Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne

1x12 - Father Frank, Full Of Grace » TOP 5 » Shameless • seriale forumtv.pl

Opiekun: eLMaQ

<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 29 mar 2011, o 14:42

1x12 - Father Frank, Full Of Grace

27.03. 2011
Spoiler:


____________________________________________

Zdecydowanie jedna z lepszych premier tego sezonu! :D Finał był świetny! :P
Frank naprawdę żałował tego, co zrobił. Przeprosiny Lipa były genialne, zwłaszcza scena jak dał się osikać. :D
Ojciec Karen popełnił samobójstwo, naprawdę ostra scena. To on spowodował "obłęd" córki, szkoda, że w taki sposób za to zapłacił.
Tony wykupił wolność dla Lipa i Iana, a później jeszcze zgarnął dom Steve'a. Jak on mnie wkurza, co za wkurzający policjant! :P
Szkoda mi trochę Steve'a. Przewidywałem, że Fiona nie da rady z nim wyjechać.
Również szkoda, że Debby nie powiedziała jej całej prawdy o Stevie/Jimmym. Ale przynajmniej powiedziała o tym matce Jimmy'ego. :P
Lip pogodził się z Karen. Lubię tą parę. :D
Z niecierpliwością czekam na kolejny sezon, przygody szalonej rodzinki Gallagherów przypadły mi bardzo do gustu. :D
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 29 mar 2011, o 22:30

Odp: 1x12 - Father Frank, Full Of Grace


Ale masakra xD Frank i jego przemowy rządzą
Lip :D uwielbiam typa, pobicie ojca , a pózniej osikanie go :)
O kurde .... Eddie
Karen pogodziła sie z Lipem , obaj to siebie pasują , choc wole stara Karen jako blondynke :P
Czułem że Fiona nie wyjedzie , choć też miałem wątpliwości gdy zaczęli ją namawiać. Też dziwna była ta sytuacja gdy Steve sie pojawił , liczyłem na wyzwiska czy coś w tym stylu a tylko jeden mały liść. Znów to samo jego gadanie, nie wiem czemu nie mógł wkońcu rzucić wszystkie karty na stół , tylko ukrywał się, szkoda bo go lubiłem.
Myśle, że Fiony koleżanka, może być kimś bardzo ważnym w drugim sezonie. No i wracając do Franka , będę za nim tęsknić:D
" skąd wyszli " , " najwyższa pora " xD to mnie rozwaliło.
Naprawde świetny odcinek , juz wiadomo kiedy drugi sezon?
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 30 mar 2011, o 18:27

Odp: 1x12 - Father Frank, Full Of Grace


Zgadzam się z eL w 100%. Jedna z najlepszych, jak nie najlepsza premiera tego sezonu. Pokochałem ta rodzinkę.

Jak dla mnie to Frank jakoś strasznie nie zawinił. Był zalany, na haju, a wszystko zaaranżowała Karen. To jej się coś nieźle w głowie popieprzyło i to ją w pierwszej kolejności powinien winić Lip. Aczkolwiek przeprosiny Franka i załatwienie potrzeby na niego przez Lipa - genialne! :D

FRank miał kilka dobrych scen w tym odcinku. Jego mowy rzeczywiście miażdżyły! :D Wbił sobie do toalety, gdy Karen się załatwiała i prawił jej kazanie. :D Haha, czasami po prostu nie moge z niego. Dostał niezłe baty od syna, poniekąt słuszne, poniekąt nie.

Szkoda tylko, że ojciec Karen z tego wszystkiego popełnił samobóstwo. Swoją drogą Shameless to cholernie mocny serial. Nie boją się naprawdę ciężkich scen i trudnych tematów. Zdecydowanie nie ma w nim "tabu" i to mi sie podoba. Między innymi brak jakiegokolwiek tabu urzekło mnie w Boardwalk Empire, ale to zdecydowanie nic w porównaniu z tym serialem. :)

Ian przyznał się Fionie, że jest gejem. W końcu!

Szkoda też w całej tej sytuacji właśnie Fiony i Steva. Obie postacie przeze mnie bardzo lubiane i nie wyobrażam sobie ich oddzielnie. Tony, cholerny krawężnik nieźle sie na tym dorobił. Ciekawe czy dostał to mieszkanie od Steva...

No nic pozostaje czekać na drugi sezon tego genialnego serialu od Showtime!
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 25 kwi 2011, o 21:11

Odp: 1x12 - Father Frank, Full Of Grace


Cudowny serial, najlepszy w tym sezonie, dla mnie mistrzostwo świata.

Zamknęli dosyc spokojnie, czego się nie spodziewałem, ale mi sie podobało. Ważniejsze wątki zakończone.

W końcu była scena Fiona/Ian, na którą długo czekałeem. Uwielbiam tą dwójke.

Dobrze, że Fiona nie wyjechała.

Mam nadzieje, że Karen wróci do siebie. Dobrze, żet ten ojciec sie zabił. : ( XD

Reakcja Lipa na Daddyz Girl - XDDD

NIECH TEN ROK MINIE SZYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYBKOOOOOOOOOOOOOOOO! :( :( :(
(moja psychoza na punkcie tego serialu osiągnęła punkt szczytowy, miejmy nadzieje, że od tej pory będzie spadac xD)
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

xiq

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 234

Lokalizacja: Gdańsk

Ulubiony serial:
Suits, PoI

Postdodano 22 sie 2012, o 22:27

Odp: 1x12 - Father Frank, Full Of Grace


Finał bardzo interesujący, nie powiem. Działo się dużo, bardzo dużo.

Fiona nie wyleciała ze Steve'm/Jimmy'm do Kostaryki. Wiedziałem, że tak będzie i cieszę się, bo bez niej ten serial nie byłby taki sam. Szkoda tylko Jimmy'ego. Mam nadzieję, że w 2. sezonie wróci i to szybko! :D

Frank jak mówił o tej pokusie w barze - naprawdę fajna scena. Głupio zrobił, ale tak naprawdę to wina Karen. Cieszę się, że Lip jej wybaczył, bo naprawdę kocham tę parę, ale nie wiem czy tak na pewno zasłużyła na to. Jej ojciec popełnił samobójstwo - scena mocna, ale płakał za nim nie będę. ;)

Ogólnie podoba mi się ta koleżanka Fiony, ale wydaje mi się, że jest za miła dla niej. ;>
Oglądam: Person of Interest, Suits, Being Human US, Sherlock, Mentalista, Supernatural, Castle, Grey's Anatomy, Shameless, Criminal Minds, Elementary, Graceland, Rush, Teen Wolf, Under The Dome, The Strain, Forever.
Zakończone: Breaking Bad, Dexter, White Collar(s4), Revenge(s3), Luther, Lost, V, 39ipół, 24, Lie to Me, Prison Break, Friends, Alcatraz, Six Feet Under, Dr. House, Harry's Law, Glee(s4), Boardwalk Empire(s2).
<<

surowyjan

Nowy użytkownik

Posty: 4

Postdodano 23 cze 2016, o 15:57

Odp: 1x12 - Father Frank, Full Of Grace


Serial miał się okazać super, jednak ani trochę mnie nie wciągnął..

 


  • Podobne tematy do 1x12 - Father Frank, Full Of Grace
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.