Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

1x12 - Unpleasantville » Zakończone Seriale » The Vampire Diaries • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 29 sty 2010, o 21:15

1x12 - Unpleasantville

Spoiler:


-----------

Za takie właśnie odcinki lubię TVD - cały czas się coś działo, akcja kręci się w okół wszystkich bohaterów, a końcówka jest mocna zaskakująca.

Trójkącik Elena/Damon/Stefan na imprezie i podczas odcinka udany. Najlepsze oczywiście w tym wszystkim zachowanie Damona, ale Stefan też miał kilka niezłych tekstów jak z bratem rozmawiał :) To z prześladowcą Eleny szybko poszło. Dobrze natomiast, że to ona nie zabiła go ołówkami xD Akcja braci fajna :D Tortury tak samo. Trochę Jack Bauer style :)

Anna jest wampirem - prawie największe zaskoczenie odcinka. Szkoda trochę bo fajnie się jej z Jeremym układało, a dziewczyna też całkiem niezła ;) Ciekawe też ile jest wampirów w mieście. Co najmniej dwa prócz Salvatorów, ale coś się jeszcze znajdzie. Ciekawe też skąd tamci wiedzą o Kathrinie i czemu chcą ją uwolnić. I jaki będzie stosunek oni/Damon.

Boonie podkochuje się w wampirze xD Ciekawe dla kogo skończy się to tragicznie.

Związek Matta z Caroline ruszył do przodu. Ja tam im kibicuję.

Żona Alarica matką Eleny?! Im więcej informacji dostajemy tym więcej domysłów jest.

Alaric miał niezłe sceny z Damonem. Czekam na ich konfrontację i mam nadzieje, że obydwaj wyjdą z niej cało.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 29 sty 2010, o 22:51

Odp: 1x12 - Unpleasantville


fajnie jakby Elena zaprzyjaźniła się z Damonem i bardzo żałuje, że z nim nie zatańczyła :D
końcówka, wow, ta dziewczyna nie pasuje na wampira xD
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

myys

Avatar użytkownika

Nowy użytkownik

Posty: 5

Postdodano 30 sty 2010, o 20:51

Odp: 1x12 - Unpleasantville


Pffy, zaprzyjaźniła :cool:
Biedny Damon, dobrze że przynajmniej sobie kogoś innego do tańca znalazł. Co było, tak btw, najlepszą sceną odcinka ;p M/C bardzo fajne, choć ja nadal czekam na Jeremy/Tyler, gdzie oni są? :(
<<

Asiulaaa019

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 31 sty 2010, o 10:46

Odp: 1x12 - Unpleasantville


taniec damona z tą kobietą był świetny! mimo tego że uwielbiam go kibicuję elenie i stefanowi
odcinek zaskakujący to prawda bo nie spodziewałam się tego
ta żona alarica raczej będzie matką eleny hmm ale kim był jej ojciec?
kolejne odcinki wyjaśniają co tajemniczego było w poprzednich (np łańcuszek czy teraz dziennik)
uwielbiam ten serial
ps. znalazłam fajną stronkę z zapowiedzią kolejnego odc i tak jak by streszczeniem 14 :D
pozdrawiam wszystkich miłośniów tego serialu ;)
Supernatural, The vampire diaries
<<

Lucas Scott

Avatar użytkownika

Uploader

Posty: 439

Lokalizacja: Polska

Postdodano 31 sty 2010, o 13:17

Odp: 1x12 - Unpleasantville


Nie no co to zjazd wampirów czy jak Powoli śmieszny się robi ten serial, wmapiry biegają i się zabawiają...
Sean Faris jak wampir heh znam go z "Life as we know it" kilka lat wstecz wyglądał lepiej, teraz...

Damon - ten to się teraz przemienił. Stefan robił za tego niegrzecznego dzisiaj dziurawiąc Naoh, a Damon tylko wydawał polecenia kiwając glową
Wątek Matta i C jakiś taki śmieszny, szkoda czasu na to

Dużo nowych tajemnic wypłynęło. Laska nauczyciela, to matka Eleny heh ale się porobiło. Wszystkie wampiry znają Katherine, co ona wszystkich pozamieniała w wampiry czy jak?

Damon nie rządzący w odcinku to poziom odcinka trochę słabszy, wolałem go jak się zabawiał, a teraz jakoś się uspokoił... Ale te jego miny są rewelacyjne...

