Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

1x13 - Revelator » Zakończone Seriale » Sons of Anarchy • seriale forumtv.pl

2008

Opiekun: Czesiek_PL

Informacja
Serial opowiada o losach klubu motocyklowego Sons of anarchy, który oprócz przykrywki czyli warsztatu samochodowego zajmuje się handlem bronią. Szerszy opis znajdziesz tutaj.
Sons of anarchy do pobrania z naszego downloadu
<<

tk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 84

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 26 lis 2008, o 12:34

1x13 - Revelator

Ostatni odcinek sezonu!

Spoiler:


Data emisji: 26 Listopad 2008
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

serialnik

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 102

Postdodano 28 lis 2008, o 18:36

Re: 1x13 - Revelator


No po prostu świetny odcinek... i jaki długi :D
Clay płacze!? Jax, rycerz sprawiedliwości, uratował świadka... no i wygląda na to, że coś się w klubie wali. Clay traci kontrolę nad SoA i pewnie się to skończy tym, że odejdzie ze stanowiska.
Niespodzianką było ujawnienie przez Piney'ego kolejnej książki ojca Jax'a. Tym samym znalazł się "materiał" na następny sezon.
Ostatnio w wywiadzie, Charlie Hunnam wyjawił, że tak naprawdę pierwsze dwa sezony to taka, można powiedzieć, całość składająca się z 26 odcinków. Kurt Sutter doskonale sobie wszystko zaplanował :) Raczej nie będziemy się nudzić w przyszłym roku.
<<

tk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 84

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 6 gru 2008, o 00:31

Re: 1x13 - Revelator


No dawno nie wchodziłem bo nawet nie chciałem samemu się wypowiadać pod swoim postem, ale jak już serialnik "rozdziewiczył" temat to piszę :)

Tak odcinek dobry choć spodziewałem się jakiegoś bardziej drastycznego końca typu Clay i Tig dostają kulkę albo coś. Hmm myślisz że to nowa książka ojca Jaxa? Mi się wydawało że to ta sama tylko cfaniak napisał na kartce dedykację komu innemu żeby się przypodobać :D

Dobrze jest że Fox już oficjalnie zapowiedział drugi sezon, bo tak na pewno nie będziemy się nudzić.
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

serialnik

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 102

Postdodano 6 gru 2008, o 10:29

Re: 1x13 - Revelator


No wreszcie ktoś odpisał :D

Powiedzmy, że ja też się spodziewałem jakiejś jatki, ale takie zakończenie nie jest złe. Producenci zrezygnowali z jakiegoś mocnego cliffhanger'a, a dali coś co daje do myślenia. FX łamie schematy :D
Na 99% jestem pewien, że to nowa książka, trzeba by było popatrzeć na okładki, bo oba maszynopisy mają tytuły na pierwszej stronie.
tk napisał(a):Dobrze jest że Fox już oficjalnie zapowiedział drugi sezon

Nie FOX, tylko FX :)
<<

tk

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 84

Lokalizacja: Szczecin

Postdodano 7 gru 2008, o 00:24

Re: 1x13 - Revelator


Dejm złapałeś mnie, oczywiście że FX. "O" mi się wkradło, Fox niech dalej robi Simpsonów bo to im dobrze idzie :D

Hmm z tymi okładkami to sprawdzę, bo zaciekawiło mnie. No w sumie może masz rację, że takie zakończenie na myślenie im dobrze wyszło bo nie mogę się doczekać następnego sezonu, moim zdaniem polecą głowy wtedy.

