Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x13 - Children of the Damned » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 3 lut 2010, o 22:59

1x13 - Children of the Damned

Spoiler:


Data emisji: 04.02.2010
trust him... he's a doctor!
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 5 lut 2010, o 19:39

Odp: 1x13 - Children of the Damned


dużo przeszłości było w tym odcinku, jak widać wszyscy są ze sobą powiązani. Anna porwała Elenę :D Ciekawe co ten nowy zrobi z Bonie.
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 lut 2010, o 19:42

Odp: 1x13 - Children of the Damned


TVD znowu nie zawodzi i kolejny dobry odcinek bez żadnych dłużyzn z akcją pędzącą do przodu. Mama nadzieje, że cały serial będzie tak dobrze rozplanowany jak te 13 odcinków.

Fajnie, że znowu pokazali wstawki z przeszłości, które sporo wyjaśniły - kto zrobił kompas(mało szczegółów!), konflikt braci i Anne. Sszkoda tylko, że nie pkazano jak Salvatorowie zostali przemienieni.

Bonie ma pecha - umawia się z wampirem. Mam nadzieje, że Stefan jej pomoże i zyska kilka + u niej.

Grimoire znaleziony. Szybko, strasznie szybko. Nie sądziłem że już do tego dojdzie, myślałem że potrwa to trochę odcinków. Mam nadzieje, że uda się im otworzyć grobowiec ;)

Anna porwała Elene. Liczyłem na coś lepszego w końcówce odcinka. Mam nadzieje, że teraz Damon będzie z nią współpracował.

Ciekawe czy krew wampirów ma jakieś efekty uboczne.

Stefan wie o Alaricu. Oby w następnym odcinku Elena dowiedziała się o jego żonie. I nie mogę się doczekać konfrontacji jego i Damona.
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 5 lut 2010, o 21:52

Odp: 1x13 - Children of the Damned


Nie wiem jak, ale ten serial jak zaczął rewelacyjnie taki poziom nadal trzyma :)

Damon - nie było jeszcze laska w serialu, który by na niego nie leciała :) Pierw Viki mu mówiła, że jest sexy, przystojny, a dzisiaj Jenna "niesamowiście seksowny" :D Coś mi się wydaje, że gdyby pod koniec odcinka to Damon przechodziło koło kuchni to pozwoliła by mu na noc zostać :D :D

Odcinek był dobry, nawet bardzo FB wampirków już wiemy więcej co i jak. Czekałem aż Damon wkońcu przejży na oczy, że Stefan i Elena lie to him :) no i oczywiście riposta, odwet w jego wykonaniu rewelacyjny, nawet nie mrugnęli okiem Stefan i Elena, a ten już miał ją w rękach. Jestem ciekaw jak ona niby wypila tyle jego krwi, przecież przystawił tylko rękę do ust, nie musiała tyle pić, takie krążenie mają wampiry, że litry krwi na sec płyną :D ?

Faris - ten, którego ta mała zmieniła daremna jego gra jest.

Teraz końcówka, jeśli ojciec Eleny i Jeremiego zabił jej matkę, czy "trafił kołkiem" to czemu ona Elene porwała, udawała, że Jeremy jej sie podoba mogła go skrojić tyle razy, a czekała na Elene? Z dialogu z Damon wynioskowałem, że ona szukała zamesty na Gilbercie, a tej kasiążki Gilberta jak otworzyć grobowieć Katherine w jakim celu? Sorry, trochę to nie zrozumiałem, bo dzisiaj pokazali, że jej motyw to zemsta na Gilbercie, nei Katherine, czy jakąś scene przegapiłem :) ?
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 5 lut 2010, o 22:54

Odp: 1x13 - Children of the Damned


Teraz końcówka, jeśli ojciec Eleny i Jeremiego zabił jej matkę, czy "trafił kołkiem" to czemu ona Elene porwała, udawała, że Jeremy jej sie podoba mogła go skrojić tyle razy, a czekała na Elene? Z dialogu z Damon wynioskowałem, że ona szukała zamesty na Gilbercie, a tej kasiążki Gilberta jak otworzyć grobowieć Katherine w jakim celu? Sorry, trochę to nie zrozumiałem, bo dzisiaj pokazali, że jej motyw to zemsta na Gilbercie, nei Katherine, czy jakąś scene przegapiłem :) ?


Pearl dostała kołkiem, ale nie w serce. Żyła jak jej zakładali kaganiec, potem pewnie wywieźli ją do kościoła, a Emily rzuciła swoje czary-mary, a teraz córeczka planuje ją uwolnić i zostawić zemstę matce.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 7 lut 2010, o 01:47

Odp: 1x13 - Children of the Damned


uhhh, dobry odcinek.
jak ja lubię te rodzinne momenty z Damonem w roli głownej :P szkoda, że wszystko się teraz zepsuje pewnie.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 9 lut 2010, o 13:23

Odp: 1x13 - Children of the Damned


Świetnie to powiązali... na początku myślałem, że ta Anna to jakaś dawna znajoma Salvatorów, ale jakoś nie przyszło mi do głowy, że może mieć coś wspólnego z czasami "dawnymi" Mystic Falls. Teraz nie mogę się doczekać otworzenia grobowca. Mam nadzieję, że do tego dojdzie bo jak nie to się nieźle zawiodę :P
trust him... he's a doctor!
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 3 cze 2010, o 14:53

Odp: 1x13 - Children of the Damned


Odcinek był całkiem niezły. :P
Jak się okazuje bracia znają Annę i odwrotnie. :D
Znamy także powód dla jakiego Anna potrzebowała dziennika Gilberta. :P
Pewnie Anna potrzebuje Eleny, żeby wymienić się za księgę czarów.
Mam nadzieję, że Ben nic nie zrobi Bonnie.
Trochę dowiedzieliśmy się o przeszłości i poznaliśmy ojca Salvatore. :D
Ogólnie fajnie to wszystko połączyli.
Alaric miał kozacką kołkownicę. :D
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 6 gru 2010, o 21:04

Odp: 1x13 - Children of the Damned


Sporo się w tym odcinku wyjaśniło, między innymi z powodu częstych powrotów do przeszlości. Okazało się Anna jest mniej więcej w wieku braci. Konfrontacja Alarica ze Stefanem wyszła świetnie. Stefan nie odpuszcza i za wszelką cenę chcę się pozbyć brata. Fajnie rozwijają się relacje pomiędzy Eleną i Damonem. Kto wie czy to jeszcze nie będzie para. :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 1x13 - Children of the Damned
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.