Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

1x13 - Orpheus Descending » Zakończone Seriale » The Killing • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

Informacja
Pobierz The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 16 cze 2011, o 19:42

1x13 - Orpheus Descending

19.06. 2011
Spoiler:
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 20 cze 2011, o 22:12

Odp: 1x13 - Orpheus Descending


O fac* ale finał !
Zaskoczyli mnie totalnie tą końcówką, już wszystko było jasne a tu nagle taki zwrot akcji w ostatnich trzech minutach :0
Radny zginął biedaczyna niewinny. Holder zdrajca, od początku tak mi był podejrzany ale potem jak się wytłumaczył z tego to stwierdziłem, że mówi prawdę a tu taka niespodzianka na końcu.
No i teraz kto był zabójcą i cholera dlaczego tak to zakończyli ;( ;( ;( No chyba, że w drugim sezonie coś wspomną bo Linden będzie miała już zupełnie inną sprawę do rozwiązania w mieście do którego się przeprowadziła.
Wracając do zabójcy to chyba najbardziej prawdopodobne będzie, że jest nim drugi Radny, który chciał się pozbyć konkurenta, Holder sprzedawał mu cały czas informację na temat śledztwa. W duńskim pierwowzorze tego serialu na końcu jest wyjaśnione dokładnie kto jest zabójca. No ale może jak już pisałem coś wspomną na początku drugiego sezonu.

Ogólnie serial MEGA Świetny. Moja ocena 9/10 Z tych nowych seriali jakie zacząłem oglądać czyli Gra o tron i The Killing przyznaje wyższość The Killing.
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 20 cze 2011, o 22:25

Odp: 1x13 - Orpheus Descending


Finał beznadziejny. W połowie serialu stwierdzili, że zmienią format serialu, jak jeszcze nei wiedzieli, że będzie drugi sezon...głupota. Serial w założeniu miał trwać tylko jeden sezon i oni coś takiego wymyślili?

No chyba, że w drugim sezonie coś wspomną bo Linden będzie miała już zupełnie inną sprawę do rozwiązania w mieście do którego się przeprowadziła.


Drugi sezon będzie nadal o Rosie.
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 20 cze 2011, o 22:41

Re: Odp: 1x13 - Orpheus Descending


Nie to wszystko co napisałem to tylko takie moje spekulacje. :P Serial może zakończyć się na tym co jest i tyle. Jak dla mnie finał rewelacyjny, pozostaję otwarty, widz sam może sobie na rożne sposoby odpowiedzieć na pytanie kto jest zabójcą i ma kilka podejrzanych. Coś jak z "Incepcją" mamy otwarty finał i to jest genialne w tej końcówce. Jeżeli komuś nie podoba się takie rozwiązanie to może śmiało zacząć oglądać Forbrydelsen czyli duński The Killing z 2007 roku by dowiedzieć się kto zabił Rosie :P Mnie osobiście podoba się bardzo takie rozwiązanie.
Może być to konkurent Richmonda startujący w wyborach, może być to burmistrz, ojciec Gwen, który zlecił wrobienia Richmonda by tak w końcu od niego odeszła. A może zabójcą był Holder we własnej osobie, oczywiście wynajęty do tego. Od początku wiedział kto i brał kasę za informację i może za zabójstwo Rosie, w ostatnim odcinku umyślnie sprowadził Linden na zły trop, tu wszystko było dokładnie zaplanowane.
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 20 cze 2011, o 23:04

Odp: 1x13 - Orpheus Descending


Przeczytałam wywiad z twórczynią serialu i tam mówi trochę o tym jak wyglądać będzie 2 sezon.

