Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x12 - Beau Soleil » Zakończone Seriale » The Killing • seriale forumtv.pl

Opiekun: Raven

Informacja
Pobierz The Killing
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 16 cze 2011, o 19:42

1x12 - Beau Soleil

12.06. 2011
Spoiler:
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 17 cze 2011, o 00:59

Odp: 1x12 - Beau Soleil


I mamy naszego mordercę. Po 12 odcinkach w końcu dowiedzieliśmy się kto nim jest. Chyba, że to wielka ściema :) ale skoro trzy osoby wpadły na to w tym samym czasie to chyba obejdzie się bez rozczarowania. Czy Richmond nadaje się na mordercę? Owszem podejrzewałem go wcześniej bo po co by były sceny w polityce jak nie po to żeby pokazać śledztwo z perspektywy mordercy. Tylko brakuję mi jakiś scen wcześniej które wskazywałyby że to on ją zabił. Jednak prawdę powiedziawszy w tym serialu to pewnie każdy wybór by budził kontrowersję. Za dużo było czekania i budowania sprawy żeby teraz udało się wszystkich zadowolić. Dziwi mnie też jedna rzecz - skoro Richmond używał usług agencji to czemu nie zrobił sobie fałszywego maila tylko posługiwał się tym swoim oficjalnym? Jednak tzeba przyznać, że nieźle pokazali odkrycie prawdy.

Zwłoki indianina na terenie budowy? I jeszcze osobą udzielającą wywiadu była ta babka z kasyna - czyżby to było kolejne zagrania Richmonda?

Linden jest w tarapatach bo siedzi w jaskini lwa, ciekawe co się z nią teraz stanie.

Sceny z tanem takie sobie. Dziwie się tylko czemu to Terry zapłaciła kaucję i tak mu ufała. Może wiedziała o domu?

Tahmoh Penikett pojawił się gościnnie jako były mąż Linden i szczerze mówiąc dziwnie jest go widzieć w roli innej niż twardziela :) Jednak jeszcze większym zaskoczeniem była dla mnie Alona Tal czyli Jo z Supernatural. Przyznać się kto ją poznał? Bo mi się nie udało :P
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 17 cze 2011, o 09:48

Odp: 1x12 - Beau Soleil


Genialny odcinek! Przed obejrzeniem odcinka przeczytałem pierwsze zdanie z postu Cześka i potem cały odcinek siedziałem, jak na szpilkach. :D

Hmm, mordercą okazał się być Richmond. Do przewidzenia, nawet podejrzewałem go w kilku momentach. Byłem pewny, że morderca będzie ściśle powiązany z kampanią Richmonda, bo cały wątek polityczny straciłby sens. Cały odcinek wszystkie dowody powoli wskazywały na tego miliardera Drexlera, ale czułem, że to nie on i na koniec zasadzą nam bombę. No cóż, jak to Czesiek napisał - Linden znalazła się teraz w jaskini lwa i Holder musi ją uratować. Bo wątpie żeby skończyło się to po prostu tak, że Linden wyciągnie gnata i aresztuje Richmonda. Swoją drogą wiecie, jak zginęła żona Richmonda? Bo mi coś umknęło. Miała wypadek samochodowy tak? Może też utopiła się właśnie w samochodzie...

Stan wyszedł na wolność za kałcją szwagierki. Wkurza mnie Mitch... Popchnęła Stana do tego, co zrobił, a teraz jeszcze zarzuca mu, że znów wrócił do gangsterstwa. Rozumiem, śmierć córki i straszliwie trudne chwile, no ale come on...

Czesiek_PL napisał(a):Tahmoh Penikett pojawił się gościnnie jako były mąż Linden i szczerze mówiąc dziwnie jest go widzieć w roli innej niż twardziela Jednak jeszcze większym zaskoczeniem była dla mnie Alona Tal czyli Jo z Supernatural. Przyznać się kto ją poznał? Bo mi się nie udało

No oczywiście, że od razu poznałem Jo. :) Uwielbiałem ją w Supernatural, to jakbym mógł zapomnieć jak wygląda? :) No fakt, zmieniła kolor włosów. Hmm, faktem jest też to, że w sumie ja niedawno oglądałem sezony SN, w których grała Jo, a Ty Czesiek odkąd je oglądałeś to chyba trochę czasu minęło, nie? :P
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Paulina

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1773

Ulubiony serial:
Twin Peaks

Postdodano 18 cze 2011, o 12:15

Odp: 1x12 - Beau Soleil


Alonę Tal poznałam odrazu. :P

Richmond zawsze był podejrzany, może po śmierci żony zrodziła się w nim obsesja z brunetkami? Kto wie. A może to wcale nie on, tylko taka ściema. Jeżeli to naprawdę on, to Linden jest w tarapatach i Holder ją uratuje. :D Jeżeli to nie Richmond, to stawiam na jego asystenta - Jamie? - bo on jest dziwny.

