Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 23

1x11 - To Love is to Bury » Zakończone Seriale » True Blood • seriale forumtv.pl

2008

Opiekun: Czesiek_PL

Informacja
Wampiry ujawniły swoje istnienie, ponieważ "teoretycznie" mogą się obejść bez ludzkiej krwi. Jednakże ludzie zdają sobie sprawę, że sztuczna krew, która pozwala na egzystencję tych dwóch gatunków jest jak wegetarianizm. Powstają spory i problemy. Obok tych wydarzeń żyją mieszkańcy małego miasteczka.
odcinki czystej krwi
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 10 lis 2008, o 20:05

1x11 - To Love is to Bury

Spoiler:


Premiera: 16 listopada 2008
<<

tlen.exe

Avatar użytkownika

Administrator

Posty: 3265

Postdodano 27 lis 2008, o 13:20

Re: 1x11 - To Love is to Bury


Tyra i opowieści o świni, lol, ale ja też to widziałem w poprzednim odcinku...

Wiemy już jak się robi z ludzi wampersy. ;p

Ładna była ta Amy, ale nie będzie mi jej brakowało. ;) Ten cały detektyw to jeden wielki ułom. ;p

Nie wiem czemu, ale jak Sookie lizała się z Samem, to zrobiło mi się jakoś niedobrze...

O kur, ten ze zdjęcia to ten z bródką... I zawsze o wszystkim wiedział bo to kumpel Jeya, to on jest killerem! ;p
We Are The World haiti
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 26 gru 2008, o 01:09

Re: 1x11 - To Love is to Bury


A więc mordercą jest Rene. Tak mi się wydaję że to on jest na zdjęciu. A Jason jest załamany :D Amy miała fajne ciało i tylko to, poza tym była wkurzająca. Laffayete będzie miał kłopoty :] i teraz jakoś dziwnie się go w garniturze oglądało :P Żal mi się zrobiło Tary gdy tak ją matka potraktowała, ale trafiła na porządną babkę z opieki i jeszcze jaki wózek i chatę ma, ale nie zdziwiłbym się gdyby ona była wampirem i by przemieniła Tara, ale by namieszało w serialu :] Bill tyle przeszedł a Sookie tak go potraktowała. Współczuję mu, o wiele bardziej wolę jego niż Sama który czasem jest denerwujący.
<<

Chris

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 3429

Lokalizacja: london

gadu:
11098624

Postdodano 15 cze 2009, o 19:06

Re: 1x11 - To Love is to Bury


Wątek Tary, gołej babki i świni świetny. xD Jestem ciekawy, co będzie od niej chciała ta babka. Matka Tary mnie dobiła...

Podobał mi się wątek niegrzecznej wampirzycy i grzecznego Bill'a. :D Fajne sceny u Eric'a.

Rene zabójcą - niespodzianka. Jason się przyznał i wszyscy myślą, że to on. Ten cały Andy jest strasznie głupi...

Scena Bill/Sookie/Sam bardzo dobra i fajnie zrobiona. Pobili się i Sook wyprosiła go z domu... Nieźle, to pewnie namiesza w ich związku.
Debra fuckin' Morgan

do nadrobienia: the good wife, ahs, 30 rock, parks and rec, the shield, justified, mad men, house of cards, sopranos, 6fu, fnl, arrested dev;
big c, west wing, nip/tuck, weeds, qaf, ally mcbeal, in treatment, big love
<<

bluevein

Avatar użytkownika

Przyjaciel forum

Posty: 1106

Postdodano 31 lip 2009, o 19:14

Re: 1x11 - To Love is to Bury


A ja nie jestem ani za Billem, ani za Samem. Bill jest czasem irytujący, jest ZA DOBRY a to nie dobrze xD
Sam z drugiej strony jest normalny i nawet go lubię, ale do Sookie po prostu nie pasuje.

Jessica jako młody wampir jest wkurzająca, ale mam nadzieję, że Eric ją wychowa xD

Rene, szkoda, że to on, kurde, lubiłam go nawet. Źle się dzieje xD
Want your bad romance.
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 6 maja 2011, o 16:51

Odp: 1x11 - To Love is to Bury


O masakra głupota Andyego mnie przeraża. :D Szkoda Amy, miała śliczne oczy... W sumie może dobrze się stało, bo wątpie aby zrezygnowała z V. a to by spowodowało pociągnięcie na dno i siebie i Jasona. Ten z kolei się przyznał i myśli, że naprawdę to on zabija te wszystkie dziewczyny, a tu się okazuje, że zabójcą jest Rene... Nieźle, w życiu bym się nie spodziewał.

Szkoda Billa, sporo przeszedł i po powrocie dostał nieźle w kość od Sook. Ta nowa wampirzyca była tak irytująca, że masakra. Miałem ochotę wyłączyć serial, tylko z powodu tej irytującej dziewuchy... :D Ale ja tak mam, zawsze jest ktoś kto tak mnie wkurza, że aż nie mogę oglądać. :D Ostatnio mam tak z Tarą i jej matką, strasznie wkurzające... Ech...
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

remoteseries

Użytkownik

Posty: 33

Ulubiony serial:
The Sopranos

gadu:
3224037

Postdodano 18 paź 2011, o 14:53

Odp: 1x11 - To Love is to Bury


Jednak zgadłem kto jest mordercą :D Szkoda, że pokazali kto nim jest na odcinek przed końcem. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej by było gdyby potrzymali widzów w niepewności do niemal, że samego końca.

Pierwsze odcinki TB nie podobały mi się, ale już teraz wiem dlaczego - Sooky. Szkoda, że inna aktorka jej nie gra. Teraz gdy zaczęto ją mniej pokazywać to odrazu serial stał się bardziej przystępny dla mnie.

Sam odcinek bardzo mi się podobał, szkoda tylko, że Amy nie żyje, bo fajną laską była. No i przedewszystkim biedny głupi Jason, który zawsze wpakuje się w kłopoty.

Edit.
Zostawię potomnym. Przez tą brodę na zdjęciu się pomyliłem :)
Polecam rozszerzanie do przeglądarki Chrome
z którym nie ominiecie żadnego nowego odcinka swojego ulubionego serialu. Więcej pod linkiem: >> link <<

 


  • Podobne tematy do 1x11 - To Love is to Bury
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.