Jeżeli komuś nie podoba się takie rozwiązanie to może śmiało zacząć oglądać Forbrydelsen czyli duński The Killing z 2007 roku by dowiedzieć się kto zabił Rosie


Amerykańska wersja jest oparta na duńskim serialu, co nie oznacza że wszystko jest tak samo. Poza tym amerykańska wersja nic nie rozwiązała. Logika tego serialu nigdy nie była powalająca. xD Trochę mnie rozśmieszyło, że dopiero teraz odkryli pełny bak i te mile. Rychło w czas. :P
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 20 cze 2011, o 23:18

Re: Odp: 1x13 - Orpheus Descending


Paulina napisał(a): Logika tego serialu nigdy nie była powalająca. xD Trochę mnie rozśmieszyło, że dopiero teraz odkryli pełny bak i te mile. Rychło w czas. :P

Logika jest na właściwym poziomie. Co tam nie było logicznego? Zwróć uwagę, że każdy jeden odcinek to jeden dzień, więc sprawa tak dobrze zorganizowanego morderstwa "zakończyła się" niby po 13 dniach, normalnie nikt tak szybko nie działa, bak sprawdzać nie musiał nikt od razu bo po co? Był główny podejrzany i był nim nauczyciel, policja skupiła się na niewłaściwej osobie, tak się często zdarza w śledztwach. Są podejrzani i eliminuję się kolejno aż nie dochodzi się do właściwej osoby, zresztą to jest film więc gdzieniegdzie mogło być coś naciągnięte. Amerykańska wersja dała widzowi pole do popisu, dzięki temu można dalej dyskutować o tym serialu a nie zapomnieć za kilka dni, Pytanie dalej będzie brzmiało: Kto zabił Rosie Larsen? I z tym pytaniem bardzie będziemy wyczekiwać na kolejny sezon, licząc na to, że nam na nie odpowiedzą. ja osobiście mam nadzieję, że nie i w drugim sezonie dostaniemy całkiem nową świeżą historię nie powracając już do pierwszej.
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 20 cze 2011, o 23:25

Odp: 1x13 - Orpheus Descending


Z tym, że nie zmienia się formuły i historii w połowie produkcji serialu. Oni w ogóle tego nie mieli przemyślanego.

Po tym jak zakończył się 1 sezon, muszą dać coś o Rosie w drugim sezonie. Przecież większość widzów by ich zlinczowała jakby w drugim sezonie olali kompletnie sprawę z pierwszego sezonu.
<<

Leviatan

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 409

Ulubiony serial:
Dexter, The Wire, SFU

gadu:
384633

Postdodano 21 cze 2011, o 00:09

Re: Odp: 1x13 - Orpheus Descending


Paulina napisał(a):Z tym, że nie zmienia się formuły i historii w połowie produkcji serialu. Oni w ogóle tego nie mieli przemyślanego.

Ale jaką formułę i historie oni zmienili w połowie bo nie rozumiem?
Oglądane: Dr House, Dexter, Spartacus, Gra o tron, Ekipa, Oz, Gotowe na wszystko, Chirurdzy, The Killing, The Walking Dead, Breaking Bad,
Obejrzane zakończone: The Wire, Deadwood, Six Feet Under, Prison Break, 'Allo 'Allo!, The Pacific, Band of Brothers, Lost, Heroes, Twin Peaks, Elfen Lied, Death Note, Xena, Hercules, Carnivale
Rozpoczęte odrzucone: Supernatural, Przyjaciele, Flash Forward, Rodzina Soprano, Battlestar Galactica, Mad Men, Fringe, V: Goście, Hoży doktorzy
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 cze 2011, o 01:22

Odp: 1x13 - Orpheus Descending


Że co?! Jak oni mogli tak bezczelnie skończyć? Szczególnie po tym jak gdzieś przeczytałem że w tym sezonie rozwiążą sprawę zabójstwa Rosie. Ale nie, oczywiście muszą to dalej ciągnąć. Nie lubię takiego czegoś... Sam cliffhanger mocny - Belko zaraz ma zastrzelić Richmodna, Holder okazuje się być przekupionym gliną (nie daruję!, zepsuli takie fajne partnerstwo z Sarą), Linden dowiaduje się, że zdjęcia zostało sfałszowane, ale nie może się zdecydować na wyjście z samolotu ze względu na Jacka, a Mitch wyjeżdża w siną dal.

Teraz 9 miesięcy na dalszy ciąg, który musi, po prostu musi być podjęty zaraz po zakończeniu tego odcinka. Czy to Adams stoi za wrobieniem Richmonda? a może to Draxler próbuje się chronić? Liczę, że prędzej czy później sprawa zostanie rozwiązana.

