Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x13 - Black Jack » Zakończone Seriale » Jerycho • seriale forumtv.pl

<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 22 lut 2007, o 07:34

1x13 - Black Jack

W Jericho powoli kończą się zapasy oleju napędowego. Na spotkaniu mieszkańców, podczas którego wszyscy próbują wymyślić jakieś rozwiązanie, Heather wpada na pomysł zbudowania wiatraków mogących zapewnić prąd całemu miasteczku. Problemem jest jednak brak odpowiednich części. Jedynym rozwiązaniem jest podróż do wskazanego przez Rogera miejsca, zwanego Black Jack. Jest to strzeżony teren handlu, na którym można kupić, sprzedać lub wymienić najpotrzebniejsze towary. Na wyjazd tam decyduje się Jake, jego ojciec, Heather oraz Dale, który zadecydował, że nie sprzeda sklepu odziedziczonego po Gracie, a spróbuje go prowadzić.
Black Jack okazuje się strasznym miejscem, w którym za najmniejsze przewinienie ludzie są wieszani, a zdobycie potrzebnych rzeczy jest zadaniem conajmniej karkołomnym.
Heather wpada tam przypadkiem na swojego dawnego znajomego - Ted;a, który pomaga im znaleźć potrzebną część. Kiedy jednak Jake dobija interesu, Dale odkrywa na zapleczu makabryczne miejsce. Kiedy więc, Johnston oświadcza, że z takim człowiekiem nie bądą prowadzić inetersów, a w namiocie robi się zamieszanie, Dale wykorzystuje okazję i kradnie część do wiatraka. Nie uchodzi z nią jednak daleko, a Jake, Johnston, Heather i on zmuszeni są uciekać, w czym pomagają im znajomi Ted'a. Po szcześliwej ucieczce, Heather decyduje się pojechać do Ted'a, gdzie będa próbować stworzyć porzebne im cześci, aby Jericho mogło nadal cieszyć się prądem.
W międzyczasie, Hawkins przyprowadza do domu Sarah'ę, wraz z którą planują co zrobić z tajemniczym Starcem i informacjami, o których wiedzą. Lecz czy Sarah na pewno stoi po stronie Hawkinsa?

Morse code: "BLEEDING KS”
Data emisji: 28 luty 2007
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez aja, łącznie edytowano 3 razy
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 mar 2007, o 23:58


Całkiem niezły odcinek. Widać, że po przerwie serial wrócił z nowymi siłami. Coś mi się wydaję, że szykuję się zima stulecia. Hawkins wpakował się w niezłe kłopoty, ciekawe co z tego wyniknie. Najlepsza jednak była podróż do Black Jack. Widać, że panuję bezprawie, wieszanie ludzi na ulicach za kradzież. Coś mi się wydaje, że niedługo kolejne spotkanie z Ravenwood.

6 prezydentów Stanów pachnie mi tu małą wojenką. Jeśli pomoc przyszła zarówno z Chin i Niemiec, nie wiadomo kto zaatakował to albo byli to a) terroryści b) sam rząd. Wątek polityczny robi się coraz ciekawszy.

A już za tydzień Heart of Winter, nie mogę się doczekać!
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 2 mar 2007, o 19:51


Czesiek_PL napisał(a):Hawkins wpakował się w niezłe kłopoty, ciekawe co z tego wyniknie.
Albo on zlikwiduje swoją przyjaciółkę albo ona jego :P
Czesiek_PL napisał(a):Widać, że panuję bezprawie, wieszanie ludzi na ulicach za kradzież.
To jest własnie próba wprowadzenia jakiegoś prawa, coprawda bezpardonowa i bezwzględna ale jednocześnie sprawia że mało kto zaryzukuje kradzierz a przecież każdemu coś potrzeba.
Czesiek_PL napisał(a):6 prezydentów Stanów pachnie mi tu małą wojenką.
To jest dobry motyw. Obstawiam wersję b) to raczej próba ustanowienia ustroju przez jakiś odłam rządu.
Dobre też było jak burmistrz się pyta kto zgałasza się na ochotnika a cała sala spogląda na Jakea :D
<<

Arrow

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 921

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Battlestar Galactica

Postdodano 2 mar 2007, o 19:54


ten odcinek mi się średnio podobał. 6 prezydentów, trochę dużo, może być ciekawie.
mi się jeszcze podobała scena jak ojciec Jake'a mówi, że jedzie z nim, Jake na to, czy pytał matki, a ten mówi kim to on nie był a na koneic "oczywiście, że pytałem" :D
My entire goal in life is to outlive my brother, inherit the family fortune, put all my sisters out on the street and live as frivolously as possible, have numerous wives, thousands of illegitimate children and die completely alone and leave every cent to a parrot named Polly
<<

HeroSHI

Postdodano 2 mar 2007, o 19:59


Świetny odcinek, podobało mi się ze Jake, jego ojciec, heather i dale mogli liczyc na tych facetów z innego miasta przy ucieczce :)
<<

Nikola

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1096

Postdodano 3 mar 2007, o 14:28


Heather wróciła :D W końcu.. mam nadzieję, że już nie zniknie, jak poprzednio :/
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 3 mar 2007, o 15:04


qrcze, ale świetny odcinek :) dziadek 59lat, ale jeszcze potrafi przywalic :D
Obrazek
OBEJRZANE:
Prison Break
Lost
Jericho
Invasion
<<

aja

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 3 mar 2007, o 21:21


Bez obaw moge powiedzieć, że to jak dotąd najlepszy odcinek :D Całe to Black Jack, wieszanie ludzi... :P Jedyny mdły wątek to Roger i jego pseudo-wzija :what: Co to w ogóle ma być?! :P
sufer napisał(a):Dobre też było jak burmistrz się pyta kto zgałasza się na ochotnika a cała sala spogląda na Jake'a

