Popularne wątki w tym miesiącu Kategoria Odwiedzin
Wyniki ankiety - seriale do działu TOP5 TOP5
Seriale, które nie powinny zostać skasowane Forum ogólne
Endometrioza bóle Off-topic 50

1x11 Paris Green » Zakończone Seriale » Boardwalk Empire • seriale forumtv.pl

<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 22 gru 2010, o 16:41

1x11 Paris Green

Spoiler:

Data emisji: 28.11.2010

Promo
Sneak Peaks
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Czesiek_PL

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 8857

Ulubiony serial:
SoA, Community, Buffy

Postdodano 24 gru 2010, o 00:14

Odp: 1x11 Paris Green


Co za odcinek! Głównie dzięki Aldenowi, ale inni też mieli niezłe sceny. Van Alden zamordował agenta Sebso na oczach dziesiątków świadków - mocna scena. I to jak krzyczał, że robi to w imię Boga. Ten człowiek na prawdę ma nierówno pod sufitem :)
Margaret odeszła od Nuckiego. Trochę szkoda, ale nie sądzę zeby powiedziała coś policji. Ba nie zdziwiłbym się gdyby wróciła jeszcze do niego.
Komandor ojcem Jimego - to było akra do przewidzenia. I jeszcze Gilian miała 13 lat... Niezły motyw jak się okazało, że to ona go podtruwa.
Harrow jest straszny jak np. sugerował zabicie rodziny włochów xD
<<

Bartezz

Avatar użytkownika

Ekspert

Posty: 1756

Lokalizacja: Wrocław

Ulubiony serial:
BREAKING BAD

gadu:
2027073

Postdodano 27 gru 2010, o 15:50

Odp: 1x11 Paris Green


Nie, tylko nie Sebso. :( Ten Van Alden coraz bardziej mnie wkurza. Mógł by juz dawno zginąć...

Wątek ojcem Jimmego ciekawy. Okazało sie, że sprzątaczka go od dawno podtruwała. Dziwnie w tej sytuacji zachował się Nucki, który puścił ją wolno... W ogóle Nuck strasznie manipuluje ludźmi - najpierw oddala brata ze stanowiska szeryfa, potem go przywraca. Nie liczy się z innymi Ludźmi. Margaret też mnie juz nie rusza - odeszła, nawet dobrze, bo zaczynam jej naprawdę nie lubić.

Ciekawie robi się też z żoną Jimmego. Nie udała się wycieczka do Paryża. Nieprzewidywalne zachowanie Jimmego - myślałem, że stłucze ją na kwaśne jabłko, co w tamtych czasach było normalne, tymczasem on zachował spokój. Jimmy i Harrow podnoszą rangę tego serialu o stokroć. :D
Na bieżąco: Dexter, Breaking Bad, Sons of Anarchy, True Blood, White Collar, Fringe, The Vampire Diaries, Californication, Supernatural, 90210, Skins, Shameless, Boardwalk Empire, The Walking Dead, Game of Thrones, Person of Interest, New Girl, American Horror Story, Homeland, Luther
Nadrabiam: That '70s show, The Wire, Desperate Housewives, Castle, Damages
Obejrzane: BH 90210, The X-Files, Prison Break, Lost, Rubicon, The Killing
<<

Maniac_

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 1429

Lokalizacja: Wrocław / Jelenia Góra

Ulubiony serial:
Sons of Anarchy

Postdodano 18 kwi 2011, o 12:02

Odp: 1x11 Paris Green


Szkoda agenta Sebso (generalnie podwójnego agenta) ale w dalszym ciągu uważam, że Van Alden to koleś klasa w sama w sobie. Oczywiście chodzi chodzi o to, ja ten człowiek ma nierówno pod sufitem.
Margaret odeszła ale wróci. :)
So this is the way it ends...
Regardless of how we got here...
One of the two killers in this cabin has to go away...

Oglądane: Sons of Anarchy, Dexter, Castle, Supernatural, Fringe, Breaking Bad, Burn Notice, Justified, The Mentalist, American Horror Story, True Blood, Homeland, The Walking Dead, Boardwalk Empire.
<<

eLMaQ

Avatar użytkownika

Moderator

Posty: 4590

Lokalizacja: Koszalin / Gdańsk

Ulubiony serial:
BB / Fringe / MM / SoA

gadu:
3343371

Postdodano 28 lip 2011, o 21:04

Odp: 1x11 Paris Green


Dobry odcinek. :P
"Poznaliśmy" ojca Jimmy'ego i trochę o jego przeszłości. Teraz już wiemy, dlaczego Gillian wygląda jak siostra swojego syna. Wow, miała 13 lat jak go urodziła.
Trochę zdziwiłem się, jak się okazało, że ktoś podtruwa Komandora i tą osobą jest najprawdopodobniej jego żona. Nice! :D
Nucky był trochę alfonsem Komandora. Swoją drogą ciekawią mnie słowa Komandora, że zły człowiek rządzi tym miastem. :P
Margaret odeszła od Nucky'ego. Można się było tego spodziewać, widać było, że od jakiegoś zaczęło jej przeszkadzać kilka rzeczy. :P Ale jestem niemal pewien, że wróci do niego. :D
Richard był niezły. Sugestia jak wypłoszyć braci D'Alessio z kryjówki...
Van Alden, ten człowiek jest nienormalny! :D Trochę szkoda mi Sebso, ale płakać za nim nie będę. Scena "chrzestu" była genialna! :P
Angela nie wyjechała do Paryża, z jednej strony szkoda, bo strasznie mnie wkurza jej postać, z drugiej strony nie mogę się doczekać scen z Jimmy'm. :P
Nucky odwołuje swojego brata z pozycji szeryfa. Nieładnie.

 


  • Podobne tematy do 1x11 Paris Green
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post
Link: BBcode: Link: HTML:

Powrót do Sezon 1



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników

Grupy społecznościowe

lastfm forumtv

Reklama

ForumTV.pl to największe w Polsce forum ogólnoserialowe dla produkcji zagranicznych. Najwięcej seriali na naszym forum pochodzi z USA, ale nie brak także kanadyjskich czy francuskich produkcji. Podział na kategorie takie jak seriale fantasy, kryminalne, a także coraz częściej poszukiwane: seriale komediowe oraz historyczne zapewnia odnalezienie konkretnego serialu. Również użytkownicy forum przyjdą z pomocą, jeśli szukamy serialu z okresu dzieciństwa, a także zapomnianych produkcji.
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012, 2013 phpBB Group.
Partnerami serwisu są: najlepsze zespoły weselne (Baza najlepszych zespołów weselnych) #
polecane wątki: Aktor Jensen Ackles z serialu Supernatural - koniec świata jest bliski... Hugh Laurie w znakomitej roli dr house. Wybitny aktor Michael C. Hall w roli seryjnego zabójcy - serial Dexter.