Jego żona niby zginęła w wypadku samochodowym, ale kto wie jak naprawdę zginęła.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 19 cze 2011, o 01:22

Odp: 1x12 - Beau Soleil


Czesiek_PL napisał(a):Tahmoh Penikett pojawił się gościnnie jako były mąż Linden i szczerze mówiąc dziwnie jest go widzieć w roli innej niż twardziela :) Jednak jeszcze większym zaskoczeniem była dla mnie Alona Tal czyli Jo z Supernatural. Przyznać się kto ją poznał? Bo mi się nie udało :P

Wiedziałem, że skądś znam tą aktorkę! :D Dzięki Cześku. :D

A co do odcinka, to dostarczył pozytywnych wrażeń. :D
W rolę postaci ojca Jacka wcielił się Helo z BSG. :D
Wyszło na to, że Rosie pracowała w serwisie towarzyskim. :P A wszystko dzięki cioci Terry - wiedziałem, że ona musi być jakoś zamieszana w to wszystko. :P
Mitch jeszcze bardziej odpieprza, strasznie mnie denerwuje ta postać. Cieszę się, że Stan i Terry wytknęli jej trochę w tym odcinku. Niech spojrzy na siebie, a nie obwinia wszystkich wokół.
Zaskakująca końcówka, najpierw podejrzenia zostały skierowane się na Drexlera, później dzięki mailowi Orfeusza uzyskanego ze strony internetowej Darren stał się podejrzanym nr 1. Szczerze, tak wielkiego udziału radnego Richmonda w zabójstwie się nie spodziewałem. Z chęcią posłucham wytłumaczenia samej postaci, dlaczego zabiła Rosie. Zakładam, że podczas wypadku samochodowego, samochód jego żony znalazł się w wodzie, a ona utonęła nie mogąc się z niego wydostać. Takie jest moje wytłumaczenie. :P
Linden znalazła się w trudnej sytuacji, ja mam nadal nadzieję, że twórcy nas robią w balona kierując podejrzenia na Darrena. No cóż zobaczymy w finale. :P
W sumie to już byłoby się ciężko wykręcić, zwłaszcza że w tym samym momencie Holder i Gwen trafili na ten sam trop. :P
Jakby nie było, z niecierpliwością czekam na ostatni odcinek 1 sezonu.
<<

nadal77

Avatar użytkownika

Znawca

Posty: 1688

Ulubiony serial:
Six Feet Under

gadu:
1729482

Postdodano 19 cze 2011, o 01:43

Odp: 1x12 - Beau Soleil


Zdecydowanie najlepszy odcinek, który dostarczył nam mnóstwo emocji.
Akurat Richmonda się nie spodziewałem i wierze , że to jeszcze nie jest ostatnie slowo reżyserów i zostawią nam ten mały haczyk :).

W koncu po coś byl ten wątek polityczny, ale akcja serialu w ogóle nie dawała nam śladów , żeby uważać Richmonda za zabójce.
Uwazam, że jeśli to rzeczywiście on, co potrwierdzają jeszcze zdjęcia i dziewczyna Beau Soleil , to napewno z kimś współpracował, Drexler? a moze jeszcze ktoś inny.
No i ciekawe co teraz będzie z Linden, chyba miała przy sobie broń.

Postać Mitch jest już lekko drażniąca :D , ale chyba właśnie o to chodzi.
Terry za to tez nie można ufać, dopiero teraz mówi o tak ważnej sprawie.

Zapowiada sie wielki finał :).
Spartacus * Shameless * The Walking Dead


http://www.filmweb.pl/user/DaroJuVE
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 28 cze 2011, o 11:38

Odp: 1x12 - Beau Soleil


Fajnie to wykombinowali, naprawdę. Richmon przez cały sezon był taką szarą myszką, której się raczej nie podejrzewało. Czy rzeczywiście jest zabójcą? Pewnie tak, ale może jeszcze czymś nas zaskoczą.

Co się stanie z Linden?! :D
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love

 


  • Podobne tematy do 1x12 - Beau Soleil
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.