się w dobrym kierunku - nic nie jest takie jak się wydaję. Ciekawe co to za przesyłka.
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 10 mar 2007, o 11:04


Jak dla Was to był nudny odcinek, to nie wiem, który był ciekawy ;) Dla mnie to trzeci najlepszy odcinek, bo Black Jacku i Ravenwoodach! W końcu nie jest sielankowo w Jericho; brakuje paliwa, jedzenie nie spada im już z nieba, nie ma jak ogrzać domów, jacyś ludzie na nich napadają... :D
Najmocniejszy był moment, kiedy Ci zamaskowani goście podchodzą do ich samochodu i wszystko zabierają :D Motwy z Hawkinsem jak zawsze dobry :) Tylko ta telenowela z blondyną i Rogerę, no ale przeżyje :P
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 10 mar 2007, o 15:45


przesyłka to raczej ta bomba
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

Surwiwin

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 20

Postdodano 10 mar 2007, o 16:12


Dla mnie też jest to jeden z najlepszych odcinków. Ciekawe, jak to było z tą dziewczynką :/ To napewno był wypadek i biedny Jake tak się obwinia. :keep: Ale wreszcie ojciec zaczął podchodzić do niego z wiekszym zrozumieniem. Jak powiedział, że nie może zapomnieć o tym, co usłyszał, to myślałam, że całkiem się od Jake'a odsunie. Oby więcej odcinków na takim poziomie :)
<<

HeroSHI

Postdodano 10 mar 2007, o 18:00


Dudi napisał(a):przesyłka to raczej ta bomba


Prawdopodobnie...

Bardzo mnie zdziwiło, że ta była kochanka Hawkinsa skręciła kark tamtemu - a w ogóle to kim on był? [oprocz tego ze zabijal pozostalych i girl dla niego pracowala :] ]
<<

glenio

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 13

Lokalizacja: Lublin

Postdodano 12 mar 2007, o 17:30

nudny ???


mi sie tam odcienek bardzo podobal na poczatku troche nudnawy ale fajny sie zrobil z czasem ciekawe co z tym hawkinsem
<<

Polo15

Nowy użytkownik

Posty: 8

Postdodano 12 mar 2007, o 21:15


HeroSHI napisał(a):oprocz tego ze zabijal pozostalych i girl dla niego pracowala :] ]

A może on dla niej... :]
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 12 mar 2007, o 22:18


Nie byłbym taki pewien, w 13 odcinku Sarah dostała wiadomośc: Jak mamy postępowac?
To wyglądało tak jakby ona mu mówiła co ma robic, więc nie wiadomo
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 13 mar 2007, o 15:26


ciągle nie wiadomo czy ona [sarah] zabiła tego łysego żeby pomóc hawkinsowi czy po prostu tego zabiła a zaraz po tym zabije hawkinsa bo pracuje dla kogoś zupełnie innego :razz:

[ Dodano: 2007-03-13, 14:29 ]
Dudi napisał(a):Nie byłbym taki pewien, w 13 odcinku Sarah dostała wiadomośc: Jak mamy postępowac?
To wyglądało tak jakby ona mu mówiła co ma robic, więc nie wiadomo


a mi sie jednak wydaje że to ona dostała wiadomość bo to raczej ona wymysliła żeby wykorzystac rodzine hawkinsa a nie ktos kto nic o nim nie wie i tylko patrzy na niego z satelity jak gra se z synem w rugby ... no
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 14 mar 2007, o 00:44


Jak dla mnie za tym wszystkim stoi Sarah jest jakaś dziwna a najdziwniejsze jest to że zabiła "swojego" człowieka.Szkoda mi Jake'a po tym wypadku zupełnie się rozkleił,szkoda go ale na pewno wróci do siebie i znów będzie OK.Już nie mogę się doczekać kiedy obejrzę kolejny odcinek :]
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 14 mar 2007, o 12:47


Guska napisał(a):Jak dla mnie za tym wszystkim stoi Sarah jest jakaś dziwna a najdziwniejsze jest to że zabiła "swojego" człowieka.Szkoda mi Jake'a po tym wypadku zupełnie się rozkleił,szkoda go ale na pewno wróci do siebie i znów będzie OK.Już nie mogę się doczekać kiedy obejrzę kolejny odcinek :]


a mi się podoba jericho ale nie jest takie wciągające jak np. lost

[ Dodano: 2007-03-14, 12:08 ]
ale i tak jest super :pada:
Ostatnio edytowano 14 mar 2007, o 13:09 przez kanon, łącznie edytowano 1 raz
<<

Macster

Nowy użytkownik

Posty: 3

Postdodano 14 mar 2007, o 20:27


Motyw z przygniecioną przez samochód nogą to największa ściema jaką widziałem :x To, że farmer nie znalazł sposobu na wyciągnięcie Jake'a jest kompletną bzdurą!! Takie (i inne) sztuczne problemy sprawiają, że film traci na realiźmie... cóż, widać trudno zapchać czymś 40 minut filmu :D
Perfection is achieved, not when there is nothing more to add, but when there is nothing left to take away. by Antoine de Saint-Exuper
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 17 mar 2007, o 00:12


Jestem ciekawa co tak naprawde kombinuje Sarah i po czyjej jest stronie. Niezle sie kurcze rozprawila z tym gosciem na koncu... Nie chcialabym sie znalezc na jej czarnej liscie... LOL W sumie ten watek mnie coraz bardziej zaczal interesowac, bo jestem ciekawa o co w tym wszystkim chodzi...
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 18 mar 2007, o 23:50

skubana przekręciła kark takiemu byczkowi :P
dobra jest
Obrazek
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x14 - Heart of Winter
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.