Paulina - niektóre rzeczy są nielogiczne, ale bez przesady. Tutaj nie rzucają się tak w oczy jak w proceduralach. I nie trzeba ich za bardzo wytykać.

Z tym, że nie zmienia się formuły i historii w połowie produkcji serialu. Oni w ogóle tego nie mieli przemyślanego.


Raczej w to wątpię. Seriale dla kablówek zazwyczaj pierw są kręcone w całości a dopiero potem ma miejsce ich emisji więc raczej nic nie zmienili.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 21 cze 2011, o 12:16

Odp: 1x13 - Orpheus Descending


Hmm, w sumie to nie wiem za bardzo co napisać, bo mam bardzo mieszane odczucia co do finału. Co prawda cały odcinek mi się podobał, ale zakończenie pozostawia wiele do życzenia. Spodziewaliśmy się wszyscy spójnej historii, całkowicie zamkniętej w 13 odcinkach, natomiast twórcy zafundowali na cliffa i będzie ciąg dalszy sprawy morderstwa Rosie Larsen w drugim sezonie. Podejrzewam, że zamknom ją w 2-3 odcinkach, a może nawet mniej, ale i tak niektórzy mogą czuć się zawiedzeni, oszukani etc. Poniekąd rozumiem tą zagrywkę - chcą przyciągnąć w ten sposób widzów na kolejny sezon, aczkolwiek obawiam się, że przez to mogą tylko stracić...

Co do Richmonda to jestem praktycznie przekonany, że to nie on jest mordercą. Mam trzy typy: Gwen (jest bardzo podejrzana imo, dostarczyła dowody policji, sama też miała motyw do zabcia - czysta zazdrość), ktoś ze sztabu Adamsa, jak nie on sam (powód prosty - wyeliminowanie Richmonda, do tego przekupienie Holdera i wszystko leci idealnie), no i ostatni mój typ Drexler (troszkę mniej prawdopodobny niż dwa pozostałe, z prostej przyczyny - Holder sam na niego stawiał, a gdyby Drexler go przekupił to wątpie by ten rzucał na niego jakiekolwiek cienie podejrzeń. Chociaż to mogła być kolejna zagrywka Holdera. Motyw zabicia? Po prostu Drexler to psychol i tyle). Moim zdaniem to będzie ktoś z tych trzech osób. Najbardziej prawdopodobna jest Gwen moim zdaniem...

Co do Holdera to jestem zły, że zrobili z niego kreta i sprzedawczyka. Od początku wydawał się nieciekawym typem i pewnie każdy w którymś momencie go podejrzewał, ale przez cały sezon zdążyłem go tak polubić... Uwielbiałem parę Holder/Linden, a twórcy wszystko zepsuli...

Obawiam się, że kolejny sezon może okazać się totalną klapą i serial zostanie skasowany...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 21 cze 2011, o 18:34

Odp: 1x13 - Orpheus Descending


Ja mam nadzieje, że Holder jednak nie pracuje dla tych złych a cliffhanger to tylko taka tania zagrywka mająca przyciągnąć ludzi do przyszłego sezonu :P znając jego przeszłość to liczę, że znowu pracuję jako tajniak tylko tym razem chodzi o coś większego tzn robi dla burmistrza żeby go ostatecznie pogrążyć :)

Bartezz, ty Gwen typujesz na zabójczynie? Mi ona wcale nie pasuję. Brakuje jej motywu. Niby mogła to zrobić z zazdrość bo Richmond ją zdradzał, ale wyglądała na autentycznie zaszokowaną jak widziała te zdjęcia. No i nie za bardzo mi by pasowała ta współpraca z policją. Bardziej mi Drexler odpowiada. A najbardziej to Richmond. Za dużo dowodów za nim przemawiało i nie zdziwiłbym się gdyby okazało się gdyby ostatecznie to właśnie on ją zabił.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 21 cze 2011, o 18:45