Ogółem takie zakończenie na myślenie jak mówisz to genialnie wyszło HBO w Sopranos, ostatni odcinek skończył się tak że w sumie nic nie wiadomo, żadnego punktu zwrotnego, nic, życie toczy się dalej po prostu i zostawili jakby otwartą książkę :D
God gave Rock'n'Roll to You

Pochłonąłem: The Sopranos, Dexter (s1-3), Californication (s1-2), Skins (s1-2). Gossip Girl (s1), Pitbull, Weeds (s1-4), Scrubs (s1-7), House M.D. (s1), Sons of Anarchy (s1), Secret Diary of a Call Girl (s1), Generation Kill,
Pochłaniam: Skins (s3), Lie to Me (s1), the Mentalist (s1), Gossip Girl (s2)

http://www.tkphoto.pl
<<

serialnik

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 102

Postdodano 7 gru 2008, o 09:45

Re: 1x13 - Revelator


Sprawdziłem dokładnie okładki obu maszynopisów... oba się tak samo nazywają. Może to jakaś druga część? Pewne jest, że wokół tego będzie się kręcić fabuła drugiego sezonu... z resztą, Jax chyba nie przeczytał jej całej jeszcze.
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 12 gru 2008, o 04:56

Re: 1x13 - Revelator


Wiecie co mnie zastanawia? Co to jest to RICO

Mi się jednak wydaje że to była jedna i ta sama książka, tylko jedną kopię zostawił w swoich rzeczach, a drugą dał najlepszemu kumplowi przed śmiercią.
Oj będzie się działo, nie mogę się doczekać, Jax pewnie przejmie klub, al mogliby tak całkiem nie schodzić na dobrą stronę. Tiga lubię dosyć, ale czasami mnie wkurza. ;p
Zastanawia mnie, co to za babka z cmentarza, bo wcześniej ją widzieliśmy jak Gemma dała jej $ i tamta wspomniała coś o Ablu, może to jakiś aniołek Jaxa? ;p
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 2 sty 2009, o 02:45

Re: 1x13 - Revelator


To już koniec? Ja nie chcę czekać do września na nowe odcinki! Rozłam w SoA jest pewny, Jaź będzie próbował coś zmienić i ma już poparcie kilku osób. Ja się już nie mogę doczekać. Fajnie Piney wyglądał w barze 9 - może i stary ale wciąż potrafi coś zdziałać :D Sprawa z Tarą już unormowana i oby jak najmniej zaburzać ten wątek i więcej na klub. Szkoda tylko że nie było cliffhangera, ale przynajmniej został wytyczony kierunek jakim pójdzie 2 sezon.
<<

Pluszu

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 622

Ulubiony serial:
TB, BB, Shameless...

Postdodano 25 lis 2009, o 19:20

Odp.: 1x13 - Revelator


Dobry sezon, w każdym odcinku coś się działo. I 3 odc przed zakonczeniem ruszyla fabula.
Clay ewidentnie nie moze tego juz ogarnac.
Ciekawe jaka bedzie atmosfera i czy Opie sie dowie co koledzy mu narobili..

Ciesze sie ze nie musze dlugo czekac bo pewnie jeszcze dzisiaj napoczne 2 sezon ;d
Obrazek
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 10 wrz 2011, o 11:53

Odp: 1x13 - Revelator


Finał za mną , ale co za finał! Wspaniały! Clay ty kłamco! A jednak nie panował nad sytuacją od początku i tylko przy Gemmie udawał twardziela. Bankowy rozłam klubu , tak sądzę , Jax na nowego lidera. Czas na zmiany , jak powiedział Piney. Wszystko podobało mi się w tym odcinku, od początku do końca. Najpierw rozmowa Jaxa z Opiem , który nie może sobie wybaczyć straty żony, później rozmowa Gemmy z Clayem. Gemma oczywiście wszystko wie na temat śmierci Dony, widzi , że traci męża przewódce , który się coraz bardziej gubi , próbuje ustawić go do pionu, ale jest już za póżno. Sam Clay tego nie widzi , udając , że panuje nad sytuacją.
Jax wygrał , ratujac 17letniej dziewczynce życie, i na dodatek wystraszył ją tak , że teraz będzie sie bała zeznawać. Nie to co Tig , który poczuł jakiś zasrany obowiązek, dobrze , że mu sie dostało.

No i ta końcówka , świetny song, i Tara przy Jaxu , tak powinno być :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE

 


  • Podobne tematy do 1x13 - Revelator
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.