Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 29

1x12 Bad Wolf (1) » Doctor Who » Odcinki • seriale forumtv.pl

Opiekun: Czesiek_PL

<<

Bee132

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 539

Postdodano 14 lip 2008, o 22:31

1x12 Bad Wolf (1)

Doctor, Rose i kapitan Jack muszą walczyć o swoje życie na pokładzie Game Station. Jack, Doktor i Rose zostają porwani i zmuszeni do grania w śmiertelnych teleturniejach. Ale co tak naprawdę dzieje się z ciałami zamordowanych uczestników? I kto stoi za tym całym przedsięwzięciem?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 15 lip 2008, o 17:51

Re: 1x12 "Bad wolf"


Świetny odcinek. Jack poddany metamorfozie :lol: Nie mogłam z tego jak powiedział gdy go "rozebrali", że ich oglądalność wzrośnie.
I widac jak Doktorowi zależy na Rose.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 18 lip 2008, o 18:40

Re: 1x12 "Bad wolf"


Tekst o oglądalności jest jednym z najlepszych tekstów Jacka, chociaż to i tak ciężko by było wybrać, bo każdy tekst Jaka jest rewelacyjny :P
I bardzo lubiłam w sezonie 1 sposób, w jaki Doctorowi zależało na Rose, to była o wiele lepsza relacja niż w sezonie 2.
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 19 lip 2008, o 02:12

Re: 1x12 "Bad wolf"


Inny Doktor inne relacje :P
Yup, Jack jest rewelacyjny :D I przy Jego tekstach nie da rady się nie uśmiechać/ śmiać :D Of course, nie przy wszystkich :P
Myślę, że to był jeden z moich ulubieńszych odcinków jak do tej pory.
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 19 lip 2008, o 02:28

Re: 1x12 "Bad wolf"


Pamiętam jak przy okazji zapowiedzi w Boomtown mnie rozbroił ten ich udział w teleturniejach. I mean c'mon, Doctor Who w Big Brotherze (albo BB w DW, jak kto woli :P).
<<

justin

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1578

Ulubiony serial:
doctor who

Postdodano 19 lip 2008, o 02:50

Re: 1x12 "Bad wolf"


Mnie w ogóle rozwalił ten teleturniej Najsłabsze ogniwo (?,chyba tak, albo najsilniejsze, no nieważne :P), bo kiedyś chyba taki na tv4 puszczali. :P
A tak, Big Brother i DW, tylko pogratulować pomysłu :D
fan of british tv.
Oglądam: Hart Of Dixie, Super Fun Night, The Carrie Diaries, Dracula, The Crazy Ones, Ravenswood
Czekam na powrót: Doctor Who, Switched at Birth, The Fosters,Twisted, Baby Daddy
Do nadrobienia: Merlin
Planowane:
<<

Trish

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1296

Postdodano 19 lip 2008, o 02:53

Re: 1x12 "Bad wolf"


Chyba na TVN i specjalnie zatrudnili wredną prezenterkę do polskiej wersji :lol2: Ja czasem zerkam na angielską wersję na BBC Entertaiment. A poza tym, to nakręcili specjalny DW odcinek teleturnieju w połowie 3 sezonu, gdzie wystąpili m.in. David, John, Camille, Noel i K9 xD

A co do łączenia DW i BB to no cóż oni tak mają, dla mnie wciąż najlepszy był Doctor i Olimpiada w Londynie w 2012, ale o tym pogadamy jak tam dotrzesz ;)
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 15 lip 2009, o 19:32

Re: 1x12 Bad Wolf (1)


Świetny odcinek xD Pomysł z teleturniejami genialny! Najbardziej mi się podobało Najsłabsze Ogniwo z udziałem Rose. :D Metamorfozy Jack'a fajne, Doctor w BB także. ^^ No i za tym wszyscy stoją Dalekowie? Dalecy? Nie wiem jak to się pisze. :P

Ten Bad Wolf rzeczywiście 'prześladuje' ich...
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

kinia

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 261

Postdodano 15 sie 2009, o 14:28

Re: 1x12 Bad Wolf (1)


OMG myślałam, że padnę jak zobaczyłam, gdzie wylądowali :D :D
Jack i wzrost oglądalności hi hi xD BB i The weakest link - tylko Kazi mi tam brakowało - choć zbyt wielkiej różnicy między prowadzącymi nie zauważyłam :P
Chris na mój gust - Dalekowie, a co ja tam wiem, dziwni są 'EXTERMINATE' ;)
<<

Tristan

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 2989

Ulubiony serial:
Doctor Who

Postdodano 27 sty 2010, o 01:28

Odp: 1x12 Bad Wolf (1)


O jaaa :D Puszki wróciły. To jednak Dalekowie za wszystkim stoją :P

Coraz bardziej uwielbiam Jacka xD Jego teksty i sama postać mnie rozbrajają :P Też jest taki w Torchwood?

Nadmieniam, że ten odcinek stał się póki co moim ulubionym z 1 sezonu ;)
trust him... he's a doctor!
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 4 lip 2010, o 21:16

Odp: 1x12 Bad Wolf (1)


Świetny odcinek. Teleturnieje świetne, tym bardziej, że bardzo lubie the weakest link. xD

Naked Jack, haha
Spoiler:
xD


p.s. specjalny odcinek the weakest link z aktorami z DW, część pierwsza -> http://www.youtube.com/watch?v=k3u3seMW-jk Świetne! xD
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

Sherrry

Avatar użytkownika

Oglądam seriale

Posty: 341

Ulubiony serial:
Doctor Who, Life on Mars

gadu:
5892953

Postdodano 5 lip 2010, o 00:27

Odp: 1x12 Bad Wolf (1)


Ale... miało nie być Daleków... Mieli być martwi!
Dlaczego przegrani w grach byli transportowani na ich statki? O co chodzi z Bad Wolf? (pytania retoryczne :P )
Teleturnieje były genialnie dobierane ;) i te robotki, które chciały Jackowi dorobić głowę psa :D super :P
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 16 wrz 2010, o 01:34

Odp: 1x12 Bad Wolf (1)


Świetny odcinek! Niezła zapowiedź finału sezonu. Za Bad Wolfem stoją Dalekowie? ładnie to się wszystko rozwinęło. No i podoba mi się, że sezon jest aki spójny i co jakiś czas są odwołania do wcześniejszych odcinków.
Gry były genialne. Doctor Who w Big Brotherze xD albo Rose w Nasjłabszym ogniwie xD jednak nic nie pobiję Jacka. I to jak wyciągnął tą broń xD
To co teraz extreminacia Daleków? :)
Wspomniana o Torchwood. Nie mogę się doczekać żeby i ten serial obejrzeć :)
<<

Raven

Avatar użytkownika

Wyróżniony

Posty: 4306

Postdodano 21 mar 2014, o 19:48

Odp: 1x12 Bad Wolf (1)


Doktor trafia do domu Wielkiego Brata, Rose walczy w Najsłabszym Ogniwie, a Jack... pokazuje swoje prywatne części na antenie xD
Ciekawe, że zostali tam ściągnięci. Gry za to ekstremalne - wygrywasz albo "giniesz". Ale nie do końca...
A za tym wszystkim stoją Dalekowie.

 


  • Podobne tematy do 1x12 Bad Wolf (1)
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.