Odp: 1x13 - Orpheus Descending


Dla mnie Gwen pasuje idealnie. Motyw tak jak pisałem wcześniej - zazdrość. Być może Rochmond spotykał się z Rosie w kasynie, ona o tym wiedziała i nie mogła tego znieść. Wiedziała o dziwnym zboczeniu Rochmonda z topieniem stąd taki, a nie inny sposób zabicia Rosie. Dla Richmonda tak jak powiedziała jedna z jego byłych - liczy się tylko zmarła żona i nikt z nią nie wygra. Gwen też o tym wiedziała, ale nie mogła się z tym pogodzić stąd wrobiła go w zabójstwo Rosie. Moja wersja, ale szanuję Twoją. Przekonamy się za 9 miechów! :)
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 21 cze 2011, o 19:42

Odp: 1x13 - Orpheus Descending


Poniekąd rozumiem tą zagrywkę - chcą przyciągnąć w ten sposób widzów na kolejny sezon, aczkolwiek obawiam się, że przez to mogą tylko stracić...


Z tym że oni nie wiedzieli, że będzie 2 sezon jak pisali finał, więc jak dla mnie końcówka tym bardziej dziwna i bez sensu.

Gwen mogłaby być. Mogła wiedzieć o wszystkim wcześniej. Szczerze mówiąc nie zamierzam spekulować, bo twórcy serialu chyba sami jeszcze nie mają tego zaplanowanego, co widać po wypowiedziach w wywiadach. W połowie 1 sezonu zdecydowali się jak potoczy się historia. 13 odcinkowy sezon powinien być przemyślany od początku.

Ściągnęłam pierwsze odcinki duńskiej wersji. :D

Co do Holdera to jestem zły, że zrobili z niego kreta i sprzedawczyka. Od początku wydawał się nieciekawym typem i pewnie każdy w którymś momencie go podejrzewał, ale przez cały sezon zdążyłem go tak polubić... Uwielbiałem parę Holder/Linden, a twórcy wszystko zepsuli...


Możliwe, że Holder miał jakiś powód osobisty. Zastanawiałam się nad jego siostrą Liz. Bo nigdy jej nie zobaczyliśmy ani nie usłyszeliśmy normalnej rozmowy przez telefon. Może jego siostrze coś się stało? Ale tak czy inaczej zepsuli trochę jego postać i potencjały Holder/Linden.

The Killing Postmortem: Showrunner Veena Sud on the Finale's Big Twists and Season 2

Może jak przeczytacie ten wywiad, zrozumiecie dlaczego nie biorę tego serialu już na poważnie. :P
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 22 cze 2011, o 19:19

Odp: 1x13 - Orpheus Descending


Finał był świetny , choć nie takiego zakończenia sie spodziewalem.
Zaskoczyli mnie totalnie. Holder? Te jego spojrzenia na Linden i wogóle, tez raz kiedyś tam go podejrzewałem.
No i na końcu jeszcze wyskakuje Belko z gunem na radnego , mocne.
Mi tam odpowiada , że w drugim sezonie nadal bedzie o Rosie, bo spodobała mi sie cała ta sprawa i mam nadzieje , że dadzą nam jasna odpowiedz , czyli kto, jak, gdzie :).
Jak dalej beda tworzyć ten serial tak jak go tworzą to będzie Mega.
Serial jest znakomity w każdym stopniu :).
Acha no i podpisuje sie pod tym co napisał Leviatan.
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 23 cze 2011, o 16:59

