Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 18

1x14 - Fool Me Once » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 3 lut 2010, o 23:00

1x14 - Fool Me Once

Spoiler:


Data emisji: 11.02.2010
trust him... he's a doctor!
<<

Asiulaaa019

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 10 lut 2010, o 12:35

Odp: 1x14 - Fool Me Once


na kolejny odcinek trzeba czekać aż do marca :(
Supernatural, The vampire diaries
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 10 lut 2010, o 14:07

Re: Odp: 1x14 - Fool Me Once


Asiulaaa019 napisał(a):na kolejny odcinek trzeba czekać aż do marca :(


No niestety, ten odcinek jest ostatni przed przerwą. Następny odcinek dopiero 25 marca.
trust him... he's a doctor!
<<

dziew993

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 10 lut 2010, o 23:23

Re: 1x14 - Fool Me Once


czyli ten odc bedzie jutry czy kiedy ?
Obrazek
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 10 lut 2010, o 23:33

Re: 1x14 - Fool Me Once


dziew993 napisał(a):czyli ten odc bedzie jutry czy kiedy ?


Jest przecież napisane w pierwszym poście. Tak, jutro.
trust him... he's a doctor!
<<

Asiulaaa019

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 11 lut 2010, o 17:52

Odp: 1x14 - Fool Me Once


dokładnie jutro a 15-ty w marcu
trochę mnie to denerwuje bo niedawno ( po 10-tym odcinku) była przerwa a teraz kolejna...
no ale cóż na pewno będzie warto czekać
Supernatural, The vampire diaries
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 12 lut 2010, o 17:10

Odp: 1x14 - Fool Me Once


Damon traktował Elene jak szmacianą lalkę cały odcinek, a jej to nie przeszkadzało za bardzo... Wróciła po niego do tej krypty, poszła z nim po Katherine, a po wyjściu przytuliła go i jeszcze pod koniec dzwoniąc do Stefana pytała co z Damonem, ona coś do niego ma, jakaś chemia między nimi musi być, Stefan nawet był z leksza zazdrosny jak Elena się przytuliła do Damona... Dziwi mnie to jej zachowanie, wie, że Damon jest niebezpieczny, nie liczy się za bardzo z niczyim zdaniem, robi co mu się podoba, tylu ludzi zabił, zasługuje na śmierć, a ona i tak coś do niego ma

Odcinek nawet dobry z tą akcją i zaklęciami to myślałem, że oglądam Buffy na Polsacie
Babcia Bone cwana, ale jak widac i tak źle się to dla niej skończyło, a wszystko przez widzimisie Damona znowu...

Ben - ten kumpel Anny, jego rola jest daremna, dobrze, że Stefan go zjarał

Jeremy przejżał na oczy, net o wampirach szukał info, zobaczymy co będzie dalej.

Damon...... No jestem ciekaw co teraz zrobi, jak cały trud poszedł na marne, jak będzie szukał Katherine? Może być teraz wszędzie. Byle tylko nie wyjachał z miasta, bo serial nas zanudzi na śmierć z zakochanym Stefanem w Elenie i głupią Caroline z Mattem...

Ale końcówka ciekawa kto wyszedł z krypty...
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 12 lut 2010, o 19:14

Odp: 1x14 - Fool Me Once


Jak na porządny serial przystało, scenarzyści zaserwowali nam niezły cliffhanger na końcu.

Nie spodziewałem się, że sprawy z kryptą rozwiążą się w tym odcinku.

Bardzo podobało mi się współpraca czarownic w grobowcu :) aż ciary w niektórych momentach dostałem.

Szkoda jedynie mi babci Boonie :(

Zapychaczem w tym odcinku był wątek Caroline i Matta. Nie wiem w jakim celu tak tym zanudzają.

Odnośnie młodego Gilberta to spodziewałem się, że za niedługi czas odkryje prawdę o wampirach.
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 12 lut 2010, o 22:24

Odp: 1x14 - Fool Me Once


Mi się wątek Matt/Caroline podoba bo na pewno się fajnie rozwinie. Zresztą tej dziewczyny nie można nie lubić :)

Odcinek mocny, ale tego się spodziewałem po TVD. Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się, że w tym odcinku pojawi się krypta po kościołem, myślałem że dłużej to pociągną. No, ale jeden wątek się skończył to czas na drugi - wampiry z krypty na wolności. Świetne! Oj będzie się działo w Mystic Falls, ciekawe czy będą się chcieli zemścić na mieszkańcach miasteczka :)

Katherine nie było w krypcie?! To się nazywa zwrot w fabule! Damon załamany, wie że jego ukochana go olała będzie teraz próbował zbliżyć się do Eleny(ta wymiana spojrzeń między nimi). Może nawet Katherine pojawi się w MF. To byłoby coś :] bo jakoś wątpie żeby pojechał jej szukać po takim czymś.