Co do tego wyczuwania wampira w pobliżu czy na odległość. Ja myślałem, że tak właśnie jest jak było z Loganem, Damon czy Stefan go wyczuli, że jest wampirem, a dzisiaj Stefan powiedział, że to tak nie działa, że nie potrafią wyczuć innego wampira... Może źle zrozumiałem, bo bez napisów, ale...
<<

Asiulaaa019

Avatar użytkownika

Użytkownik

Posty: 35

Postdodano 31 sty 2010, o 17:24

Re: Odp: 1x12 - Unpleasantville


Co do tego wyczuwania wampira w pobliżu czy na odległość. Ja myślałem, że tak właśnie jest jak było z Loganem, Damon czy Stefan go wyczuli, że jest wampirem, a dzisiaj Stefan powiedział, że to tak nie działa, że nie potrafią wyczuć innego wampira... Może źle zrozumiałem, bo bez napisów, ale..

dobrze zrozumiałeś wypowiedź Stefana i w sumie masz z tym rację bo w przypadku logana była mowa że wyczuli go..
pewnie scenarzyści już się pogubili w tym wszystkim bo zwracają uwagę na masę innych rzeczy :/
ale mimo jakiś wpadek i tak ten film lubię :D
jest całkiem inny niż ksiażka i to mi się podoba ^^
Supernatural, The vampire diaries
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 31 sty 2010, o 22:06

Odp: 1x12 - Unpleasantville


Najazd wampirów w tym odcinku xD Nie dość, że ta koleżanka Jeremy'ego to jeszcze ten koleś z baru.

Zdziwiłem, że ten wątek z potrąconym przez Elene wampirem wyszedł tak szybko. Poza tym nie trochę zawiodłem się na tym, ponieważ wyszło na to, że ten koleś chce się tylko zabawić z Eleną a myślałem, że ma wobec niej jakieś intencje.

Również się zdziwiłem jak Alaric powiedział o swojej żonie. Czyżby jednak matka E.?

Już nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie, że to Alaric jest mężem tej kobiety, którą zabił Damon. A może jednak nie zabił lecz przemienił w wampira? Wtedy może powróci i Elena pozna swoją prawdziwą matkę?

"Mr Sandman" ^^
trust him... he's a doctor!
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 1 lut 2010, o 01:08

Odp: 1x12 - Unpleasantville


Już nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie, że to Alaric jest mężem tej kobiety, którą zabił Damon. A może jednak nie zabił lecz przemienił w wampira? Wtedy może powróci i Elena pozna swoją prawdziwą matkę?


Też o tym myślałem. Alaric niby mówi cały czas, że jego żona nie żyję, ale równie dobrze może być martwa tylko dla niego i być wampirem. To by było coś jakby się okazało, że jej matka żyję, jest jakąś potomkinią Katherine i jej przemiana była częścią planu Damona
<<

Be Ironic

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 438

Lokalizacja: Szczecin - Miasto Bogów, Bosiego i Paprykarza

Ulubiony serial:
Black Books, VeronicaMars

Postdodano 3 lut 2010, o 01:43

Odp: 1x12 - Unpleasantville


1. MÓWIŁAM, że ta laska od Jeremy'ego jest wampirem :]
2. Żona Alerica taka w sumie podobna kolorystycznie do Eleny, więc pewnie to ona bez kitu.
3. No dokładnie, Katherine jakaś vampire fatele, wszystkich zakręciła, troche przesadzony motyw jak dla mnie :)
4. MR SANDMAN!
Obrazek
<<

0lina

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1305

Lokalizacja: J-no

Postdodano 3 lut 2010, o 14:52

Odp: 1x12 - Unpleasantville


myslalam, ze ta dziewczyna od Jeremyego bedzie czarownica, bo gdzies w spoilerach wyczytalam, ze pojawi sie nowa czarownica, ale widocznie chodzilo o ta znajoma Damona z 11 odcinka, bo ta od Jeremyego to kolejny wampir :P dużo ich :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 3 lut 2010, o 18:42

Odp: 1x12 - Unpleasantville


Dużo, ale mi to nie przeszkadza. W końcu to serial o wampirach. No ale przydałby się jeszcze wilkołak ;)
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 2 cze 2010, o 20:21

Odp: 1x12 - Unpleasantville


Odcinek na poziomie, wysypało wampirków! :D
Anna i Ben - wampirami, trochę mnie zaskoczyli. :P Ciekawie po co im dziennik, czyżby chcieli otworzyć kryptę.
I do tego znają Katherine i wiedzą, że Bonnie jest czarownicą. Czekam na dalszy rozwój sytuacji.
Żona Alarica matką Eleny? Ładnieee! :P
Wątek Matt / Caroline poszedł w dobrym kierunku.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 6 gru 2010, o 20:52

Odp: 1x12 - Unpleasantville


Podaobał mi się w tym odcinku Stefan. Świetna scena, kiedy torturują tego wampira. Te nagłe wloty Stefana w obronie Eleny trochę naciągane i mało realne, ale można na to przymknąć oko, bo cały odcinek był naprawdę niezły. ;) Poznajemy coraz więcej wampirów. Anny nie podejrzewałem, natomiast Ben od razu mi śmierdział. :P Podoba mi się związek Matta i Caroline, mimo że ona jest głupiutka, a on po "wyjeździe" Vicki jest trochę przymulony, to razem nawet całkiem zgraną parkę tworza. Zszokowało mną to, że Elena może być córką żony Alarica. Nigdy bym nie pomyślał... :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing

 


  • Podobne tematy do 1x12 - Unpleasantville
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.