Odp: 1x13 - Orpheus Descending


To się tutaj ładna dyskusja wywiązała. :P No i słusznie, bo finał jest co najmniej zastanawiający.
Byłem przekonany jak większość poprzedników, że historia zabójstwa Rosie Larsen skończy się ostatecznie w tym sezonie.
Ten cliffhanger był trochę niepotrzebny. Co prawda, cały czas zastanawiałem się i nie wierzyłem, że to Richmond jest zabójcą. Nie pasuje mi on i już. Ale tyle dowodów na niego mieli, że nie da się już tego odkręcić. Te jego zdjęcia z Rosie, samochód sztabu, historia jego zmarłej żony, email, związek z kasynem, związek z serwisem towarzyskim, opowieść jednej z dziewczyn do wynajęcia. A jednak coś mi tutaj nie pasuje.
Holder - tak świetnie budował się jego partnerstwo z Linden, że po prostu nie wierzę, że twórcy zrobili z niego zdrajcę/kreta itp. Moim zdaniem coś musi być na rzeczy, jakaś tajna sprawa czy coś związane z rodziną siostry. On ma być pozytywną postacią, do cholery! :D
Linden - telefon w samolocie pokazujący, że zdjęcie radnego zostało sfałszowane zniszczył wszystko. Moim zdaniem na początku drugiej serii ona jeszcze zdąży wysiąść z tego samolotu. Biedny Jack. :D
Mitch - masakrycznie dziwna postać, wkurzała mnie przez cały sezon, a teraz uciekła...lol. :P
Belko - ładna prywatna wendetta na końcu. :P Byłoby zabawnie, gdyby kolejny "członek" rodziny Larsenów wylądował w więzieniu, bo próbie zabójstwa niewinnego człowieka - oczywiście w przypadku, gdyby Richmond nie okazał się zabójcą. :P

Zakładając, że nowy sezon będzie nową historią, to te zakończenie 1 serii jest do dupy! :P Poczekamy, zobaczymy. A może to jakoś fajnie pociągną. :D

Jeśli Richmond nie jest zabójcą, to kto?
Moje typy:
- ktoś z ekipy Adamsa, sam Adams
- Jamie, nie wiem dlaczego, intuicja. :P
Tak naprawdę nie mam pojęcia kto mógłby nim być. Drexler mi nie pasuje, on cały czas chciał zniszczyć Adamsa, do Richmonda nic nie miał. Gwen też mi nie pasuje, jej zdziwienie po zobaczeniu zdjęć z Rosie było bardzo przekonujące, do tego jej współpraca z Linden.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 28 cze 2011, o 14:41

Odp: 1x13 - Orpheus Descending


Niezłą burze w internecie wywołał ten finał. Dawno tak wielkiego zawodu fanów nie widziałem. Zaskakująco było, i to bardzo, ale czy było to logiczne?
Historia miała byc jedno sezonowa i mieli wyjawic morderce na samym końcu. Tak się jednak nie stało - dalej nie wiemy who killed Rosie Larsen? Z chęcią obejrzałbym Forbrydelsen po takim finale.
Liczę, że sprawe Rosie rozwikłają już na początku sezonu i nie będzie trzeba czekac przez 13 odcinków. To można jeszcze logicznie, fajnie rozwiązac i oby tak się stało.

Ale trzeba przyznac - dawno mnie tak nic nie zaskoczyło w telewizji. :P
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 29 cze 2011, o 09:42

Odp: 1x13 - Orpheus Descending


Jeszcze nie miałam czasu obejrzeć, ale słyszałam, że Forbrydelsen jest bardzo dobre. Może w ten weekend uda mi się chociaż 1-2 odcinki obejrzeć. Tylko muszę znaleźć pasujące napisy.
<<

omfg

Nowy użytkownik

Posty: 1

Ulubiony serial:
The Killing

Postdodano 25 kwi 2012, o 08:00

Odp: 1x13 - Orpheus Descending

a narzekacie, temat może stary ale powiem że mi się finał bardzo spodobał, ja miałem to szczęście że nie musiałem czekać bo dopiero od niedawna oglądam i od razu miałem 2 sezon ;)

Serial jest na prawde super, i mam ochotę obejrzeć duńską wersję tylko nie wiem gdzie zbytnio szukać. Serial trzyma w napięciu i sprawia że z niedoczekaniem czekasz na kolejny odcinek - przynajmniej w moim przypadku. Po obejrzeniu 1 i 2 odcinka 1 serii miałem takie mierne uczucia ale po obejrzeniu 3 nie miałem żadnych wątpliwości co do tego że to jeden z najlepszych kryminalnych serialii.. i nieźle mnie wciągnął :D

Więc wie ktoś czy można znaleźć Forbydelsen z polskimi napisami i online?

 


  • Podobne tematy do 1x13 - Orpheus Descending
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.