To było świetne :) I scena, która mimo zalązka telenoweli była fajna - jak Jake mówi do Heather, żeby wrócila w jednym kawałku... Przecież ona jest 100 razy fajniejsza od Emily!
sufer napisał(a):Albo on zlikwiduje swoją przyjaciółkę albo ona jego :P

Albo żona Hawkinsa zlikwiduje konkurentkę :P

I jeszcze ten nudny, bezmyślny i kompletnie głupi Dale... Niech go ktoś w końcu ustrzeli :/
ZQKB
Come on girl, one last time
let me know you're still alive!

icon by mal_contentum
<<

Dudi

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 140

Postdodano 3 mar 2007, o 21:44


popieram Aję, dla mnie to również był najlepszy odcinek :) mimo wszystko myślałem, że ci co im pomogli uciec z Black Jack pojadą z nimi do Jericho. a Dale mógł to jakoś zręcznie schowac, a on idzie przez miasto w któym wieszają za kradzież ze swoim narzędziem na widoku. fajny tam zrobili motyw z tymi newsami.
Ostatnio edytowano 1 sty 1970, o 02:00 przez Dudi, łącznie edytowano 1 raz
<<

sufer

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 975

Lokalizacja: Kraków

Postdodano 3 mar 2007, o 22:11


Dudi napisał(a):fajny tam zrobili motyw z tymi newsami.
No to było dobre ... każdy kto przyjezdrzał z różnych części kraju przywoził jakieś informacje o danym regionie i potem wszyscy mogą się dowiedzieć co się dzieje.
<<

Son of Liberty

Nowy użytkownik

Posty: 1

Lokalizacja: Sieradz

Postdodano 6 mar 2007, o 13:30


Witajcie, jestem nowy. Tyle tytułem wstępu :P

Jericho oglądam od pierwszego odcinka, powiem szczerze, że jako fan serii "fallout" (to taka postapokaliptyczna gierka na pc) oczekiwałem czegoś innego od serialu, jednak ostatni odcinek sprawił, że moje zdanie o serialu obróciło się o 360 stopni. Hamdel wymienny, drogie części, niewolnictwo, obozy takie, jak black jack... Wszystko to sprawiło, że serial nabrał charakteru. Odcinek trzynasty to zdecydowanie najlepszy epizod :)
<<

kanon

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 205

Lokalizacja: Toruń

Postdodano 10 mar 2007, o 14:10


Mi też się wydaje że to był jeden z lepszych odcinków ale to troche dziwne że w tym black jacku takie cieniasy sa że ich nie zdołali zatrzymać !!
<<

HeroSHI

Postdodano 10 mar 2007, o 18:02


Nikola napisał(a):Heather wróciła :D W końcu.. mam nadzieję, że już nie zniknie, jak poprzednio :/


Przecież to ten odcinek kiedy ona odjechala z tymi facetami do innego miasta :]
<<

Sophia

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 263

Postdodano 13 mar 2007, o 01:37


Kurcze ten motyw z kilkoma prezydentami byl swietny!! Jestem ciekawa czy rozwina jakos ten watek, bo na pewno jest w tym potencjal :D
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 16 kwi 2007, o 21:08


aja napisał(a):I jeszcze ten nudny, bezmyślny i kompletnie głupi Dale... Niech go ktoś w końcu ustrzeli :/


Ty to zawsze byś kogoś ustrzeliła :P

Szkoda, że na odcinek zdążyłam od momentu w którym Jake dowiaduje sie o 6ciu prezydentach :P ale na główną akcje jako tako zdążyłam XD
i niech Hawkinks nie będzie głupi, niech nigdzie nie wyjeżdża.
Ostatnio edytowano 16 kwi 2007, o 21:09 przez bluevein, łącznie edytowano 1 raz
Want your bad romance.
<<

Guśka

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 456

Lokalizacja: Łódź

Postdodano 16 kwi 2007, o 21:22


Powrót Heather był tym na co czekałam bo Jake i Ona powinni być już razem.Ale gdy Ona zdecydowała się pojechać z tymi swoimi znajomymi wzrok i mina Jake'a była naprawdę smutna widać było że już za nią tęskni.Odcinek był bardzo fajniusi :P...
Ostatnio edytowano 16 kwi 2007, o 21:39 przez Guśka, łącznie edytowano 1 raz
Jak feniks z popiołu wstanę Odrodzę się By wnieść w twoje życie zamęt......
Obrazek
Obrazek
http://zibi.blogabet.com/
<<

baszak

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 60

Lokalizacja: cela 18

Postdodano 16 kwi 2007, o 22:21


super byl ten odcinek ,ja go widzial na AXN :cool: :cool: ,ten serial to jest terarz podobne do gry fallout Obrazek
:):):)
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 19 mar 2008, o 01:33

Re: 1x13 - Black Jack

Ja wiedziałem że ta Sarah jakaś lewa będzie. ;S Ciekawe co ona ma zamiar zrobić. No ale żeby się dowiedzieć muszę iść na kolejny odcinek.
We Are The World haiti

 


  • Podobne tematy do 1x13 - Black Jack
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.