Babcia Boonie nie żyję. Szkoda bo teraz pewnie dziewczyna będzie obwiniać któregoś z wampirów.

Trik z zamianą wody w ogień świetny. Szkoda że nie spopieliła całego wampira :)

Anna przeżyła! Nie wieżę! To było prawdziwe zaskoczenie :)

Jeremy będzie szperał o wampirach i na pewniaka coś znajdzie. Oby szybko się o nich dowiedział.

Szkoda, że teraz przerwa....
<<

Asiulaaa019

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 13 lut 2010, o 16:50

Re: Odp: 1x14 - Fool Me Once


Czesiek_PL napisał(a):Mi się wątek Matt/Caroline podoba bo na pewno się fajnie rozwinie. Zresztą tej dziewczyny nie można nie lubić :)

Odcinek mocny, ale tego się spodziewałem po TVD. Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się, że w tym odcinku pojawi się krypta po kościołem, myślałem że dłużej to pociągną. No, ale jeden wątek się skończył to czas na drugi - wampiry z krypty na wolności. Świetne! Oj będzie się działo w Mystic Falls, ciekawe czy będą się chcieli zemścić na mieszkańcach miasteczka :)

Katherine nie było w krypcie?! To się nazywa zwrot w fabule! Damon załamany, wie że jego ukochana go olała będzie teraz próbował zbliżyć się do Eleny(ta wymiana spojrzeń między nimi). Może nawet Katherine pojawi się w MF. To byłoby coś :] bo jakoś wątpie żeby pojechał jej szukać po takim czymś.

Babcia Boonie nie żyję. Szkoda bo teraz pewnie dziewczyna będzie obwiniać któregoś z wampirów.

Trik z zamianą wody w ogień świetny. Szkoda że nie spopieliła całego wampira :)

Anna przeżyła! Nie wieżę! To było prawdziwe zaskoczenie :)

Jeremy będzie szperał o wampirach i na pewniaka coś znajdzie. Oby szybko się o nich dowiedział.

Szkoda, że teraz przerwa....




wydaje mi się że to że Damon zacznie coś z Eleną było by realne, i że w końcu pojawi się zazdrosna o braci Katherine (pewnie będzie zła że obaj bracia którzy mieli być jej kochają kogoś innego-Elenę,odzwierciedlenie wampirzycy Katherin...)która będzie chciała zemścić się na Elenie
w sumie gdy czytałam książkę był taki wątek ( mimo tego że serial bardzo różni się od książki jest na jej podstawie więc wszystko możliwe) jestem prawie pewna że w końcu dojdzie do spotkania eleny z katherine
ciekawi mnie tylko to kiedy elenę zmienią w wampira i czy w ogóle tak się stanie
szkoda mi było Damona... biedak :(
ale i tak bardziej stoję po stronie Stefana ;) mimo tego że uwielbiam obu braci, jednak nie wyobrażam sobie damona i eleny razem
matt i caroline jak dla mnie nic szczególnego ale ze to jeremi w końcu coś zrozumiał!
a wy jak myślicie? co będzie dalej..?
Supernatural, The vampire diaries
<<

Asiulaaa019

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 13 lut 2010, o 16:57

Odp: 1x14 - Fool Me Once


aaa ciekawi mnie jeszcze jedno...
z krypty nikt nie mógł wyjść, bonnie i jej babcia rzuciły tymczasowe zaklęcia a tu na końcu hello wychodzi jakiś gościu :/
albo im się coś pomyliło bo pogubili się w swoich pomysłach...albo czary straciły "ważność" przez śmierć babci bonnie
no i ta katherine na wolności lOl normalnie
zrospaczony Damon --> masakra
pozdrawiam wszystkich fanów serialu ;)
Supernatural, The vampire diaries
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 13 lut 2010, o 17:00

Odp: 1x14 - Fool Me Once


Wg. mnie ostatnie czary Boonie i jej babci usunęły blokadę, a zadaniem czarownic było przytrzymanie drzwi żeby się nie zamknęły. Wampirowi udało się wyjść po drzwi otwierały się na zewnątrz więc to nie był problem otworzyć je z krypty. Przynajmniej takie jest najlogiczniejsze wytłumaczenie ;)
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 20 lut 2010, o 12:09

