Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x13 - Le Morte d'Arthur » Zakończone Seriale » Merlin • seriale forumtv.pl

2008

<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 4 gru 2008, o 01:37

1x13 - Le Morte d'Arthur

Spoiler:


Premiera: 13 grudzień 2008 :D
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 gru 2008, o 10:45

Re: 1x13 - Le Morte d'Arthur


OMG xD Szczerze mówiąc średnio pamiętam o czym był odcinek, pamiętam głównie, że sprawy nie rozwiązały się ani trochę tak jak się spodziewałam/miałam nadzieję, i że było pełno scen rodem z fanfików :P A poootem poszłam spać, bo ledwo utrzymywałam moje oczy otwarte :P
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 14 gru 2008, o 12:57

Re: 1x13 - Le Morte d'Arthur


Skąd nagle się wzięło to uczucie Arthura i Gwen? nie za szybko?

poza tym minimalna ilość Morgany w tym odcinku mi się nie podobała...
no i ogólnie po raz pierwszy nic nie czułam między Arthurem i Merlinem. Dla mnie to była taka powrótka wszystkiego co widzieliśmy. Merlin znowu uratował Arthura, ktoś znowu był umierający, ble ble ble.

Jak na finał to za mało.
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 gru 2008, o 13:16

Re: 1x13 - Le Morte d'Arthur


To nie jest jeszcze uczucie, to takie scenki pokazujące, że oni się lubią czy tam szanują, abyśmy w następnym sezonie nie byli za bardzo zaskoczeni, gdy się zacznie dziać coś więcej :P

Si, Morgany powinno być więcej a nie tylko parę scenek, gdzie była przerażona swoimi wizjami. Jeden plus - ona wie.

I scena Merlina z Arthurem była genialna, fakt powtórka ich zwyczajowych insults ale to akurat było nawiązanie do pierwszego odcinka. I do Arthura chyba zaczyna coś docierać. I Merlin raczej uratował Arthura a nie sam siebie :P Plus wreszcie zaczyna się jakaś poważniejsza magia.

Jak na mój gust na finał to było bardzo dobre [biorąc do tego pod uwagę jaką poprzeczkę postawiło DW] tylko damn, ktoś powinien był umrzeć! Bo wyszło tak cukierkowo, że Merlin uratował wszystkich :/ Plus czy niby naprawdę Nimueh ma być na amen martwa? Tak... dziwnie :P

I to jest kompletnie dziwne ile radości może przynieść napis WILL RETURN :D Tym bardziej, że już wiadomo było, że będzie drugi sezon. Ale to takie... brytyjskie ;)
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 14 gru 2008, o 13:25

Re: 1x13 - Le Morte d'Arthur


Ja jednak myślę, że do niczego między nimi nie dojdzie. Twórcy droczą się z Wami, właśnie takimi kjut scenami. Ale to tylko takie moje odczucie xD

IIIIIII ciiiii! pomyliło mi się z tym Merlinem xD
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 gru 2008, o 15:22

Re: 1x13 - Le Morte d'Arthur


Że niby nie będzie Arthur/Gwen? Będzie, będzie, na samym początku twórcy powiedzili Angel, że jej postać kiedyś tam będzie królową itd. ale na razie ma być służącą i znać swoje miejsce ;) Zresztą to nie jest tak, że ja chcę aby to szło w/g legendy, ja chcę epic love story pomiędzy Arthurem i Merlinem :P I żeby Morgana została królową xD
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 14 gru 2008, o 21:00

Re: 1x13 - Le Morte d'Arthur


Nie, że Gwen/Artur tylko Artur/Merlin :P

A w ogóle to i tak Artur/Morgana ftw xD
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 14 gru 2008, o 23:16

Re: 1x13 - Le Morte d'Arthur


Łel, to nie jest tak, że ktokolwiek z nas liczy, że faktycznie dostaniemy Arthur/Merlin, ale c'mon co tu dużo mówić ten serial to taka kontynuacja gejowskiej tradycji stworzonej przez RTD prowadzącej przez m.in. QAF, DW i TW iii... w sumie bez względu na wszystko i tak coś już dostaliśmy :P Oj, ten serial jest śmieszny, mi jest dobrze tak jak jest i dobrze mi też będzie jak będzie inaczej, wszystko jedno, to po prostu jedna wielka radość i miłość i tyle :D

Aaaale... bardziej widzę trójkącik Merlin/Arthur/Gwen niż Merlin/Arthur/Morgana [i nie mówię już tutaj koniecznie w seksualnym czy uczuciowym znaczeniu, lecz w jakimkolwiek] :P
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 15 gru 2008, o 17:07