Odp: 1x14 - Fool Me Once


łaaaaa, świetny odcinek.
Na początku Damon był wielce obrażony. Ja tam lubię tą jego więź z Eleną.
Końcówka smutna, nawet Damona szkoda. No i babci :(
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Klatus

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 525

Postdodano 19 mar 2010, o 21:42

Odp: 1x14 - Fool Me Once


Zastanawia mnie kiedy Elena zostanie zamieniona w wampira, bo to już kolejny odcinek, w którym są do tego aluzje? :) Bo to, że tak się stanie chyba nikt nie ma wątpliwości. Pytanie brzmi tylko, kiedy i przez kogo? Czy będziemy mieli coś a la Zmierzch, gdzie ta laska błagała tego wampira, żeby ją przemienił i Elena zacznie prosić Stefana, bo będzie chciała z nim żyć wiecznie itd., czy pojawi się Katarzyna i stwierdzi, że fajnie byłoby by mieć siostrę bliźniaczkę wampirzycę czy może Damon coś uknuje?
Ciekawe za ile odcinków pojawi się Kasia, czy przybędzie sama z siebie czy może Damon ruszy na jej poszukiwanie? Swoją drogą jestem bardzo ciekaw reakcji Katarzyny na widok Eleny.
Nie wiadomo też co Damon zrobił z Isobel i czy zdawał sobie sprawę, że jest ona spokrewniona z Katherine i dlatego ją porwał?
See you in another life, brother...
<<

Asiulaaa019

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 26 mar 2010, o 17:47

Re: Odp: 1x14 - Fool Me Once


Klatus napisał(a):Zastanawia mnie kiedy Elena zostanie zamieniona w wampira, bo to już kolejny odcinek, w którym są do tego aluzje? :) Bo to, że tak się stanie chyba nikt nie ma wątpliwości. Pytanie brzmi tylko, kiedy i przez kogo? Czy będziemy mieli coś a la Zmierzch, gdzie ta laska błagała tego wampira, żeby ją przemienił i Elena zacznie prosić Stefana, bo będzie chciała z nim żyć wiecznie itd., czy pojawi się Katarzyna i stwierdzi, że fajnie byłoby by mieć siostrę bliźniaczkę wampirzycę czy może Damon coś uknuje?
Ciekawe za ile odcinków pojawi się Kasia, czy przybędzie sama z siebie czy może Damon ruszy na jej poszukiwanie? Swoją drogą jestem bardzo ciekaw reakcji Katarzyny na widok Eleny.
Nie wiadomo też co Damon zrobił z Isobel i czy zdawał sobie sprawę, że jest ona spokrewniona z Katherine i dlatego ją porwał?




mi się wydaje że kathrine pojawi się gdy damon zacznie zbliżać się do eleny ( co wydaje mi się pokazane w tym odc) i wampirzyca będzie zła że obaj "jej" mężczyźni zakochali się w bardzo podobnej do niej elenie
no i na pewno będzie chciała się zemścić gdyż "dobra" to ona dla mnie nie jest
Supernatural, The vampire diaries
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 4 cze 2010, o 15:10

Odp: 1x14 - Fool Me Once


Zajebisty odcinek i tyle! :P
Katherine na wolności! Ale zwrot akcji! :D
Ciekawe, co Damon teraz pocznie, będzie się pewnie przymierzał do Eleny, paskuda jedna. :D
Jeremy wie o wampirach i bardzo dobrze!
Fajnie, że wampirki wychodzą z krypty, przeczuwam dobrą akcję w następnych odcinkach. :P
Szkoda babci Bonnie...:(
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 6 gru 2010, o 21:16

Odp: 1x14 - Fool Me Once


Świetne sceny podczas otwierania krypty. Rozpacz Damona kiedy zobaczył, że nie ma w niej Katheriny. Stefan kolejny raz poświeca się dla Eleny, widać że jest w stanie zrobić dla niej wszystko. Nawet w tym odcinku nie było widać nienawiści między braćmi. Może doczekam czasów kiedy będzie panowac między nimi zgoda. W sumie ciekawe jak by to wyszło. :) Babcia Bonnie umarła, spodziewałem się tego, że po takim wyczerpaniu może się przekręcić. Nie te lata, a otwarcie krypty kosztowało ją wiele sił. Jeremy zaczyna coś podejrzewać. No i po końcówce musiałem zbierać szczenę z podłogi. Dużo nowych wampirów w Mystic Falls. Będzie się działo!
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 1x14 - Fool Me Once
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.