Re: 1x13 - Le Morte d'Arthur


odcinek taki sobie, duzo sie dzialo na poczatku odcinka glownie. Morgany bylo za duzo. Wolalbym wiecej Nimueh :P.
Będzie 2 sezon?
Obrazek
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 15 gru 2008, o 17:22

Re: 1x13 - Le Morte d'Arthur


Będzie :P
na końcu miałeś napis...
Merlin...will return :D
Want your bad romance.
<<

Taifun

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 2211

Ulubiony serial:
Game of Thrones

Postdodano 15 gru 2008, o 19:43

Re: 1x13 - Le Morte d'Arthur


tylko kiedy?
Obrazek
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 16 gru 2008, o 03:15

Re: 1x13 - Le Morte d'Arthur


Łee, czemu ta Nimueh jest najładniejsza z całego serialu a pokazali ją kilka razy tylko. :(
Tai, ale ty ślimak jesteś, poszukaj se, poczytaj co tu się pisze. wyżej Trish napisała o drugim sezonie. W ogóle jest temat w Pozostałych po drugim sezonie.
Co do trójkątów dziewczyny, to ja bardziej widzę Merlin/Morgana/Artur, ale tylko dlatego że Morgana też ma coś wspólnego z magią, a wolałbym żeby była to jednak Gwen. ;p
Faktycznie, troszkę przynudziło to że jak zwykle któryś któregoś uratował, dziwne było też to, że Merlin uratował wszystkich dobrych. ;p Wydaje mi się jednak że Nimueh już na dobre dedła. ;p Teraz może smok być tym złym, czy coś. ;p Będzie się mścił na Merlinie, będzie dmuchał i chuchał aż rozwali swoją jaskinię i ucieknie z tej smyczy śmiesznej na której jest. ;p
Morgana faktycznie już wie co się święci z Merlinem, bo wie że jej sny są prawdziwe. ;p
No i fajnie że w końcu była ta potężniejsza magia, ale widziałem mały błąd. ;p Merlinowi nie zaświeciły się oczy przy tworzeniu burzy z piorunami na Nimueh.
We Are The World haiti
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 16 gru 2008, o 13:44

Re: 1x13 - Le Morte d'Arthur


Bo może potężniejsza magia nie potrzebuje świecących oczu, pity :P

A co do drugiego sezonu to kompletnie nie wiadomo kiedy będzie, głównie zależy to od tego kiedy nagrają. Plus nie wiem co planują w tym paśmie serialowym zamiast DW w przyszłym roku, na razie będzie to RH, ale z brytyjskimi serialami to jest tak, że jeśli np. fani bardzo przycisną to może powrócić wcześniej niż za rok [bądź z jakimś specialem, byłoby awesome], ale może też tak być jeśli coś źle pójdzie, że powróci dopiero za półtora roku.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 19 gru 2008, o 23:39

Re: 1x13 - Le Morte d'Arthur


awwwwwwwwwwwww! :D
Jak dla mnie to był najlepszy odcinek, nie wiem o czym Wy mówicie. :P
Morgany rzeczywiście mało, ale ta końcówka i wogóle jej sny, ta moc jest ciekawa.
Merlin chyba chciał sie za wszyskich poświęcić. Artur, matka, Gajusz. xD Dobry jest. :P
Nimueh dead? Nie sądze, ale świetny był ten pirun, Merlin poigrał z potężną magią.
CIekawe o co temu smokowie w końcówce chodziło? ;>
Dobrze, że Gajusz żyje, on jest bardzo fajnym charakterem.
Jeśli ma nie być Merlin/Arthur to ja jestem za Arthur/Gwen. :D
Niech Brytyjczycy to szybciej robią. :( Nie chce czekać do września. :/
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 20 gru 2008, o 04:50

Re: 1x13 - Le Morte d'Arthur


CIekawe o co temu smokowie w końcówce chodziło? ;>


Bo póki Uther żyje, to magia jest niemile widziana w królestwie, a do tego czasu smok musi siedzieć pod ziemią. ;p

Niech Brytyjczycy to szybciej robią. :( Nie chce czekać do września. :/


Dziękuję się mówi, za polecenie serialu. ;p
We Are The World haiti
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 20 gru 2008, o 10:14

Re: 1x13 - Le Morte d'Arthur


Dziękuje. :p
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 20 gru 2008, o 13:27

Re: 1x13 - Le Morte d'Arthur


Robin Hooda byście obejrzeli też :P
no! miłe zastępstwo godne (a dla mnie nawet i lepsze xD)
Want your bad romance.
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 20 gru 2008, o 18:52

Re: 1x13 - Le Morte d'Arthur

LOL i znów się zaczyna, skąd te porównania z RH... Ale za to przydałby się dział dla tego serialu, zaraz się zaczyna 3 sezon. Ale to nie temat na to.
Następna strona

 


  • Podobne tematy do 1x13 - Le Morte d'Arthur
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.